Familieberichten fflensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn 26 I Donderdag 17 december 2009 kijk ook op Met veel verdriet moeten wij u mededelen dat na een langzaam afnemende gezondheid is overleden onze lieve moeder en oma Maatje Helena van Hercules-Millenaar weduwe van J. J. van Hercules in de leeftijd van 95 jaar. Lenie Hoogedeure-van Hercules Bram Hoogedeure t Miranda en Edwin Jack van Hercules t Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 't Gasthuis ",afd. Singel" die haar met zoveel liefde en zorg hebben begeleid. Middelburg, 12 december 2009 Correspondentieadres:'t Hof Lustenburg 57 4335 SV Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Om haar heengaan hebben we verdriet Om wat zij was zijn wij dankbaar Moeders en oma's sterven niet Zij leven verder in ons hart Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze grote droefheid van ons heengaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Anna Maria Josepha Fassaert weduwe van Bernardus Johannes de Schepper in de leeftijd van 95 jaar. Clinge: Tilly en Johan Bracke-de Schepper Nicole en Roel," Yannick, Jordy Mare en Marjolein, Thomas, Marleen Marion Lamswaarde: Jan f en Ivonne de Schepper-Sponselee Bernard de Gendt Pascal en Esther, Job, Maud Karin V en Frank, Louka, Renske John f Michel f Clinge: Ria en Leon Bracke-de Schepper Peter t Petra en Jan-Hein Hans en lo, Nastapia, Eleonora Hengstdijk: José en Richard de Kock-de Schepper Monique en Jan Maarten, Max, Carina Jos en Astrid, Jelte, Sep Biervliet: Jo en Tilly de Schepper-Verbruggen Inge en Aldo, Justin, Lynn Kim v* en Udo, Hanne Kloosterzande: Irene en Frans Kerckaert-de Schepper Jack en Anneke, Jef, Ties, Kaat Margot en Gyon, Kimi Judith en Peter, Jolien Hengstdijk: Magda en Piet Mel-de Schepper Frank en Petra, Lars, Jarno Ronald en Carolien 9 Nadja Kloosterzande: Paul en Elly de Schepper-van Goethem Martijn en Suzanne Werner en Saskia, Emy, Marcha Kloosterzande, 15 december 2009 Correspondentieadres: Fam. P. de Schepper Cloosterstraat 92 4587 CE Kloosterzande De avondwake zal gehouden worden op vrijdag 18 december om 19.00 uur in woonzorgcentrum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Na de avondwake is er gelegenheid om afscheid te nemen. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 19 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleance Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Heden hebben we kennisgenomen van het overlijden van Maarten van Kerkvoort Maarten was jarenlang lid en vrijwilliger van vv Temeuzen. We danken hem voor zijn trouwe steun in al die jaren. We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Leden en Bestuur Voetbalvereniging Terneuzen Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven Heb je ons een heel stuk geluk en ontzettend veel liefde gegeven... Cinderella Christiane Monique Vanbesien 5 februari 1978 t 14 december 2009 haar kinderen: Leonardo Aniscia haar broer en zus: Jurgen en Mirella Familie Vanbesien Familie Pipeiers Adriatischezeestraat 7, 4388 GK Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Cindy te nemen op vrijdag 18 december van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Op maandag 21 december zal er om 10.45 uur een samenkomst worden gehouden in voornoemd uitvaartcentrum waarna we haar aansluitend om 11.30 uur zullen begraven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Verdrietig en ontdaan zijn wij na het overlijden van Cindy Vanbesien Oud-leerling van onze school, moeder van onze leerling Aniscia en (oud-)leerling Leonardo. Wij leven mee met Aniscia en Leonardo en hun familie en wensen hen veel sterkte! Directie, leerkrachten, medewerkers, kinderen, en ouders Archipelbasisschool "DeTweemaster-Kameleon" Oost-Souburg Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u met droefheid mede, dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Wendelke van de Woestijne-Bekkering (Wenny) A Onstwedde, 9 augustus 1935 t Antwerpen, 16 december 2009 C. van de Woestijne Janny van de Woestijne Wendy Amanda en Peter Lex van de Woestijne Cicilia van de Woestijne-Talahatu Yannick Jerome I. A. van de Perrestraat 99 4336 XZ Middelburg Maandag 21 december is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg2 te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Daarna zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 té Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze schoonzus en tante Wenny van de Woestijne Chris de Jonge Nel Tissink Corrie Kerkhove Rina Wielemaker Jo en Kees Schout Maaike en Hans Boomstra Neven en nichten Marcella Van Risseghem, zijn echtgenote; Paul en Ingrid De Backer - Haemers, Steven en Claudia De Backer - Van De Woestijne, Lieven en Eline De Backer - De Ruyck, Pieter De Backer, Geert Dewilde (t) - Eddy en Marion de Bock - Haemers, Michael en Annick Dewilde - Caneele en dochtertje Jelke, zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind; melden u met droefheid het overlijden van de heer Hilair Haemers echtgenoot van mevrouw Marcella Van Risseghem geboren te Ifzendijke op 10 maart 1924 en overleden thuis te Sint-Kruis op 15 december 2009. De uitvaartplechtigheid, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk te Sint-Margriete op zaterdag 19 december 2009 om 10 uur. Daarna volgt de begrafenis op het kerkhof aldaar. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht mochten ontvangen, gelieve deze aankondiging als dusdanig te willen aanvaarden. 4528 KH Sint-Kruis, Eiland 20 9950 Waarschoot, Weststraat 82 9982 Sint-Jan-in-Eremo, Graafjansdijk 18 Rouwbegeleiding Calsyn - Sint-Laureins - 09 377 75 79 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Joop Grimminck bijzonder lid van TV Goes Jarenlang heeft Joop zich ingezet voor onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden TV Goes Dii/j.'ibütutèinp Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn broer, onze schoonbroer en oom Alphonsus Franciscus Sponselee Een bijzonder woord van dank aan dr. Klop, de Thuiszorg, buurvrouw Maureen, Aan'Z, de Zonnebloem, De Lange Akkers en allen die we vergeten zijn te noemen voor alle goede zorgen aan hem besteed. Koewacht, december 2009 Fam. Sponselee Fam. van der Kinderen Jammer genoeg is het onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Pieter Jozias Cruson C.A.L. Cruson - Froment kinderen en kleinkinderen Breskens, december 2009 Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36