t Fa ui 11 id berichten (J| Hl0nsenllftq.nl DüMLhi utéifiM Pieternella Kimmel - Vermeule Dries Lamper Jan Lampers 32 I Zaterdag 19 december 2009 kijk ook op Toert je het allemaal niet meer wist en de wereld om je heen steeds kleiner werd, vroegen wij ons steeds vaker af, of hel leven nog wel zin had. Het waren moeilijke jaren. Rust zacht. Verdrietig maar ook wetend dat het goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve tante Anna Magdalena de Groot-van Keulen Tante ik 22 januari 1915 '+.18 december 2009 Middelburg: Lia en Pino Middelburg: Simon Oostkapelle: HansenTrudie Arnemuiden: Yvonne en Hennie Wij willen alle medewerkers en vrijwilligers van het zorgcentrum "Sint Willibrord" heel hartelijk bedanken voor alle goede en liefdevolle zorgen. Zorgcentrum Sint Willibrord, kamer 221 Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 3c 4331 RE Middelburg- Tante is opgebaard in haar eigen kamer. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 22 december om 14.00 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar om 15.00 uur begraven op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschou wen. Verdrietig om het gemis, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn geliefde vader Petrus Franciscus van Steenbergen - Piet - weduwnaar van Johanna Apolonia van Steenbergen in de leeftijd van 91 jaar. Marleen van Steenbergen Goes, 17 december 2009 Correspondentieadres: Schengestraat 42,4461 GA Goes De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 22 december om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.30 tot 13.50 uur in het mortuarium van 'Stengehof, Pastoor Fransestraat te Ovezande, gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. je was een rots in de branding, en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven, alleenje hacl de wind niet mee. Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat is overleden mijn lieve man Martin Wezer A Amsterdam 16 januari 1940 t Vlissingen 14 december 2009 Vlissingen: CorrieWezer-Faase Bastiaan Sando Correspondentieadres: Suze.Groeneweglaan 103 4385 KN Vlissingen De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring. Grote dank aan: Dr. Pinson team Dr. Russen Groen Team Thuiszorg S.W.V.O Afd. Noord 3, Afd. Noord 2 Team Z.R.T.i Fysio Paauwenburg Martin Wezer (Tinus) Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is dikwijls zelfs ontgaan Je zegt, ik ben wat moe Maar op een keer, dan ben je aan je allerlaatste beetje toe Francois en Karin Martin en Anja Opa van Sabrina en Renzo Saskia en Rob Psalm 139 14a Vredig is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Barbara Neeltje van der Hooft-Goossen echtgenote van Pieter Simon van der Hooft ik Axel, 26 september 1944 Oostburg, 17 december 2009 Oostburg: Piet van der Hooft Nijmegen: Frank en Marianne Ari, Lieze, Adelin Lent: Arno en Annet Mara, Manü Groede: Marsha en Serge Maxim, Carice Amsterdam: Nathan en Hester Elin, Rincle Oostburg: Judith Darren Correspondentieadres: Orion 48' 4501 GG Oostburg De begrafenis zal plaatsvinden vanuit het gebouw van de N.H. kerk te Oostburg op 22 december om 14.00 uur. Predikant is ds. F.G. Aan het Rot, Gereformeerd Vrijgemaakt. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in het Hervormd Kerkcentrum. Barbara is bij ons thuis. Geen bezoek. Ons bereikte het droevige bericht van het heengaan van onze 1 ieve nicht en vriendin Barbara Neeltje van der Hooft-Goossen Axel: Nellie Mieras Terneuzen: Familie Jonkman Axel: Familie van Mastricht Corrie Wezer 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordcTt het afscheid kwam. Je kon niet zeggen watje voelde, we wisten niet wat je bedoelde. Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen geven wij u kennis dat na een' moeilijke, laatste levensfase is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Willem Jan de Jonge Wim - in de leeftijd van 73 jaar. Burgh, J.J. de Jonge-van 't Hoff Zierikzee, Karei de Jonge Rachèl de Jonge-van Oorschot Patrique Mike en Mara Rotterdam, Lia de Jonge Martin van Dis Simone Wessel 17 december 2009 Hogeweg 4 4328 PC Burgh De afscheidsdienst zal dinsdag 22 december om 13.30 uur worden gehouden in de kerk van de Hervormde Gemeente aan de Burghsering te Burgh Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Burgh, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Koebel", Zandstraat 5 te Burgh. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn geliefde broer, zwager en oom Wim de Jonge Zierikzee, M.G. de Jonge M. de Jonge-Braber Ria en Leo Burgh, 17 december 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van.mijn geliefde man, onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Samuel Adriaanse betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Namens de familie: J.P. Adriaanse-Paauwe Yerseke, december 2009 Niet meer bij ons, maar voor altijd in ons hart. Leintje Anemaet-de Buck Wij danken u hartelijk voor alle lieve en troostende woorden na het overlijden van onze moeder en oma. De kinderen en kleinkinderen December 2009 l Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder en oma j betuigen wij 11 hiermede onze oprechte dank. kinderen en kleinkinderen. Goes, 19 december 2009 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Daar het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken willen wij langs deze weg onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het medeleven was voor ons een grote steun en zal steeds een dankbare herinnering blijven. G.P. Lamper-Verburg kinderen en kleinkinderen Goes, december 2009 1V Voor uw belangstelling en medeleven, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Nel Lampers-Dekker Anneke en Dietmar Kramer-Lampers Marjolein, Susanne en Marcel Vlissingen, december 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68