fTlensenl1nq.nl Üysriaitejj Alie van Blitterswijk 20 I Maandag 21 december 2009 kijk ook op "de Heer is mijn Herder" psalm 23 In de vroege morgen is totaal onverwacht overleden onze lieve mama en trotse oma Moorderecht, 27 juni 1943 t Wemeldinge, 18 december 2009 Vele fijne herinneringen en jouw onvoorwaardelijke liefde, verzachten onze pijn. Voor goed uit onze midden, maar voor altijd in ons hart. Wemeldinge: Carola en Bas Jord Angel Ede: Astrid en Bob Ronny en Myrthe Dirk Ellymay Correspondentieadres: Wemeidingsezandweg 20, 4424 PG Wemeldinge Wij nemen afscheid van mama, oma op woensdag 23 december om 13.00 uur in de "Maartenskerk", Kerkweg 5 te Wemeldinge.Voorgaande aan de afscheidsdienst is er gelegenheid afscheid te nemen in de koorkerk van de "Maartenskerk".De begrafenis vindt plaats om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge.Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde koorkerk. Verdrietig zijn wij om het plotselinge verlies van onze lieve zus, schoonzus en tante Alie van Blitterswijk Onze gedachten gaan uit naar de kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen troost en kracht. Broers en zussen van Blitterswijk Neven en nichten 'Ilc heb je in mijn handpalm gegrift jesaja 49-16 We zijn geschokt en bedroefd door het plotselinge overlijden van Alie van Blitterswijk Alie was ouderling in onze gemeente. Ze deed dit werk met toewijding en met liefde voor de mensen die haar waren toevertrouwd. We wensen haar kinderen en kleinkinderen de troostende kracht van God en mensen toe om met dit grote verlies verder te leven. Namens de kerkenraad van de Protestantse gemeente Wemeldinge René Ruisaard, preses Hans de Rooij, scriba Josée van de Putte, predikant 't is goed zo Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is toch nog onverwacht overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Kornelis de Vos Kor A Meppel, 12 mei 1940 t Antwerpen, 19 december 2009 Lisette en Albert-Jan Daniëlle en Peter Debbie, Michael Tineke Udo Correspondentieadres: Oomskinderenstraat 14421 DH Kapelle De bijeenkomst, voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op donderdag 24 december om 11.30 uur in het crematorium aan de Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Motel de Wouwse Tol, Mastendreef 85 te Bergen op Zoom. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na jaren van afnemende gezondheid, waarvan de laatste jaren in Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes, hebben wij afscheid moeten nemen van onze liefdevolle moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Hendrika Maria Geertrui da de Vries-BIuemink -Hetty- weduwe van Pieter de Vries y'r Amersfoort, 26 november 1922 f Goes, 19 december 2009 Dordrecht: Ronald de Vries Roeli de Vries-Brouwer Linda en Ed Sander en Tanja Tessa en Niels, Fleur Brielle: Hans de Vries Ellen de Vries-Uiterwijk folanda Wen Alex, Enzo Heinkenszand: Erik de Vries [eannette de Vries-Boerjan Ingrid Stefan Wolphaartsdijk: Herbert de Vries Jannie de Vries-Schuurman Suzanne en Izak, Björn Ernst Evert Simon Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel', unit 8 hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: jozef Israëlsstraat 27,3314 VC Dordrecht. Woensdag 23 december is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid t£>t condoleren. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Op 18 december 2009 is op 1 heengegaan 3-jarige leeftijd van ons Laurens Cornelisse echtgenoot van Jannetje van Belzen J. Cornelisse-van Belzen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Corr.adres: Bronckhorststraat 27III 1071 WP Amsterdam wjc@xs4all.nl Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Margaret Verbraak, Bergsebaan 104 te Nispen. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op woensdag 23 december om 14.00 uur in de aula van begraafplaats Zegestede, Rucphensebaan 95 te Roosendaal. Voor aanvang van de dienst is aldaar tussen 13.30 uur en 13.45 uur gelegenheid om afscheid van pa te nemen. Na de dienst begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op voornoemde begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader en schoonvader en onze lieve groot- en overgrootvader Hendrik Cornells Anthony Louis van den Broek -Henk in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: D. van den Broek-Kaptein Sint Maartensdijk: Rinus en Marianne van den Broek-van Oevelen Michaël Hoogvliet: Greet en Evert Doldersum-van den Broek Nanja Anouar Monique en Vincent Sidney 's Gravenpolder: Marja en Niek Kerkhof-van den Broek Tina en Stef Manouk Sommelsdijk: Hendrik en Mimi van den Broek-Kamp Marieke en Chamber My la Annemieke en Johan Middelburg: Sylvia en Machiel Matthijsse-van den Broek Stuard, Gwenda Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van 't Gasthuis Middelburg, afdeling Watertoren, voorde liefdevolle verzorging. Middelburg, 19 december 2009 D. van den Broek - Kaptein Meanderlaan 56 4337 TC Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 24 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 uur tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 'De diere zaluzi> uitgang en uiü ingang bezoaren van nu aan tot in eemuigheid. [Psalm 121:8 onberijmd Na een. lang [even, in affe eenvoud, de tijd volledig opgebruikt, is op 89 jarige leeftijd overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter Jansen sinds 7 mei 2004 weduwnaar van Suzanna-van Ham Ria en Harry Laurens en Marijke Martine en [Ronald Emma en Er am Iris 'Roos Tiuusen Marien Kattendijke, 17 december'2009 Correspondentieadres: Verlorenkostweg 5 4311RD Bruinisse We willen u uitnodigen om samen met ons afscheid van hem te nemen in een bijeen-komst die gehouden zal worden op dinsdag 22 december om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Kattendijke. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kattendijke. Na de. begrafenis is er gelegenheid tot samen-zijn en condoleren in bovengenoemde kerk. Overleden te Milwaukee, Wise. USA (anek Zajaczkowski Ruud, Michèle Bogdan, Nadja Erwin, Milan achterneefjes en -nichtjes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56