Wonderkind Ciri toont zich coulant si 33 Nieuwenhuijse aan de slag bij Dauwendaele Groene Ster ronde verder in de beker Biljarter Mark Pauly wint triatlon BFTS Zure nederlaag voor Bottles/De Parel Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Feel the difference donderdag 17 december 2009 MIDDELBURG Voetbalvereniging FC Dauwendae le heeft een nieuwe hoofdtrainer vastgelegd. Adriaan Nieuwenhuijse (50) wordt bij de Middelburgse za terdag-tweedeklasser de opvolger van Gérard de Nooijer. Nieuwen huijse is op dit moment nog trai ner van Kapelle en werkte in het verleden onder meer bij Hoek. Romeo van Aerde blijft nog mini maal een seizoen langer bij Seroos- kerke. Ronald Zuijdwegt verlengt zijn verblijf bij Hoedekenskerke en Patrick Boute bij Biervliet. OUD GASTEL De zaalvoetballers van Groene Ster Vlissingen bereikten deze week de derde ronde van de bekercompeti tie. Uit tegen Kanja/'tHvG won de hoofdklasser na een 0-2-ruststand met 0-4. In een wedstrijd waarin Groene Ster voortdurend domi neerde en Kanja zich slechts verde digend kon onderscheiden scoor den Said Bouzambou en Salim Ben Sellam voor de rust. In de tweede helft verdubbelden Khalid El Hat- tach en opnieuw Salim Ben Sellam de score: 0-4. TERNEUZEN Mark Pauly van biljartvereniging Concordia uit Terneuzen pakte de titel in het kampioenschap triatlon van de Biljart Federatie Terneuzen Stad (BFTS). Dat deed hij op over tuigende wijze, want van de twaalf sets verloor hij er slechts twee. Hij speelde één keer gelijk. Daarmee bleef hij nummer twee Rudy Rou- seau van BW ruim voor. Pauly sloeg vooral zijn slag in het drie banden. In die spelsoort maakte hij indruk door met een algemeen ge middelde van 1,290 te eindigen. SAS VAN GENT Het streekduel in de derde divisie tussen Bottles/De Parel en De Hee renstraat eindigde in 3-5. Op bord vier bleef Cees Baumgarte met lege handen achter. Op de an dere tafel keken Peter Snelders en Alfred van de Dries niet op een beurt meer of minder en hielden el kaar tot het eind in evenwicht. Na de pauze was Christiaan de Mil net te sterk voor Kimmo Pankow. De beslissing moest daardor vallen in het duel tussen Theo Platjouw en André Karelse. Na bijna drie uur eiste Karelse de overwinning op. 1Zaalvoetbaltopper gestaakt 2. Steeds pijnstillers is niet gezond 3. Vyaene op dreef met vijf treffers STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl Lees ook de diverse sportblogs via www.pzc.nl/blogs Z lant. Op sommige borden wachtte hij langer dan nodig om zijn vaak met rode wangen getooide tegen stander de genadeklap te geven. In één partij moest hij zelf zijn ko ning omleggen. Dat was tegen de achttienjarige Maarten Radema kers, kopman van het tweede team van Het Witte Paard uit Sas van Gent. Hij weerlegde een offer- van Giri en kon niet lang daarna de felicita ties in ontvangst nemen. Opval lend was de prestatie van de tienja rige Danilo Bolleman uit Axel. Hij was meteen uit school met ie mand naar Goes gereisd en hield heel lang stand tegen de groot meester. Voor die prestatie kreeg hij een prijs/net als Maxime le Clerq en Erwin Kloosterman, bei den uit Goes. Daarna was het tijd voor de snelschakers. Zij speelden een toernooitje, waarbij Anish Gi ri het in elke ronde tegen twee te genstanders tegelijk opnam. Ook op dit onderdeel liet hij zich nau welijks foppen. Doorslaand succes. De nieuwe Ford Fiesta is een grandioos succes. Sexy design en standaard voorzien van de nieuwste technieken, zoals het Ford Easy Fuel tanksysteem. Elk handgeschakeld model heeft een groen Energielabel A of B. Niet voor niets werd de Ford Fiesta door ING Car Lease uitgeroepen tot 'Lease Car of the Year.' U rijdt de nieuwe Fiesta al vanaf 12.5QO,-. Kijk op www.ford.nl, ga naar de Ford dealer en sluit een superdeal S Gemiddeld brandstofverbruik en CO -uitstoot: km/liter: 15,4-27,0; liter/100 km: 3,7-6,5; CO, gr/km: 98-154. X-Pack* voor nog meer luxe: Automatische airconditioning Automatisch dimmende binnenspiegel Bluetooth Voice control Cruise control Elektrisch inklapbare buitenspiegels Parkeersensoren achter Groot multifunctioneel scherm Regensensor Voorruitverwarming voor. 1.100,- *X-Rack leverbaar op Fiesta Ghia en Titanium. Cool&Sound Pack»* Airconditioning Radio/CD-speler met AUX-aansluiting Centrale deurvergrendeling mét afstandsbediening Elektrisch bedienbare ramen voor Elektrisch verstelbare en verwarmbare spiegels in carrosseriekleur In hoogte verstelbare bestuurdersstoel 15 inch stalen velgen ""Geldig i c m. limited uitvoering. voor 1.100,- door Koen de Vries GOES - Je zou het niet zeggen als je hem ziet staan. Anish Giri, zoon van een Nepalese vader en een Russische moeder, beweegt wat onhandig met zijn lange armen en benen en voelt zich niet bepaald op z'n gemak wanneer hem iets ge vraagd wordt. Toch is dit vijftienja rige ventje een wonderkind. Hij spreekt Nepalees, Russisch, Ja pans, Frans, Duits, Engels en Ne derlands en mag zich sinds deze zomer Nederlands kampioen scha ken noemen. Op zijn veertiende was hij al groot meester, de hoogste titel die een schaker in zijn leven kan verove ren. Gisteren was hij in Goes op het Ostrea Lyceum om prijzen uit te reiken, een simultaan te spelen en mee te doen aan een snel- schaaktoernooitje. Giri was door Frans Peeters, leraar aan het Ostrea Lyceum en schaak fanaat, naar Goes gehaald. Het kostte de jongste Nederlands kam- Anish Giri concentreert zich op zijn volgende zet. foto Willem Mieras pioen schaken ooit wat moeite om op tijd in Goes te zijn. De in Sint Petersburg geboren, in Japan en Rusland getogen en sinds februari 2008 in Nederland woonachtige Giri, moet nog gewoon naai school. Hij moest zijn leraren om twee vrije uren vragen om eerder van uit Delft naar Goes te kunnen ver trekken. Hij kreeg er eentje, waar door de nummers één, twee en drie van de Ostrea Schaak Challen ge, een toernooi voor kinderen van 11,12 en 13 jaar, even moesten wachten voordat ze een prijs uit zijn handen konden ontvangen. Toen dat eenmaal gebeurd was, na men zo'n dertig kinderen en een paar volwassenen plaats achter de borden voor een simultaan. Giri, die soms een tikje arrogantie verweten wordt, toonde zich te gen de jeugdige schakertjes cou- jfcdaffliMP MEEST GELEZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 65