Ben jij zo onmisbaar en dynamisch als water? (^T abides Banen O JobTrack.nl ...dan kun je bij Evides aan de slag! Amphia Ziekenhuis Procestechnicus Industriewater (Smt-fansteen) PFOcestechntcus Industriewater (Kapellei afdelingshoofd ruimtelijk beheer met gevoel voor ruimtelijke ontwikkeling m/v U gemeente Microbiologisch analist vac.nr. 1360 www.amphia.nl 34 I Zaterdag 19 december 2009 Kijk ook op Evides Waterbedrijf levert betrouwbaar drinkwater aan 2,5 miljoen consumenten in Zuidwest- Nederland. Evides Industriewater is een belangrijke speler op de internationale markt voor de zuivering van industrie- en afvalwater. De combinatie van robuuste drinkwaterleverancier en innovatieve, commerciële industriewaterpartner maakt van Evides een veelzijdig en uitdagend waterbedrijf. Wij staan niet alleen stil bij vandaag, maar kijken ook naar de kwaliteit en dienstverlening van morgen. En daarom groeit Evides. Met circa 550 medewerkers zijn wij een serieuze, ervaren sparringpartner voor talloze grote bedrijven. Ons hoofdkantoor staat in Rotterdam en onze jaaromzet bedraagt ca. 300 miljoen euro. Wij zoeken kandidaten voor de volgende functies: De productieregio Zuid-Oost is verantwoordelijk voor o.a. de winning, zuivering en levering van diverse soorten industriewater aan bedrijven in Oost Zeeuws-Vlaanderen en het havengebied Antwerpen. Salaris: van 27.000 tot 38.000 resuftaïendeling en eindejaarsuitkering Voor de functie in de regio Zuid-Oost zoeken wij een MBO'er Werktuigbouwkunde die affiniteit heeft met elektrotechniek. Samen met je collega's zorg je ervoor dat de installaties in de regio optimaal blijven draaien. |e controleert en bedient de installaties en houdt toezicht op de processen. Ook het eerstelijnsonderhoud en het verhelpen van storingen zijn bij jou in goede handen. Daarnaast realiseer je procesoptimalisatie i.s.m. de afdeling Proces Proposals,- eventueel via een pilotonderzoek. Bij Evides werk je gewoon in dagdienst, met ongeveer eens in de vier weken een wacht- en storingsdienst. Van jou verwachten we dat je beschikt over een MBO-diploma richting Werktuigbouwkunde; affiniteit met elektrotechniek hebt; aanvullende vakgerichte opleidingen hebt of bereid bent deze te volgen- enkele jaren vakgerichte ervaring hebt; in bezit bent van rijbewijs B (bij voorkeur ook E) en op max. een 14 uur rijden van de installaties woont; stressbestendig, analytisch, flexibel en sociaal vaardig bent en goed in teamverband kan werken. De productieregio Midden is verantwoordelijk voor de productie en levering van industrie- en landbouwwater aan industriële klanten. Tevens is Regio Midden verantwoordelijk voor de zuivering van industrieel afvalwater in Vlissingen-Oost. Salaris: van 27.000 tot 38.000 resuitatendeling en eindejaarsuitkering Voor de functie in de regio Midden zijn wij op zoek naar een MBO-er Elektrotechniek die affiniteit heeft met werktuigbouwkunde. Als procestechnicus zorg je ervoor dat de installaties in de regio optimaal blijven draaien. Je controleert en bedient de installaties en houdt specifiek toezicht op de processen. Uiteraard zoek je daarbij voortdurend naar mogelijkheden tot verbetering. Vanzelfsprekend zijn ook het eerstelijnsonderhoud en het verhelpen van storingen bij jou in vertrouwde handen. Je kunt inschatten wat je zelfstandig kunt oplossen en wanneer het tijd is om anderen in te schakelen. In dat geval begeleid je hun werkzaamheden. Bij Evides werk je gewoon in dagdienst, met ongeveer eens in de vier weken een wacht- en storingsdienst. Evides biedt je veel ruimte om je te ontwikkelen in je functie, door middel van opleiding en scholing. t jou verwachten we dat je beschikt over een MBO-diploma richting Elektrotechniek; affiniteit met werktuigbouwkunde hebt; aanvullende vakgerichte opleidingen hebt gevolgd of bereid bent te doen; in bezit bent van rijbewijs B (bij voorkeur ook E) en op max. een 14 uur rijden van de installaties woont; stressbestendig, flexibel en zelfstandig bent en verantwoordelijkheidsgevoel hebt; prima in teamverband kunt werken en bereid bent om bij te springen in andere regio's. Wil je meer weten over de functie Procestechnicus? Bel dan met Ferdy van Damme, Manager Operations, (010) 293 52 19. Of bel met Hans van de Guchte, regiohoofd Zuid-Oost (010) 293 68 62. Of bel met Gerard Speelman, regiohoofd Midden (010) 293 66 51. Wil je solliciteren? Dit kan via www.evides.nl, onder 'Werken bij Evides'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.evides.nl Ben jij iemand met ambities en ben je bereid de handen uit de mouwen te steken? Durf je ongebaande paden te betreden en denk je dat jouw instelling, kennis en vaardig heden van toegevoegde waarde zijn voor onze gemeente? Dan moetje zeker solliciteren! De gemeente Haaren, centraal gelegen tussen Tilburg, 's-Hertogenbosch en Eindhoven, telt ca. 14.000 inwoners, verdeeld over vier historische dorpskernen. Het is een jonge, moderne gemeente, met ca. 100 medewerkers, in een groene omgeving. De gemeente Haaren is op zoek naar een 36 uur per week Salaris max. 4.980,00 (afhankelijk van opleiding en ervaring) Profiel Als afdelingshoofd ben je verantwoordelijk voor taken op het gebied van wegbeheer, beheer riolering, beheer groen, afvalverwerking en voor de werkzaamheden binnen de front office en buitendienst.* Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau en hebt minimaal 5 jaar relevante werkervaring. Je kunt helder en overtuigend communiceren, durft ongebaande paden te betreden en neemt zelf beslissingen met een klantgerichte en bedrijfsmatige instelling. Je hebt een pro-actieve houding en gaat met open vizier de dialoog aan met het bestuur, de burgers en je collega's. Inlichtingen Nadere informatie kan worden gegeven door de secretaris, de heer Sjoerd Potters, tel. 0411 - 62 72 51 Geïnteresseerd? Uitgebreide informatie over deze vacature vind je op de website www.haaren.nl Sollicitaties Heb je interesse in deze functie? Stuur je sollicitatiebrief voor 6 januari 2010 naar: gemeente Haaren, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 44, 5076 ZG Haaren, of per e-mail naar: gemeente@haaren.nl. De gesprekken vinden plaats in week 3 of 4. *De gemeente Haaren bereidt een wijziging van de organisatie voor. Het nieuwe afdelingshoofd zal na deze organisatiewijziging leiding geven aan de nieuwe afdeling beheer en ruimte. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Haaren waterbeëmjf Breda Oosterhout Het Amphia Ziekenhuis is één van de grootste algemene ziekenhuizen. Met ambitie en betrokkenheid verlenen bijna 5.000 medewerkers en ruim 250 medisch specialisten dagelijks hoogwaardige en patiëntvriendelijke zorg op drie locaties in Breda en Oosterhout. Het Amphia Ziekenhuis is een van de Samenwerkende Topklinische opleidingsziekenhuizen stz in Nederland en heeft een NIAZ-accreditatie. Het Amphia Ziekenhuis is op zoek naar: laboratorium voor microbiologie en infectiepreventie voor 36 uur per week Solliciteren kan o.v.v. het vacaturenummer naar matchpoint@amphia.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 130