Familieberichten fll9nsenlinq.nl Johanna Cornelia van Gilst - Wagenaar Johanna Cornelia van Gilst - Wagenaar William Rothuizen William Rothuizen 30 I Zaterdag 19 december 2009 kijk ook op Daarom, aanvaardt elkander, zoals ook Christus ons aanvaard heeft tot heerlijkheid Gods. Romeinen 15:7 Na een moedige strijd, die zij niet kon winnen, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze dierbare moeder Hanna in de leeftijd van 63 jaar. Goes: Kees van Gilst Marcel en Robbert Rene Goes, 17 december 2009 Correspondentieadres: Fiersonstraat 3, 4463 TD Goes Er is gelegenheid om van Hanna afscheid te nemen op dinsdag 22 december van 12.00-12.30 uur in de Ooster- kerk, ingang J.D. van Mellestraat te Goes. De dienst van woord, gebed en herinnering, waarin voorgaat ds. E. van der Linden, wordt om 12.45 uur gehouden. Aansluitend aan de dienst begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene (begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Hanna houdt van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Veel te vroeg, want zij had nog zo veel plannen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Hanna Psalm 27: De Heer is mijn licht en mijn heil Voor wie zou ik vrezen? Goes: Schore: Heinkenszand: Arnemuiden Goes Oudelande Kees en Lenie Wagenaar Edwin en Irma, Demi, Kyra Marco en Danielle, Kristijan, Julian Ronald en Lisette, Faye, Seppe Corrie en Kees Braamse Monique en Henk, Sanne, Milou Jolanda Arnold We zullen haar missen. Goes, 17 december 2009 Na maanden van ziekte en onzekerheid is na een dappere strijd overleden in de leeftijd van 63 jaar onze lieve schoonzus en tante Hanna van Gilst-Wagenaar echtgenote van onze jongste broer Kees We zullen haar missen. Weesp Piet en Willy Goes Gerard en Nelly Bilthoven Jan Biddinghuizen Bert en Marja Emmeloord Truus en Rien Neven en nichten Goes, 17 december 2009 Lieve Hanna, Je strijd is gestreden, rust nu maar uit. We zullen je erg missen bij onze bijeenkomsten van het Ouderen Contact. Ook sterkte en Gods nabijheid aan je man en kinderen. Het Ouderen Contact. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hanna van Gilst-Wagenaar trouw, actief en meelevend lid van ons koor. Wij wensen hen die zij nalaat, alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens de Christelijke Oratorium Vereniging Goes, Ely de Rozario, secretaris Een vriendin in ons midden Een mens om van te houden Een bron van liefde en kracht Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze lieve vriendin Hanna van Gilst - Wagenaar We wensen Kees en de kinderen heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Cathrien en Jaap (t) Riet en Gerrit Mattie, Jaap(t),Hans(t) Na een intens en veelbewogen leven is van ons heen gegaan onze lieve vader, zoon, broer en zwager Simon Taniwel Geboren 13 juni 1961 te Middelburg Overleden 16 december 2009 te Vlissingen Goede reis lieve vader, zoon, broer en zwager. Ferry, Tom en Simson Hieronimus Taniwel en Elizabeth Taniwel-Nanuruw Sophie en Jan Felius Dennis en Grace Remco Herman en Jeannette Taniwel Lucinda Kris en Nancy Jan en Ruth Joseph Joshua Jesajas Simial en Wendy Taniwel Cheyenne Jermaine Karla Taniwel Ya 'èl en Ashley Maxime en Martijn Nus Taniwel Yannik en Lindsay Isis Alfred en Marjolein Taniwel Shona Correspondentieadres: Oostmede 30,4337 AV Middelburg Simon is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 22 december van 19.00 - 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 23 december om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het clubhuis van Jong Ambon aan de Kruitmolenlaan te Middelburg. Lieve papa We zijn trots op jou en we laten jouw dromen uitkomen. We zullen voor altijd van je houden en hopen dat je jouw bestemming hebt bereikt. Voor altijd in ons hart. Jouw drie jongens: Ferry, Tom, Simson Dag lieve papa ani Rust zacht Cheyenne en Jermaine Simon Beste vriend, nog zoveel om voor te leven, een te vroeg afscheid. Bedankt voor je vriendschap. Peter SIMON Bedankt voor alle herinneringen, we zullen je nooit vergeten! Marco, Melanie, Wesley en Sacha Onze lieve zorgzame man, vader en opa is vredig in zijn slaap overleden. Bing Swan Oey Semarang, Indonesië 28 november 1921 Middelburg Sydney, Australië Amsterdam Leiden Middelburg 17 december 2009 Lia Oey-Dreissen Susanne Oey Graham Nelson Sasha Nicola Robert Oey Femke Halsema Suzy Bruno Barbara Oey Andrea Amaldi Jaco Emilio De crematie zal plaatsvinden op 23 december om 14:00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, alwaar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Dag lieve William Middelburg, 27.05.1937 Amsterdam, 17.12.2009 Christine Rothuizen, Bart Guldemond, Jan en Oscar Jan Rothuizen, Nienke Nauta, Augustus Marian Binkhuysen De afscheidsbijeenkomst is op 22 december om 15.00 uur op Zorgvlied, Amsteldijk 273, A'dam In de vroege morgen van 17 december is overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 72 jaar Heilig Landstichting Barbera Rothuizen Baarland Frans Rothuizen Ina Rothuizen-Koornstra Bennekom Sophie Aalberts-Rothuizen Johan Aalberts Sara Jobse-Rothuizen Rogier Jobse Cathrien Janse de Jonge-Rothuizen Carla Rothuizen-de Vries Jet Rothuizen Middelburg Middelburg Amsterdam Amsterdam neven en nichten, achterneven en achternichten Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Neeltje de Valk-Visser sinds I 990 weduwe van Hubrecht de Valk A 8 november 1918 t 17 december 2009 Nella - in liefdevolle herinnering Marja Janse-de Valk Gerard Janse Nathalie en Rajesh Ricky Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Familie Janse-de Valk Kievitstraat 10 4302 WC Zierikzee De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal dinsdag 22 december worden gehouden in kerkcentrum "Punt-3" aan de Kerkring te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omsteeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Punt-3". In verzorgingshuis Borrendamme is overleden onze Tante Neeltje de Valk-Visser We wensen Maija, Gerard en de kinderen sterkte met dit verlies. Neven en Nichten Goudzwaard-de Valk Neven en Nichten de Valk-van Dijke Nieuwerkerk, 17 december 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44