DQ ORDERDESK ASSISTANT GERMANY Stichting Vermogensbeheer Cliënten Prisma lid van het bestuur (m/v), Natuurlijk doen! - analist medische microbiologie O J°bTrack.nl 20 Zaterdag 19 december 2009 Kv Europe, is an international organization and world's lea ding manufacturer of mobile sanitary systems, toilet care products and accessories such as service doors for caravans and motor homes. We are also specialists in the area of absorption refrigerators, furnaces, hot plates and sinks. With 11 offices in 9 different countries we continuously work at creating mobile solutions. Our products are used in various situations and markets, among which are the camping and water sport industry. AtThetford we keep on moving! We will continue to create new and innovative products and improve our products and processes. For the European head office in Etten-Leur we are looking for an: m/v Job description As part of the Thetford Orderdesk Team, in this administrative, logistic key position you are primarily responsible for the German market. Your tasks will be: Processing of incoming orders Aligning with Logistics General administration and providing information (internal/external) Input for optimizing administrative processes Backup for other regions Requirements A native level of the German language and preferably a good level of the French language MB0+ working and thinking level 2 - 5 years experience in a similar job Communicator, who is customer oriented Pro-active, stress resistant and flexible person Team player with a social attitude and focused on cooperation Very good computer skills: MS-Office, ERP-system What can we offer you as our new colleague? A challenging job within a dynamic company An international organization with growth prospects Opportunities for personal development A very pleasant work environment If you are interested in becoming part of Thetford's Orderdesk Team, please send your application to: THETFORD B.V. F.a.o. mrs. Lieselotte Koeijvoets Nijverheidsweg 29,4879 AP Etten-Leur E-mail: jobmail@thetford.eu Tel.: 076-5042354 Go to our website for more information, Thetford product movies, the production process and other job vacancies: www.thetford.eu Het bestuur van de (kortweg: SVCP) is op zoek naar een dit ter opvulling van de vacature die ontstaat als gevolg van het vertrek van een van de zittende bestuursleden. De SVCP houdt zich hoofdzakelijk bezig met het fungeren als bewindvoerder over de vermogens van ruim 100 cliënten van Prisma, een stichting voor mensen met een verstandelijke beperking. De feitelijke werkzaamheden worden uitgevoerd door een tweetal deskundige administrateurs. Het bestuur is verantwoordelijk, legt verantwoording af aan de Kantonrechter en neemt beslissingen in het belang van de cliënten, wanneer daartoe de noodzaak bestaat. Het bestuur verricht haar werkzaamheden onbezoldigd (gemaakte onkosten worden vergoed) en komt doorgaans één maal per maand bij elkaar te Waalwijk. Het bestuur is op zoek naar een nieuw bestuurslid (M/V) dat bij voorkeur moet vol doen aan de volgende vereisten: Affiniteit en ervaring met, alsmede begrip voor mensen met een verstandelijke beperking; Kennis van en ervaring met de aan mensen met een verstandelijke beperking te verlenen zorg en met hun rechtsposities; Kennis van het bankwezen en/of administratievoering; Bereidheid om eventueel te fungeren als bestuurlijk secretaris; Goede contactuele eigenschappen; Bij voorkeur: ervaring in het functioneren als bewindvoerder, door de kantonrechter benoemd; Belangstellenden voor deze vrijwilligersfunctie nodigen wij graag uit hun schriftelijke reactie te sturen naar de voorzitter van het bestuur: mr. J.M. van Luyck, Berkenlaan 58, 5061 AZ Oisterwijk (tel: 06-22906482; mail: luyck(a)home.nl). bij wie ook nadere informatie kan worden gevraagd. De organisatie werkt volgens het directiemodel. Dat betekent dat af delingshoofden de coaches zijn van hun teams en hun mensen. Zij zijn verantwoordelijk voor de continuïteit, productiviteit en kwaliteit van de dienstverlening. Bij de gemeente Oisterwijk werken circa 210 mensen. Oisterwijk Meer informatie? Kijk voor meer informatie op www.Oisterwijk.nl. Daar vind je ook onze overige vacatures. Heb je geen internet? Bel dan even met de afdeling Personeel Organisatie (013-5291324). Je krijgt dan zo snel mogelijk de volledige vacaturetekst toegestuurd. Wij zoeken een Meer informatie? www.franciscusziekenhuis.nl Almere Amsterdam Breda Den Haag Deventer Heerenveen Maastricht Rotterdam België Indonesië Kazachstan Letland Rusland www.witteveenbos.nl Constructief tekenaar/ontwerper en constructeur civiele techniek Witteveen+Bos staat voor een groep van ruim 850 professio nals, adviseurs en ingenieurs, op de gebieden water, infrastruc tuur, milieu, ruimte en bouw. Vanuit de sectoren Havens en waterbouw en Infrastructuur en bouw wordt een bijdrage geleverd aan uitdagende construc tieve projecten in binnen- en buitenland, zoals op het gebied van bruggen, viaducten, tunnels en sluizen. Wij zijn onder meer voor onze vestiging in Breda op zoek naar: Constructief tekenaar/ontwerper civiele techniek U tekent en ontwerpt met behulp van AutoCAD waterbouw kundige en/of infrastructurele constructies. U beschikt over een recent afgeronde hbo-opleiding civiele techniek of bouwkunde, of over een mbo-opleiding in deze richting aangevuld met enkele jaren werkervaring. Vacaturenummer 29-1285. Constructeur civiele techniek U werkt aan diverse waterbouwkundige en/of infrastructurele constructies. U beschikt over een recent afgeronde wo-oplei- ding civiele techniek of bouwkunde, of over een hbo-opleiding in deze richting aangevuld met enkele jaren werkervaring. Vacaturenummer 29-1284. Kijk voor meer informatie over deze vacatures op onze website. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer C.A.M. Tak PMSE, telefoon 076 523 33 56. ingenieurswerk - mensenwerk Kijk ook op Geef je carrière de ruimte in Oisterwijk, dé Parel in 't groen. Onze gemeente lijke organisatie is transparant voor haar inwoners én haar medewerkers. We stellen de klant centraal. Vanuit een voor iedereen zichtbare integri teit boeken we in onderlinge samen werking resultaten met een hoog kwaliteitsniveau. Als tastbaar bewijs van ons continue streven naar ver betering is aan Oisterwijk onlangs, als eerste gemeente in Nederland, een INK onderscheiding toegekend. Oisterwijk, natuurlijk doen! Medewerker Groenbeheer (36 uur) Voor onze buitendienst zijn wij op zoek naar een vakbekwame hovenier, waarbij de verzorging van het Oisterwijkse groen in goede handen is. Beleidsmedewerker Verkeer (36 uur) Wij zoeken een creatieve en innovatieve medewerker, die op interactieve wijze vorm geeft aan de ontwikkeling van het Oisterwijkse verkeersbeleid. Franciscus Ziekenhuis Roosendaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20