HBO-ER BOUWKUNDE PROJECTLEIDER <3 JobTrack.nl Zeeuwland Medewerker Finance/Debiteuren administratie Wegens de groei van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar: (Beginnend) Assistent- Accountant (FT) (Beginnend) Assistent- Accountant (FT) 48 I Zaterdag 19 december 2009 Kijk ook op w Zorgeloos wonen in een plezierige omgeving. Dat is waar Zeeuwland voor staat. Wij bieden een ruime keuze uit zo'n 4.000 huurwoningen op Schouwen- Duiveland. De parel van de Zeeuwse delta! Ons aan bod is verspreid over het hele eiland en bestaat uit verschillende woningtypen en diverse prijsklassen. buitengewoon Zeeuwlarid is op zoek naar een Voor de functie van: (36 uur per week) De functie De afdeling Vastgoedbeheer is onder andere verantwoordelijk voor het strategisch voorraadbeheer, het technisch programma van ei sen, het planmatig onderhoud en het inkoopbeleid. Als Project leider bent u verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding en de projectleiding op het gebied van Vastgoedbeheer. Als Projectleider beheert u het technisch programma van eisen en bent u mede ver antwoordelijk voor het opstellen van het beleid op het gebied van (planmatig) onderhoud. De kwaliteiten U beschikt als Projectleider over een HBO werk- en denkniveau, waarbij een bouwkundige achtergrond een vereiste is. U heeft bij voorkeur ervaring als projectleider. U bent klantgericht, resultaat gericht en pro-actief in uw handelen. Daarnaast bent u prima in staat om met de verschillende in- en externe partijen te commu niceren. Ons aanbod Zeeuwland biedt een uitdagende baan in een plezierige werkom geving. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en gebaseerd op de CAO Woondiensten. Salarisindicatie 3.150,- tot maximaal 3.940,- bruto per maand (exclusief vakantietoeslag en 13e maand) bij een fulltime dienstverband. Uw sollicitatie Bent u degene die wij zoeken? Dan zien wij uw brief en C.V. graag uiterlijk 4 januari 2010 tegemoet. U kunt deze richten aan Zeeuwland t.a.v. Kyra van de Vrie, manager Bedrijfsondersteuning, Postbus 82, 4300 AB Zierikzee. Wilt u per mail solliciteren? Stuur dan uw gegevens naar info@zeeuwland.nl. Meer informatie Wilt u meer informatie over de functie? Neem contact op met Erik Hoogzand, manager Vastgoedbeheer. Hij is bereikbaar via tele foonnummer 0111 418 080. Of kijk op www.zeeuwland.nl Goedhart is specialist in het ontwerpen en produceren van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors voor de industriële koel- en vriestechniek. Het bedrijf maakt onderdeel uit van het internationale GEA concern met zijn hoofdkantoor in Bochum, Duitsland. De Goedhart bedrijven in Sint Maartensdijk en in Nymburk (Praag - Tsjechië) produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen voor klanten over de gehele wereld. Door de ligging op het Zeeuwse eiland Tholen kent het bedrijf relatief korte en directe verbindingen met stedelijke knooppunten als Rotterdam en Antwerpen. Deze zelfde bereikbaarheid geldt ook voor de werknemers. Door toepassing van het Kaizen-principe geldt de kwaliteit van Goedhart niet alleen extern als meerwaarde voor klanten, maar ook intern voor de medewerkers. Een schone en vriendelijke werkomgeving heeft constant de aandacht, evenals door collegialiteit geïnspireerd teamverband: samen werken aan een hoogwaardig product. Voor onze vestiging te Sint-Maartensdijk zoeken wij op korte termijn een (m/v 24-32 uur) Een interessante functie in de dynamiek van een internationaal opererend bedrijf. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met een goede beloning conform CAO Metalektro (grootmetaal). Er heerst een prettige collegiale sfeer. Functiebeschrijving Het uitvoeren en beheren van de debiteurenadministratie en geven van inzicht in de stand van zaken betreffende de vorderingen van de onderneming. Verzorgen van documentair betalingsverkeer. Verzorgen van aangifte omzetbelasting en doen van boekingen betreffende (inter) nationale intracommunautaire leveringen. U rapporteert aan de controller. Als U: HBO-werk en -denk niveau heeft door opleiding en/of ervaring met een administratieve/bedrijfseconomische achtergrond, goede beheersing heeft van Engels en Duits in woord en geschrift, - een goede teamgeest heeft, gevoel heeft met het werken met computers, een praktische, flexibele en oplossingsgerichte instelling heeft, bereid bent tot het volgen van cursussen en interne opleidingen, kunt u uw sollicitatie richten aan: GEA Goedhart B.V., t.a.v. mevrouw C. de Smit Postbus 13, 4695 ZG Sint Maartensdijk e-mail: charlotte.de.smit@geagroup.com Als u informatie wilt betreffende de functie en/of over de verdere mogelijkheden binnen het bedrijf, dan kunt u telefonisch contact opnemen met HR Manager Charlotte de Smit of de Controller Hans Traas, tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer 0166-665 665. ACCOUNTANTS-ADMINISTRATIECONSULENTEN REGISTERACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Accountants- en Adviesgroep Rijkse Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie met ruim 100 enthousiaste, gemotiveerde medewerkers verdeeld over 5 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het vlak van de financiële dienstverlening. Naast het verrichten van gccountancywerkzaamheden en het samenstellen van fiscale aangiften, verstrekken wij adviezen op fiscaal, bedrijfseconomisch en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op kleine en middelgrote ondernemingen, vrije beroepsbeoefenaren, alsmede op non-profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. voor onze vestigingen in Zierikzee en Vlissingen Voor onze samenstelpraktijk. Functie-eisen: 9 Opleidingsniveau HBO-BE/Aecountancy of MBO adm. niv 4; Enige werkervaring verdient de voorkeur maar ook pas afgestudeerde MBO-ers of HBO-ers worden uitgenodigd te solliciteren; In teamverband kunnen functioneren; Analytische vaardigheden. voor onze vestiging in Middelburg Voor onze controlepraktijk. Functie-eisen: Opleidingsniveau HBO-BE/Accountancy; Enige werkervaring verdient de voorkeur; Bereidheid tot verdere studie; Analytische vaardigheden; In teamverband kunnen functioneren Voor beide functies geldt: Een interessante en brede functie binnen een professionele en resultaatgerichte organisatie. Mogelijkheden voor vakinhoudelijke ontwikkeling en persoonlijke groei. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor- nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Guus Blommaert, telefoon 0118-678900. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, richten aan Accountants- en Adviesgroep Rijkse t.a.v. Afdeling personeelszaken Postbus 325 4330 AH Middelburg of per e-mail: g.blommaert@aar.nl. (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) WWW.AAR.NL MIDDELBURG I GOES I SEROOSKERKE (W) I VLISSINGEN I ZIERIKZEE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 126