fTlensenlinq.nl Piet Geertse Aart Steven Roelse izaAk zwemer 34 I Zaterdag 19 december 2009 kijk ook op Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Aberdina Clara Carol-Mol willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, december 2009 Hartverwarmend waren uw medeleven en lieve woorden in de laatste periode van het leven en na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Lein Harpe Het is voor ons een grote troost en steun om het verdriet en gemis te kunnen verwerken. Wij waarderen dit enorm. Heel veel dank daarvoor! Zus Harpe - Wielemaker Leo-en Tanja Danny en Jeannet Bennie en Jacqueline Kleinkinderen Koudekerke, december 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Als je door verdriet wordt neergeslagen Het waarom van dit aan niemand kunt vragen Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet Ook al vinden ze de juiste woorden niet Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van onze lieve man, papa en super opa Evert Platteeuw mochten ontvangen willen wij u heel hartelijk danken. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel vrienden en kennissen wij hebben. Julia Platteeuw-Moelaert Rosalinda Jeffrey en Daisyree Donata en Pascal Leander en Miranda Onze dank gciat ook uit naar uitvaartverzorging fanneke den Besten voor de goede verzorging en de liefdevolle begeleiding van de kleinkinderen. December 2009, Vlissingen Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder, oma en overoma Neeltje Francina Scheele-van Damme betuigen wij u onze hartelijke dank. J. Scheel e Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, december 2009 Mede namens mijn (klein) kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van j Daar het niet mogelijk is om de zeer vele en hartverwarmende :i bewijzen van medeleven persoonlijk te beantwoorden, wil ik j u op deze wijze hiervoor oprecht bedanken. Uit aller naam: G. Geerstse - Minnaard Goes, 19 december 2009 13-10-1956 in plaats van kaartjes 23-10-2009 Belangrijk is niet alleen de weg die je gaal, maar ook de sporen die je achterlaat. Voor alle hartverwarmende blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, in de anderhalf jaar dat Aart ziek was, willen wij u hartelijk danken. Dit heeft ons getroost en gesterkt. Ook heeft het ons des te meer doen beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Mimi Roelse-de Seijn Stefan en Rebecca Carlien Oost-Souburg, 8 december 2009 Als een zonnestraal tussen de donkere wolken, zo hebben wij jullie warm medeleven ervaren na het overlijden van André Baard André is al ver weg achter de horizon, maar hij woont voor altijd in ons hart. Coby, Corinne, Arjen, Adriaan, Thijs en Fleur Uw blijk van medeleven, op welke wijze dan ook, na het overlijden van onze lieve dochter, zus, kleindochter en nichtje Dycke Martens heeft ons diep geraakt en geeft ons de kracht weer verder te gaan in deze moeilijke tijd. Onze oprechte dank hiervoor. Manfred, Nicolette Meike Martens Govers Familie Martens Familie Govers Oudelande, 17 december 2009 Kon ik nog maar even b ij je zijn Kon ik nog maar even inet je praten Aften (fie aandacht Hadden voor haar tijdens haar ziekte en hun medeleven lieten hiijkuen, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Hattnie Stevens e - l'Cipse betuigen wij onze oprechte dank. Uw aandacht en medeleven was en is ons een grote steun en troost. Namens de familie: Fred Stevense Ritthem, december 2009 Uw hartelijk medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Jacomina Francina de Voogd heeft ons goed gedaan. Ook uw belangstelling tijdens de rouwdienst en de begrafenis hebben ons laten zien dat hij niet alleen bij ons, maar ook bij u een grote plaats innam. Het is ons niet mogelijk u allemaal persoonlijk te bedanken. Daarom willen we dat op deze manier doen. Onze hartelijke dank! Leuntje Dekker - Zwemer Frans Corrie Zwemer - de Bel Jan &C Lia Zwemer - de Keuning Rinus Lea Zwemer - Lukasse Adrie Ina Zwemer - Marinissen klcin-en achterkleinkinderen Middelburg, december 2009 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost De vele lieve reacties en blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve Desiree en onze lieve moeder Desiree Wilde zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Jacky Wilde en kinderen Goes, december 2009 Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Jacobus Hendricus de Winter Familie P. de Winter-Poortvliet Familie C.J. de Vos-de Winter Kwadendamme, december 2009 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia Maria Zoeteweij-van Oosten betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. A. Zoeteweij Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, december 2009 Een fanddrufzo zuarm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons pepeven. rEen kaart, Brief of Bloemen, wat het ookzij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Qeeft ons moed om verder te Beven. Uw medeleven tijdejis de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma, zus en schoonzus Ineke Mieras - Deij waren overweldigend. 'De leegte Blijft nog moeilijkje aanvaarden, maar zoveel Betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de kracht om verder te gaan. Bidet trots kijken wij terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. 9det is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Ineke, in haar leven voor velen zoveel heeft Betekend. Op deze zvijze willen wij u hiervoor Bedanken- jaap jan en Erica - Wesley enjoël' Carine en Cjoverd - Bvlarco enMikj CorenBfetty üdoek, decemBer2009 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter José van Opdurp - de Ruijsscher hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie van Opdurp Breskens, december 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48