I SKALAR I Medewerker Sales Support (40 uur) Buurtregisseur m/v. Qi JobTrack.nl Banen ÖMO SG Tongerlo, Roosendaal kaderdocent vmbo (teamleider) docent Duits Nederland weer mooi! Benieuwd naar de opbrengst? Kijk ook op Zaterdag 19 december 20091 41 Wonen West Brabant, Soon-'and, Castria Wonen en de gemeente Bergen op Zoom zoeken versterking. Voor de wijk Gageldonk-West zijn wij op zoek naar een: (36 uur per week) Voor de periode tot en met 31 december 2012 Woningcorporaties en de gemeente Bergen op Zoom werken samen aan leefbaarheid. Als onderdeel van een ambitieus programma zetten we in Gageldonk-West stevig in op de sociaal-maatschappelijke ontwikkeling van de wijk. De functie De buurtregisseur verbindt mensen en organisaties in de wijk, zowel vragers als aanbieders. Er wordt van je verwacht dat je contact en ontmoeting stimuleert tussen bewoners, belemmerende factoren signaleert en deze vertaalt naar creatieve oplossingen. Ook lever je een actieve bijdrage aan gezamenlijke activiteiten. Je werkt nauw samen met de maatschappelijke partners in de wijk. De buurtregisseur moet zorg dragen voor samen hang van activiteiten en methodes die bijdragen aan een duurzaam leefbare wijk. Je hebt HBO+ niveau, een sociaal-culturele achtergrond is een pré Bekendheid en ervaring.op het terrein van wonen, leefbaarheid en welzijn Een onafhankelijke en positief kritische houding Inzicht in sociale netwerken en bent in staat deze uitte bouwen Je bent Ondernemend, proactief en flexibel Enthousiast en creatief Communicatief vaardig Zowel operationeel als met de grote lijn bezig Besluitvaardig Wij bieden Een uitdagend project van 3 jaar, met in eerste instantie een aanstelling voor een jaar Een salaris van maximaal 47.500 euro per jaar bij een fulltime dienstverband Een flexibel werkrooster Een inspirerende werkomgeving Interesse? Stuur voor 8 januari 2010 je cv en motivatie naar s.koopman@wonenwestbrabant.nl. Voor meer informatie over de functie bel je met Bas ter Stege van Wonen West Brabant, telefoon 06 83 16 55 85. De gesprekken vinden in de tweede en derde week van januari plaats. 0M0 Scholengroep Tongerlo is een onderwijsinstelling voor praktijkonderwijs, vmbo met en zonder leerwegondersteuning, havo, atheneum en gymnasium. De school heeft ongeveer 3940 leerlingen, verdeeld over drie deelscholen: het Gertrudiscollege, het Norbertuscollege en het Da Vinei College. 0M0 Scholengroep Tongerlo biedt elke leerling een bij hem of haar passende opleiding. Onze ambitie is actief, attractief en aandachtsvol onderwijs te geven in een omgeving die veilig, verzorgd en veelzijdig is. Voor de deelschool Da Vinei College zijn wij op zoek naar een: (schaal LC) 1,0 fte het betreft een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. De functie-inhoud en de functie-eisen zijn te vinden op: www.omo.nl Voor de deelschool Norbertuscollege zijn wij op zoek naar een: (schaal LB) 0,7 fte het betreft een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. Het TWAO-principe staat centraal: 'de inspanningsplicht van zowel werkgever als werknemer om het talent van iedere individuele werknemer te ontwikkelen en de bekwaamheid te onderhouden met respect voor de wederzijdse wensen, ambities en omstandigheden'. Informatie: Voor informatie over de vacature kaderdocent VMBO kunt u een e-mailbericht zenden naar de heer J.J.A.M. Dekkers: JJAM.Dekkers@davincicollege.nl. Voor informatie over de vacature Docent Duits kunt u een e-mailbericht zenden naar de heer J.P. van Oosterhout: JP.vanOosterhout@norbertuscollege.nl. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 3 januari 2010 richten aan 0M0 scholengroep Tongerlo, t.a.v. mevrouw M.J.C. Broodbakker, algemeen directeur. Postbus 1648, 4700 BP Roosendaal of u kunt gebruik maken van de bovenstaande e-mailadressen. ons middelbaar onderwijs Strateeg? Blikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi tieus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van morgen te geven... Combineer je kennis met talent. www.omo.nl Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €30 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwnr 2501,6573 ZX Beek-Ubbergenofkijkopwww.nederlandscultuurlandschap.nl. Skalar is een Nederlandse fabrikant van hoogwaardige geautomatiseerde analyse-apparatuur voor laboratoria en de procesindustrie. Skalar opereert wereldwijd samen met 65 distributeurs en heeft vestigingen in de V.S. en in de meeste Europese landen. De Skalar hoofdvestiging bevindt zich in Breda, waar 80 medewerkers werkzaam zijn. Wij zijn ter versterking van ons team, op zoek naar een fulltime Medewerker Sales Support. Zie het functieprofiel hiernaast. Herken je jezelf in dit profiel, stuur dan jouw brief met CV naar: Skalar Analytical BV, Tinstraat 12,4823 AA Breda, t.a.v. de afdeling P&O, of mail: jobs@skalar.com Kijk voor meer info op: www.skalar.com. Of bel ons via nr.: 076-5486486 Skalar your partnr De functie: - Opstellen van offertes en chemische voorschriften - Adviseren en informeren van (potentiële) klanten - Accepteren en controleren van klantenorders - Verzorgen van de juiste verwerking en administratieve verzending van de orders De eisen: - Afgeronde MBO opleiding, richting laboratoriumtechniek - Uitstekende beheersing Nederlandse en Engelse taal (Franse taal is een pré) - Goede communicatieve vaardigheden - Bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie binnen een internationale organisatie Het aanbod: - Een dynamische functie in een internationale organisatie - Open en collegiale werksfeer, met ruimte voor eigen initiatief en ontwikkeling - Arbeidsvoorwaarden, die in overeenstemming zijn met de zwaarte van de functie Sr» «sFï^rrsïsa-fcr-y automation Jp •Postbus2&S Sewgembp -2? ?•-? X 1 fesnepfc- Acquisrtié naar aanleidrhg.van. dess advertentie wordt nietop prijs gesteld. VOOR GOEDE DOELEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 119