19 Bekendmaking Overvallers met kluisje aan de haal Te weinig contact op Westerschelde Vakantievermaak voor BSO-klantjes UEXCL.BTW NETTO €5.500 Rolant Quist foto's Ronald den Dekker en Willem Mieras VLISSINGEN Twee overvallers hebben vrijdag avond laat een kluisje gestolen uit een woning aan de Vliedberg in Vlissingen nadat ze bewoonster be dreigd hadden. De twee mannen belden rond 22.00 uur aan bij de woning. Op het moment dat de 45-jarige bewoonster de deur open de, drongen de mannen haar wo ning binnen. Zij bedreigden de vrouw met woorden en iets wat op een wapen leek en eisten geld. Ze verdwenen uiteindelijk met het kluisje. Volgens de politie zat er waarschijnlijk niet al te veel in dat kluisje. De bewoonster bleef onge deerd. De politie is een onderzoek begon nen naar de overval op de woning aan de Vliedberg en hoopt dat er getuigen zijn. TERNEUZEN Binnenvaartschippers klagen over communicatieproblemen op de Westerschelde. Schippersvereni ging Schuttevaer dringt aan op snelle maatregelen om calamitei ten te voorkomen. Voorzitter Johnny van Ijk van de af deling Terneuzen: „Er doen zich re gelmatig gevaarlijke situaties voor door gebrek aan communicatie. Wa ren het in het verleden de Franse schippers die voor verwarring zorg den, sinds de uitbreiding van de Eu ropese Unie zijn het nu ook Polen, Russen, Roemenen en Hongaren. Er vaart van alles rond op de Wes terschelde, maar contact over en weer is er niet." Volgens Van Ijk moeten instanties snel in actie komen. Rijkswater staat onderzoekt het probleem. GOES Leerlingen die naar de vakantie BSO van Kinderopvang de Bevelan- den komen, wacht morgen een sportief programma in Sportpunt Zeeland, met voetbal, tennis film, kleuren, ontwerpen en bordspelen. Normaal netto €6.545 maandag 21 december 2009 Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Watersiaai Wetverontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) Gedoogbeschikking voor Sabic Innovative Plastics B.V. te Bergen op Zoom De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Bij besluit van 18 december 2009 is aan Sabic Innovative Plastics B.V. te Bergen op Zoom een gedoogbeschikking ingevolge de Wetverontrei niging oppervlaktewateren verleend voor het verlengen van de gedoog beschikking van 4 februari 2009, welke is verleend voor het aanpassen van de eisen, van de vigerende vergunning, aan het afvalwater van de Incinerator Gaswasser BPA 2-fabriekvoor de onopgeloste bestanddelen, alsmede voor de metalen Chroom en Nikkel. Dit gedoogbesluit is geldig tot 1 mei 2010 of zoveel eerder als dat de aanvraag voor deze activiteit is vergund. Terinzagelegging De gedoogbeschikking en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverleningen Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28), op werkdagen van 9:00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. 2. In de ieeshoek van de hal van het stadskantoor van Gemeente Bergen op Zoom, lacob Obrechtlaan 4, van maandag t/m donderdag van 9.00 uur tot 15.00 uur, op donderdagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur en op vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. 3. Gemeentesecretarie van Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen, maandag, dinsdagen donderdag van 9.00 uur tot 14.00 uur, woensdag van 9.00 uur tot 19.00 uur en op vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. Buiten de.reguliere openingstijden is alleen op afspraak (telefoon 0113 - 39 50 00) inzage mogelijk. Bezwaar en voorlopige A'oorziening Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan tegen de gedoogbeschik king binnen zes weken na de dag waarop dit is bekendgemaakt een bezwaarschrift worden ingediend. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat en gezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; 1 b. de dagtekening van het bezwaar; c. de vermelding van het bestuursorgaan dat het gedoogbesluit heeft genomen en zo mogelijk de datum en het kenmerk van het gedoog besluit; d. een opgave van de redenen waarom men zich met het gedoogbesluit niet kan verenigen: Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (adres: Postbus 20019, 250° EA Den Haag). Van de indiener van een beroepschrift/verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffiegeld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Middelburg, 21 december 2009. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Bestuurlijk Juridische Zaken en Vastgoed, mevrouw mr. J.C.M. Bol

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 39