A Pas jij in ons team? Bernardus Wonen, Hart voor de klant! ISTIMEWA Maak contact! /ÓF: MEDEWERKER VEILIGHEID/ KWALITEIT/ARBO/MILIEU Wij zijn op zoek naar een medewerker financiële verslaglegging lobTrack.nl Hl Contact: t.sweere@sweere.net JobTrack.nl vacaturenr: JOB 2010791 ii Bedrijf: Vlees Combinatie Zuid-west b.v. Standplaats: Goes Vertegenwoordiger met ervaring De functie: U bent verantwoordelijk voor zowel het relatiebeheer als aquisitie. U bent binnen het team verantwoordelijk voor de commercie. U bent verantwoordelijk voor beurzen, acties, etc. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: ervaring heeft in de verkoop, enthousiast is en dit ook kan overbrengen, in Zeeland woont of daar wil gaan wonen, die geen 9 tot 5 metaliteit heeft, ervaring heeft in de voe dingssector (sterke pre) Contact: Albert Plesmanweg 10 4462 GC Goes JobTrack.nl vacaturenr: JOB 2009662 Elektrotechniek en procesautomatisering, dat is onze wereld. Istimewa* Elektro biedt deel- en totaaloplossingen voor be sturingen van o.a. sluizen, bruggen, machines en productiepro cessen. Ook de instandhouding van de installaties behoort tot ons werkgebied. Ons serviceteam staat dag en nacht klaar voor onze opdrachtgevers. Met ruim I40 vaste medewerkers en 36 jaar ervaring is Istimewa Elektro een betrouwbare en solide partner met wie het prettig werken is. Istimewa Elek tro maakt deel uit van Stork Technical Services. ELEKTRO Wij zoeken een collega voor de volgende functie: Functie-inhoud: De functie omvat het handhaven van beleid, voorschriften en regels op het gebied van veiligheid, kwaliteit, arbo en milieu. Het bevorderen van de vei ligheidscultuur en arbozorg voor het personeel. Het beheer en onderhoud van materieel en gereedschap. Wij zoeken: De collega die wij zoeken beschikt over een opleiding MBO/MVK, dan wel gelijke werkervaring en de bereidheid een MVK-opleiding te volgen. Spe cifieke vakgerichte opleidingen (veiligheid, milieu). Praktische werkervaring 5-I0 jaar in het werkterrein van de onderneming. VCA-VOL en een rijbewijs B. Goede kennis van de Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk. Voor een uitgebreide omschrijving van vereiste kennis en ervaring, surf naar: www.istimewa.nl Je reactie, graag vóór 18 december aanstaande en met vermelding van de functie, sturen naar: Istimewa Elektro, ter attentie van de afd. Personeelszaken, Frankrijkweg 3,4389 PBVIissingen-Oost. Kijk ook op Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Het poppodium Gebouw T in Bergen op Zoom, zoekt een Zakelijk leider/Marketeer voor 36 uur p/w Bernardus Wonen Ben jij leergierig en durf jij deze uitdaging aan? Kijk dan op www.bernarduswonen.nl bij vacatures voor meer informatie. Hgrt voor de klant! Acquisities naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Werken aan een duurzame en rechtvaardige wereld Sweere Bedrijf: Sweere Standplaats: Oud Gastel Commercieel medewerker Heeft u affiniteit met de mechanisatie in de land- en tuinbouw. Bent u actief, creatief en zelfstandig? Heeft u commercieel technisch inzicht? Heeft u goede talenken nis, een HBO opleiding of gelijkwaardige ervaring? Dan zijn wij naar u opzoek. Uw taken: Ondersteuning van de verkoopafdeling. Het adviseren, offreren en afsluiten van contracten Het signaleren van marktmogelijkheden. Ons aanbod: Een baan met veel internationale contacten en doorgroei mogelijheden. Een marktconform salaris. Een prettige informele werksfeer. Zaterdag 19 december 2009 23 COS* Zeeland 25 jaar Nederland weer mooi! Nederland verrommelt. De zakelijk leider marketeer die wij zoeken; - Weet, samen met de programmeur en productieleider, de identiteit en imago van gebouw T inhoud te geven - Weet vanuit zijn enthousiasme en de nodige (financiële) realiteitszin initiatieven tot uitvoering te brengen - Weet de programma's op een passende wijze in de markt te zetten - Heeft empathie met het beroepsonderwijs Voor meer informatie over Gebouw T, de functie en de wijze waarop je kunt reageren, verwijzen wij naar de site: www.bergenopzoom.nl. Deze nieuwe Opel Astra en AutoTeam zoeken een ervaren verkoopadviseur... kijk op autoteam.nt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 137