KORRE KNOL Verkoop- medewerkster LEDS Q JobTrack.nl CHAUFFEUR B/C/E BEVER DO IT Fysiotherapeut m/v DIRIGENT m/v LADDERSPECIALISTsr GROEPSLEERKRACHT www.dekorre.nl NNOVAT IONS Service monteur - 38 uur M/V W stopt kinderuitbuiting VRIJWILLIGERSWERK BIJ TERRE DES HOMMES Uw tijd, hun toekomst! een voorzitter (vrijwilligerswerk) algemeen bestuurslid (vrijwilligerswerk) Ben jij ook toe aan een nieuwe uitdaging? Kijk ook op Zaterdag 19 december 2009 I 35 vis mannenkoor zoekt per 1 januari 2010 een Het ZMK bestaat 35 jaar en heeft 60 leden. De repetities vinden plaats op donderdag in "Amicitia" te Kloetinge van 19.15 tot 22.15 uur. Wij zoeken een dirigent die: - creatief, inspirerend en motiverend is - duidelijk leiding geeft aan het koor - goede contactuele eigenschappen heeft - voldoende opgeleid en ervaren is Wij bieden: Een gemotiveerd en actief koor en een in onderling overleg vast te stellen vergoeding. Voor uitgebreide informatie zie onze website: www.zeeuwsmannenkoor.nl Ook studerenden voor de opleiding koordirectie worden uitgenodigd te solliciteren. Het bestuur van het ZMK nodigt belangstellenden uit zo spoedig mogelijk hun sollicitatie - inclusief C.V. - te richten aan: p/a de heer J.W.Meulbroek, secretaris Van Goghstraat 103, 4462 SC Goes. Telefoon: 0113- 214723, e-mail: secretaris@zeeuwsmannenkoor.nl Nadere informatie kan verder worden ingewonnen bij de voorzitter, de heer C.A. Toorenaar, tel. 0113-342553 e-mail: voorzitter@zeeuwsmannenkoor.nl zoekt voor onmiddellijke indiensttreding - in bezit van chauffeursdiploma - flexibel en kunnen werken in teamverband - ervaring met hoogwerkers/machinetransport is een plus - contract van 40u/week Geïnteresseerd? Stuur uw CV met foto en motivatie vóór 04 januari 2010 naar m.polderman@manitou.com of onderstaand postadres DE LADDERSPECIALIST bv - Scottweg 17 - 4462 GS Goes tel. 0113-251335 - fax 0113-251288 www.ladderspecialist-goes.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. stichting Voor de Deltaschool in Goes zijn wij op zoek naar een Meer informatie kunt u vinden op de stichting/vacatures Wij zijn in Nederland marktleider op het gebied van elektronische prijzenborden. Wij produceren en installeren prijzenborden bij benzinestations door heel Nederland. Binnen ons service team is plek voor een: Je rijdt zelfstandig met een servicewagen door heel Nederland om op benzinestations: - Nieuwe prijzenborden te installeren - Prijzenborden te verbouwen of aan te passen - Data communicatie met kassasystemen te realiseren - Storingen in prijzenborden te verhelpen Bever Innovations Industrieweg 32 430 l RS - Zierikzee tel0111-453232 fax 0111-453233 hjo@beverinnovations.com www.beverinnovations.com Wij vragen LBO/MBO electro Zelfstandig Pro actief Flexibel Wij bieden Prima beloning Goede werksfeer Dynamiek Groeikansen Interesse mail ons je CV Informatie bel/mail naar Hugo Jongebreur Fysiotherapie Fitness Coaching Gevraagd: Om ons team te versterken zoeken we per 4 januari 2010 een gemotiveerde, ambitieuze en leergierige teamspeler voor de functie van fysiotherapeut (regio Middelburg/Vlissingen). Wat verwachten we van je: Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding Fysiotherapie. Enkele jaren werkervaring en eventuele verbijzonderingen zijn een pre maar niet noodzakelijk. Verder ben je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in het vak en sta je open voor relevante bij- en nascholing. Wat kan je van ons verwachten: Je ontvangt een prima salaris. Daarnaast kun je rekenen op aanvullende arbeidsvoorwaar den, zoals uitstekende opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden. Een parttime- of fulltime functie is bespreekbaar. -v Bijzonderheden: Sluiting sollicitatietermijn: 24 december 2009. Solliciteren: Wij zien met belangstelling je reactie voorzien van motivatie en CV tegemoet. Er kan zowel schriftelijk als online gesolliciteerd worden. Schriftelijk kan de reactie geadresseerd worden aan Knol Fysiotherapie, t.a.v. de heer A. Hoen, Duinstraat 4, 4371AZ te Koudekerke (Walcheren). Sollicitatie per e-mail kan gestuurd worden naar: a.hoen@health-motion.nl Voor onze winkel in Goes aan de Westwal 7 zijn wij op zoek naar: In Terre des Hommes-winkels verkopen enthousiaste vrijwilligers gebruikte goederen, zoals kleding, huisraad, curiosa en kinderartikelen van zeer goede kwaliteit. De opbrengst van de winkels komt geheel ten goede aan één van de kinderhulpprojecten van Terre des Hommes Nederland. Uw reactie Voor meer informatie en de functie-omschrijvingen kunt u onze website raadplegen, www.terredeshommes.ni (klik op winkels/vacatures/Goes). Belangstellenden kunnen contact opnemen met de secretaris van Terre des Hommes Goes, Frouke Zaaijer, tel. 0113-212117 of email: winkel.aoes@tdh.nl. Om het succes van Delscher (damesmode, fashion en schoenen) uit te bouwen zijn wij op zoek naar een: krachtige (leeftijd 30-40 jaar) voor minimaal 3 dagen incl. zaterdag Ad en Marieke Deïst: Wij zoeken een medewerkster! Samen bouwen aan de toekomst. Kom langs en presenteer jezelf, of bel voor een afspraak. (Brieven worden niet in behandeling genomen) www.delscher.nl Ad en Marieke Deïst Monique de Jager: Ik zoek een collega! Samen een doel hebben en er helemaal voor gaan. Corien Wisse: Ik zoek een collega! Als team werken, elkaar aanvullen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 131