RBEMBRO zeeland 121 'Reijgersburgh ofwel Hage' 3 dagen shop till you drop in Londen! zeeland in de vorige eeuw Inclusief treinreis per Eurostar vanaf 189,- p.p. www.pzc.nl/webwinkel In de serie boerenschuren heeft verzamelaar Hans Lindenbergh met Edith Ramakers dit idyllische kaartje van vroeger tijden geselecteerd. De vraag luidt: wie weet waar dit is? U kunt uiteraard de oplossing vermel den zonder toevoeging, maar we zijn ook benieuwd naar anekdotes of naar verhalen die te maken hebben met deze gebouwen en het laantje. De oplossing kan verstuurd worden naar de redactie van de PZC, post bus 91, 4330 AB Middelburg, met vermelding van Raadkaart. Of fax naar 0118-434019. Inzenden via e-mail kan naar de redactie@pzc.nl. Drie in zenders van goede oplossingen krijgen een waardebon. maandag 21 december 2009 hadden onthouden. In de barre winter van 1963 was hij in Harlingen van het ijs gehaald. Maar ondanks dat ben ik nog steeds welkom op Reijgersburch en nu zelfs woonachtig in Tholen." Frans Ista verzekert dat veel mensen langs de woning rijden om naar de aparte ramen te kij ken. Hier wonen Izak en Anja Hage en hun kinderen. De waardebonnen gaan naar: Frans Ista, Lou Heijnsdijk uit Oudelande en Christianne van 't Westende Hansweert. Het huis met de bijzondere ramen le verde alleen maar goede antwoorden op: „Het is Reijgersburgh, maar voor mij is het vooral de boerderij van de wielrenster Keetie, Bella, Heieen en hun broer Nap Hage." Dat schrijft Tineke Fopma uit Tho len. De boerderij staat in Sint-Maartensdijk. „Als beginnend wielrenster kwam ik er voor het eerst in 1973 door de koers in Sint-Maar tensdijk. Als Friezin kreeg ik meteen de wind van voren, Want volgens de heer Hage waren het de Friezen die hem het Elfstedenkruisje categorie reizen rondreizen Jl - I Londen is een echte wereldstad. Er leven meer dan 7 miljoen mensen. Aan de majestueuze Thames torenen de "Millen nium Dome" en de "London Eye" boven de eeuwenoude ge bouwen uit. Ook de "Tate Gallery of Modern Art" en de reuze Imax bij Waterloo geven de rivier Thames een extra cachet. Voor shopaholics is Londen de hemel op aarde! En nu hele maal, want de maand januari staat in het teken van de uitver koop! De etalages in Oxford en Regent Street of King's Road laten er geen twijfel over bestaan dat dit dé modemetropool van nu is. Breng een bezoek aan Harrods of aan Harvey Nicols. Of neus eens rond voor vintage en antiek op de zaterdagmarkt van Portobello of zondagmarkt van Camden Lock. Have a jolly good time! Tips: Ontsnap aan de drukte van de stad en bezoek Green Park, Hyde Park of Kensington Gardens. Londen is the place to be voor een musicalbezoek. Boek bij Vrij Uit een geweldig avondje uit! Schaats een rondje op de kunstijsbaan bij de Tower of London (tot 31 januari 2010). Holiday Inn Express London City*** is een modern hotel. De Tower Bridge en New Tate Modern liggen in de directe omge ving. Het hotel ligt nabij het Financial District, in een trendy wijk met veel restaurants en winkels. De metrohalte Old Street (rechtstreeks naar St. Pancras Int.) ligt op ca. 100 m. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Vrij Uit: 0900 - 874 58 48 0,15 p.m.), o.v.v. reiscode CL0H81W. De reserveringsafdeling van Vrij Uit is geopend van maandag tot en met vrijdag van 09.30 tot 18.00 uur en op zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur. Op reizen met Vrij Uit zijn de ANVR/SGR-voorwaarden van toepassing. Inbegrepen: 2 overnachtingen met ontbijtbuffet lx Hop-on Hop-off Cruise Red River Rover; de boot brengt u van Waterloo naar Greenwich via de Tower. indien per trein: 2e klas Eurostar treinretour van elk station in Nederland naar Londen St. Pancras International o.b.v. Rit 2 tarief Lezersprijs* Eigen vervoer Trein** 05-01 tot 11-01 189,- 11-01 tot 01-02 216,- prijs in euro's p.p. o.b.v. een 2-pers.kamer. Niet inbegrepen: reserve- ringskosten 15,- per boeking, verplichte bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 en eventuele reis- en/of annuleringsverzekering. Aankomst dagelijks van 03-01-2010 tot en met 31-08-2010. Kijk voor prijzen na januari in onze webwinkel of neem contact op met Vrij Uit. **Treininformatie: Dagelijks vertrekt Eurostar ca. 10 keer vanaf Brussel-Zuid/ Midi naar London St. Pancras. Vanuit Nederland reist u met de Intercity Brussel naar Brussel. Op Brussel Zuid-Midi dient u minimaal 30 minuten voor vertrek van Eurostar in te checken bij de Eurostar-terminal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 23