voor wijk Waterstad Goese Schans Thermo-ondergoed Koud? Afgeschreven boeken te koop in bibliotheek Opvoeden voor Marokkaanse vaders Banenmarkt voor Wajongers voor dames, heren en kinderen nu ook in zwart SPECIAALZAAK Overzicht eerste fase Waterstad Goese Schans Bestaande wijk Goese Meer Eerste fase van Waterstad Goese Schans Tweede fase van Waterstad Goese Schans Artist Impression van kadewoningen. montage Rolant Quist i illustraties Ontwikkelingscombinatie Goese Schans VOF donderdag 1 7 december 2009 GOES In de bibliotheek van Goes begint vandaag een verkoop van afgeschre ven boeken. Dit keer gaat het voornamelijk om informatieve boeken, romans en jeugdleesboeken voor kinderen vanaf twaalf jaar. De verkoop loopt tot en met zater dag 19 december tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek in Goes. Die zijn op donderdag van 10.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16:00 uur. GOES In wijkgebouw De Spinne wordt vrijdagavond eén thema-avond voor Marokkaanse vaders over op voeden in Nederland. Speciale gast is de Marokkaanse pe dagoog Abdellah Mehraz uit Am sterdam. Er zal worden gedebat teerd worden over vragen als: 'Hoe voeden wij onze kinderen op in de ze nieuwe cultuur', 'Wat is het con flict tussen ouders en kinderen' en 'Welke specifieke rol hebben va ders in de opvoeding?'. De avond is van 20.00 tot 22. 00 uur. GOES Het Werkbedrijf houdt vandaag vanaf 15.00 uur in het stadskantoor in Goes een banenmarkt voor men sen met een Wajong-uitkering. Wajongers kunnen terecht om een baan, leer- of stageplek te vinden. Werkgevers kunnen zich laten in formeren over het in dienst nemen van een Wajonger. Wajong is een afkorting voor de Wet arbeidsonge schiktheidsvoorziening jonggehan dicapten. De wet regelt een uitke ring voor mensen die al op jonge leeftijd arbeidsongeschikt zijn. Kijk voor meer info www,speciaalzaaksimon.nt KLOKSTRAAT 21, GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 33