g).o bTrack.nl Locatiemanager Medewerker Onderhoud Techniek Eerste medewerkers Zorg BESTURINGSTECHNICUS Directeur Onderwijs Verzorgenden niveau 3 Verzorgenden niveau 31C www.zorgstroom.nl E 46 Zaterdag 19 december 2009 Kijk ook op SVRZ heeft een moderne visie op zorg, wonen en welzijn voor oude ren in Zeeland. Persoonlijk en plezierig. Met passie en professionali teit. Altijd gericht op de ontplooiing van cliënten en medewerkers. In alle acht hoofd locaties, talrijke kleinschalig woonvormen en een Servicecentrum leveren wij op deze manier zorg. Binnen SVRZ zoeken wij diverse nieuwe collega's: voor de locatieTerValcke te Goes TerValcke is een centrum voor zorg en reactivering met een uitge breide zorgfunctie in omringende dorpen op De Bevelanden. Wij zoeken een manager die onderneemt, inspireert en vernieuwt. Die tevens integer is en samen met de 500 medewerkers resultaten laat zien. Een opleiding op universitair niveau en leidinggevende ervaring is een must. voor de afdeling Huisvesting Onderhoud De afdeling H&O coördineert de nieuwbouw, verbouw en renovaties van alle locaties van SVRZ. Daarnaast beheert deze afdeling alle ge bouwen. De medewerker draagt bij aan een optimaal onderhoud aan gebouwen, installaties en terreinen binnen één van de locaties. De locatie verwacht zelfstandigheid, een probleemoplossend vermogen en de nodige tact. Opleiding mbo-electro en/of installatietechniek is een must. voor diverse locaties Voor de locaties op de Bevelanden,Tholen en de locatie Ter Schorre in Terneuzen zoeken wij flexibele collega's die in het bezit zijn van het diploma verzorgende (niveau 3 (IG). Er zijn diverse dienstverbanden mogelijk voor onbepaalde tijd. Wij verwachten van de medewerkers dat ze zelfstandig kunnen werken en beslissingen durven nemen, kortom verzorgenden die met beide benen op de grond staan. Ook hebben wij mogelijkheden voor oproepkrachten binnen alle locaties. Scholieren/studenten die een 'zorgopleiding'volgen kunnen ook reageren. Kijk voor de functieomschrijving van deze vacatures en online solliciteren op www.werkenbijsvrz.nl of bel JobCare, het werving- en selectiebureau van SVRZ: 0118-670707. Wij zijn op zoek naar een: De werkzaamheden: Binnen de vakgroep elektrotechnische dienst gaat u zich bezig houden met aanpassingen en uitbreidingen aan de productie machines en installaties in de vakgebieden elektrotechniek pneumatiek, besturingstechniek en meet- en regeltechniek. Het programmeren, onderhouden en installeren van besturings systemen is een belangrijk onderdeel van uw werk. Middels gerichte trainingen wordt uw vakkennis actueel gehouden. Verder verwachten wij dat u actief meedenkt over voorstellen tot wijzigingen of vernieuwingen op uw vakgebied. Uw Profiel: Een MTS-E opleiding of een gelijkwaardig niveau en enkele jaren werkervaring vormen een uitstekende basis om te starten. Verder beschikt u over actuele kennis van moderne besturingstechnieken. Wij zoeken praktisch ingestelde kandidaten, zonder "9 tot 5" mentaliteit welke bereid zijn om, indien nodig, ook buiten de reguliere werkuren actief te zijn. Salariëring én arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Qostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61,4420 ACKapeile. Welkom bij COROOS! Met productielocaties in zowel Kapelle als Gelder- malsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken. Vers van het land worden groenten en fruit direct bij Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisa tie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze ge motiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 250 medewer kers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch ge dreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. Zeeuws-Vloonderen is een bij zondere regio om in te wonen en te werken. Een gebied waarin bedrijvigheid wordt afgewisseld met voor Nederland unieke rust en ruimte. De Noordzeestranden, Brugge, Gent en Antwerpen liggen binnen handbereik. In de veilige leefomgeving van onze historische steden en mooie dorpen vindt u betaalbare huizen met grote tuinen, omringd door een fantastisch landschap. Informatie over werken, wonen, onderwijs en recreatie in Zeeuws- Vlaanderen vindt u op de website www.dekanaalzone.nl. Desgewenst kan ROC Westerschel- de voorzien in een traject dat een partner ondersteunt in het vinden van een passende werkkring in de regio. Meer informatie vindt u op www.uwnieuwetoekomst.nl. ROC Westerschelde is het centrum voor beroepsonderwijs en volwasseneneducatie in Zeeuws-Vlaanderen. De instel ling telt ca. 300 medewerkers en ruim 3000 onderwijsdeel nemers in meer dan 150 beroepsopleidingen en educatieve trajecten. Samen met werkgevers, overheden en andere onderwijsin stellingen in de Provincie Zeeland werkt ROC Westerschelde aan de toekomst van de deelnemers en van de regio. De instelling wordt geleid door een eenhoofdig College van Bestuur. ROC Westerschelde roept kandidaten op voor de functie van De Directeur Onderwijs (een nieuwe functie voor de organisatie) is verantwoordelijk voor het to tale aanbod van opleidingen. Hij/zij stuurt de lei dinggevenden in de opleidingen aan en rappor teert rechtstreeks aan het College van Bestuur, voor wie hij/zij ook de belangrijkste onderwijs kundig adviseur is. De standplaats van deze fulltime functie is Terneuzen. Rechtspositie conform CAO-BVE, schaal 14. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Meer informatie over deze vacature en ROC Wester schelde kunt u vinden op www.rocwesterschelde.nl. Ga naar "werken bij ROC Westerschelde" en klik op de vacature Directeur Onderwijs. Bereikbaarheid tijdens de kerstvakantie De voorzitter van het College van Bestuur, mr. drs. Gertjan W. van der Brugge is telefonisch bereikbaar op nr. 06 422 618 89. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zorgt in zeeland Zorgstroom heeft diverse vacatures voor Voor de thuiszorg in Middelburg en in Viissingen Voor verpleeg- en verzorgings huizen in Middelburg en Veere Bel met de afdeling HRM, tel.0118-684000 of kijk voor meer informatie op Zorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84