AMES i6l consument PZC inniBliEsi www.pzc.nl/webwinkel Luxe sieraden; een stijlvol cadeau Er worden heel wat games onder de noemer casual uitgebracht. Spelletjes voor iedereen. In Casual mania zijn vier spelletjes samenge bracht. Met Hidden objects (zoeken naar ver borgen objecten) en Beauty resort (klanten te vreden houden in een beautysalon) ben je snel klaar. Marble popper, waarbij je gekleur de balletjes moet schieten om drie of meer op een rij te krijgen, heeft een langere levens duur en Drie op een rij is ronduit verslavend. Drie of meer dezelfde kleuren bij elkaar en ze ploppen weg. Niet nieuw natuurlijk, maar wel erg leuk. Casual mania: DS. Foreign media, 3+ PES geeft niet op De strijd der voetbalgames is al een tijdje ge leden gewonnen door FIFA. Toch geeft Kona- mi de wereldbeker niet zomaar cadeau aan EA. Dapper, want om Pro Evolution Soccer weer op het niveau van FIFA te krijgen, moe ten er heel wat sterren worden aangetrok ken. PES 2010 doet echter een goede poging om FIFA te achterhalen op de ranglijst. Dat lukt nog niet helemaal, maar de game speelt weer lekker. Meer variatie dan zijn voorgan ger en gelukkig zijn de spelers niet meer zo dom als voorheen, al zie je toch zo nu en dan nog simplistische acties. Maar PES komt weer dichterbij. En dat is mooi, want een uit dager houdt de koploper scherp. PES 2010: Xbox360, en alle andere platformen. Konami, 3+ Sadistische horror Ken je hem nog, Jigsaw? De sadistische moor denaar uit de Saw-films heeft de overstap naar games gemaakt. En hij heeft jou opge sloten in een huis waarin allerlei sadistische vallen zijn verstopt. Saw begint al met een race tegen de klok. Wanneer je niet snel ge noeg ontsnapt, knalt een gezichtsmasker open. Raad maar wat er dan met je hoofd ge beurt. De levels tegen de klok zijn soms erg frustrerend, maar de puzzels die je moet op lossen zijn erg goed, al vallen ze op den duur in herhaling. Het vechten werkt niet lekker, maar het sfeertje is wel weer goed. Net als in de eerste films gaat je bloed er sneller van stromen. Want je weet dat er elk moment iets vreselijks kan gebeuren. J) Saw: PS3, Xbox360, PC. Konami, 18+ Een klassieker Dragon Age: Origins is een klassieker in zijn genre, die alom wordt bejubeld. Die lof is meer dan terecht. Kijk alleen maar naar de enorm lange speelduur van dit avontuur vol bloeddorstige wezens, sombere elfjes, dwer gen en stoere krijgers: je bent minstens hon derd uur bezig om de klus te klaren en dan nog blijft er zo ontzaglijk veel over om te be kijken. Dragon Age is een meer dan volwas sen game en is ook bedoeld voor volwassen gamers. Op bloed en rondspattende ledema ten is niet bezuinigd, het verhaal is meesle pend maar gitzwart, en je moet als gamer de door Johan Stobbe en Maarten Pennewaard Vrouwen zingen beter dan mannen. Waarop ik dat baseer? Een avondje karaoke op de Wii met een bevriend stel. Lachen natuurlijk om met een stel dertigers de klassiekers van We Sing ten gehore te brengen. Karma Cha meleon van de Culture Club of It must have been love van Roxette. En ook de moderne liedjes van Lady Gaga en Aqua zorgen voor plezier. Dat doen alle dertig hits wel. Maar de conclusie valt zwaar. In de battle- mode, een één tegen één zinggevecht, zijn de vrouwen keer op keer sterker. Eigenlijk ook wel logisch, want probeer als man maar eens de hoge tonen van Charles en Eddie te halen. Gelukkig scoor je door gewoon mee te brommen ook wel punten, maar keer op keer te weinig om de vrouwen te verslaan. Al leen lohn Denvers Take me home, country roads werd door ons mannen toch wel heel mooi ten gehore gebracht. Een andere con clusie na een hilarisch avondje bier drinken en zingen, schepte toch wel weer wat genoe gen. De vrouwen kunnen dan wel beter zijn dan de mannen, dat houdt niet automatisch in dat ze ook kunnen zingen. Q We sing: Wii. Nordic games, 12+ Tropico 3. nodige wilskracht opbrengen om alle ellende te doorstaan. Het briljante van de game zit in de details: je kunt kiezen uit een flink aan tal personages en elke keuze heeft impact op het verloop van het spel. Het is ook bijzon der te zien hoe veelomvattend de wereld rondom de game is. Natuurlijk is er een blog van de makers, maar je kunt ook de ontwik kelingen volgen op Facebook of Twitter. Ook in dat opzicht zullen er de komende tijd veel games verschijnen die zullen worden afgeme ten aan Dragon Age: Origins. Topklasse. Dragon Age: Origins: PC, Xbox 360 en PS3. EA, 18+ Gezocht: dictator Ooit gedroomd van een baantje als dictator op een Caribisch eiland? Het kan in Tropi co 3, een originele variant in de enorme reeks simulatiegames. Hul je in een legergroen shirt, laat je baard staan, zet een zonnebril op en steek een sigaar in je mond: niets staat een carrière als dictator nog in de weg. Na tuurlijk allemaal met een vette knipoog. In donderdag 17 december 2009 We sing als Lady Gaga. Pro Evolution Soccer 2010. Tropico 3 geen martelingen, doodseskaders of andere macabere kanten van de dictatuur. Als grote baas van een tropisch eiland moet je zowel de bevolking als het leger te vriend houden, anders kun je het zelfs als dictator schudden. Het duurt wel even voor je hebt uitgevogeld wat je allemaal kunt en moet doen en daarmee is dit een fascinerende sim- game. Wil.je het op je eiland vooral hebben van toerisme, of gok je liever op de tabaksin dustrie? Het kan allebei, maar het stelt wel andere eisen aan je optreden. Houd vooral ook de VS dan wel Rusland te vriend, want je avonturen spelen zich afin de overzichtelij ke periode van de Koude Oorlog. Met vijf tien missies op evenveel verschillende eilan den ben je wel even zoet. Er is ook een onli- ne-modus, waarin je levels kunt spelen die door collega-dictators zijn gemaakt. Grappig! Q Tropico 3: Xbox 360 en pc, Kalypso, 16+ reageren? consument@wegener.nl foto's GPD WEBWINKEL Ketting bruin/rood met armband. Adviesprijs 84,90, Lèzersprijs 69,-* categorie Mode Accessoires Ketting blauw met brede armband. Adviesprijs 119,90, Lezersprijs 99,-* Bent u op zoek naar een bijzonder cadeau? Of wilt u zelf eens extra feestelijk voor de dag komen? Van deze prachtige kettingen en armban den is de basis agaat, een mooie duurzame steen. De hangers zijn gemaakt van o.a. jade, schelpen en Swarovski kristallen. Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Exclusief €4,95 verzendkosten. Voorraad van een aantal sieraden is beperkt. X BON LUXE SIERADEN Hierbij bestel ik: (aantal) x 'ketting met armband - bruin/rood' a 69,-* (aantal) x 'ketting met armband - blauw' a 99,-* exclusiefverzendkosten van€4,95. Levertijd metbon 10 werkdagen levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0.45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Practico, post bus 1037,3860 BA Nijkerk, o.v.v. 'luxe sieraden'. Oe PZC gaat zorgvuldig oi in de krant en op w treft u nadere informatie a;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16