Üyarlads/j Hlensenlinq.nl 24 I Donderdag 17 december 2009 kijk ook op "Tot ik aan de Zeeuwse stranden de ruste vind." "Ik heb altijd hard gewerkt, ik heb er vrede mee, het is goed zo. Op 14 december is in zijn slaap overleden onze vader en opa Kees Geldof weduwnaar van Lenie Geldof-Looise in de leeftijd van 78 jaar. Hellevoetsluis: Joke van Woerkom-Geldof Loek van Woerkom Burgh-Haamstede: Peter Geldof Marja Geldof-van der Male Irene en Ruud Matthijs Daan 14 december 2009 Beatrixstraat 9- 4328 BN Burgh-Haamstede De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal zaterdag 19 december om 10.00 uur gehouden worden in de Gereformeerde kerk aan de PlaTfeoslaan 1 te Burgh- Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.00 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er in de zaal bij de kerk gelegenheid om de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Verdrietig laten wij u weten dat is overleden onze dierbare zwager en oom Kees Geldof gehuwd geweest met onze oudste zus Lenie Looise Wij allen zullen hem missen. Betsy Lorier-Looise Koos en Piet Geldof-Looise Jopie Looise en Rob Morks Jaap en Hanny Looise-Sinke Jeanne Looise Janny en Lein Geschiere-Looise Neven en nichten 14 december 2009 Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens Met ontroering ontving het bestuur en leden van het Kerkkoor Renesse het bericht van het overlijden van Kees Geldof Vele jaren lid van ons koor en het kleinkoor. Zingen was voor hem een lust. Dit en de wijze waarop hij met ons omging zal in onze herinnering blijven. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Kerkkoor Renesse Sjaak Lemsom, voorzitter Henk Mos, secretaris Lieve Lot, Je was bijzonder. Je was een kanjer. Ma ri j a Wij zijn erg verdrietig omdat onze dappere schoondochter, schoonzus en tante Charlotte Mens-van Donge is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Herman, Irene, Jolijne en Stijn. Wij wensen hen troost en kracht. Herman Mens sr. en Marija Mens-Schoonheim Els en Krijn Rens en Ko Ans en Douwe Marijke en Aart Yvonne en André - neven en nichten Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf Maar liefde was haar reden. Rust nu maar uit lieve Charlotte Ronald, Nelleke, Jurrian, Dennis, Lester van Iersel Met leedwezen delen wij u mee,dat na een kortstondige ziekte,nog onverwachts is overleden onze lieve broer,zwager en oom Kees Geldof Heerenveen Jan en Jellie Vlissingen Jo en Frits Mata Mata(NZ) Jo en Irene Poppel(B) Ella en Agaath Vlissingen Trix Oostkapelle Jenny en Rob Vlissingen Ad en Sophie Neven en nichten Charlotte Dag, mooi Mens Dag, lieve vriendin Eric en Aafke Shashank en Soon Mi Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud medewerkster Charlotte Mens Wij wensen haar man, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en personeel Zorgcentrum "De Wieken" We zijn erg bedroefd dat Charlotte Mens-van Donge moeder van Stijn, Jolijne en Irene en voorzitter van onze MR, is overleden. We zullen Herman en de kinderen steunen in deze moeilijke tijd. Team en MR van de Theo Thijssenschool, Zierikzee Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van mevrouw C.A. Mens moeder van onze leerlinge Jolijne Mens. Wij wensen Jolijne en haar familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie, medewerkers en leerlingen OPDC De Vliedberg Pontes Goese Lyceum, locatie Bergweg Lieve Boyan, het was veel te vroeg voor jou zo had het niet mogen gaan je kende zware tijden je bent van ons weg gegaan kon je nog maar even terug komen konden wij jou nog maar even zien dan was het niet zo rot geweest was het toch anders misschien GT4B 2008-2009: Samantha, Bob, Jozien, Jessy, Tom, Sandra, Floortje, Pim, Nadine, Maryam, Amanda, Manon, Rick, Eline, Miranda, Annejet, Xander, Djamil, Kirsten, WessekLisan, Ayla, Maxim, Anne, Rick, Jordi, Ruben en Lisa mentor: Jacqueline Wierstra Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Leen Minderhoud We wensen de familie veel sterkte toe. Fam. de Nooijer Fam. Verhage Fam. Maljaars Fam.Duvekot Fam. de Visser Fam. de Witte Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Leen Minderhoud Wij verliezen in hem een gedreven voorzitter. PCOB afd. Zoutelande en omstreken Met ontroering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze ouderling Leendert Minderhoud In dankbaarheid gedenken wij zijn grote inzet voor onze gemeente. Met een blij gemoed vervulde hij gedurende een lange reeks van jaren vele taken. Wij wensen zijn moeder, zijn kinderen en kleinkinderen Gods kracht en nabijheid toe. De kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Zoutelande. Henny van Os, voorzitter Gerrit Ruitenburg, predikant Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd en trouw lid van de cliëntenraad, de heer L. Minderhoud Wij zullen zijn inbreng in de cliëntenraad missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens de cliëntenraad en locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis/Vliedberg Mevrouw M.C. Theune, voorzitter cliëntenraad Mevrouw J.E. Joosse, locatiemanager De oecumenische commissie kerkdiensten van het ziekenhuis Walcheren heeft met verdriet kennisgenomen van het plotselinge overlijden van haar trouwe mede bestuurslid Leen Minderhoud Leen was vele jaren als bestuurslid zeer betrokken bij het werk van de OCk. Onze gedachten en voorbeden gaan uit naar zijn kinderen en kleinkinderen. namens het bestuur en medewerkers van de O C K. Aleid Simons en Jan Louwerse voorzitters Na een slopende ziekte is, thuis bij zijn gezin in Deventer, overleden onze geliefde zoon en broer Dr. E.M. Wiskerke Evert A 's-Heer Hendrikskinderen 09-02-1954 t Deventer 16-12-2009 Goes: P. Wiskerke J.C. Wiskerke-van Liere Bergen op Zoom: Addie Wiskerke Corr.adres: Kloetingseweg 47-9 4462 AW Goes Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze neef Evert Wiskerke Wij wensen Thérèse, kinderen, ouders en zus veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Ooms en tantes familie Wiskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46