(f| fnensentiiiq.nl 26 I Woensdag 16 december 2009 kijk ook op Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten noch hoogte noch diepte, noch enige ander schepsel ons zal kunnen scheiden, van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Rom. 8:38 - 39 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader en opa Leendert Minderhoud sinds 8 september 2007 weduwnaar van Jacoba Minderhoud-de Kam Drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver ik 22 januari 1936 t 12 december 2009 Middelburg: Nel en Henk Domburg: Leny en Ko Marisca en Marcel Remko Melanie Westkapelle: Peter en Anja Martijn Marjoke en Luken Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 60,4332 TZ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 17 december van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De herdenkingsdienst, die wordt geleid door Ds. G.Ruitenburg, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 18 december om 13.00 uur in de Catharinakerk te Zoute- lande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 14.45 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in zaal "Middendorp". Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens familieomstandigheden is Drogisterij "Karna" Groentje 6a te Domburg vrijdag 18 december de gehele dag gesloten. Bedroefd zijn wij om het plotselinge overlijden van mijn lieve, zorgzame zoon, onze broer, zwager en oom Leendert Minderhoud Koudekerke: P. Minderhoud-Gideonse Serooskerke: M. Minderhoud Meliskerke: J. Minderhoud - C. Minderhoud-Huibers Oost-Souburg: f. Minderhoud Minderhoud-Schotman Röthenbach a/d Pegnitz: L. Herzog-Minderhoud W. Bimmerlein Arnemuiden: J.A. van Belzen-Minderhout J. van Belzen Neven en nichten Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze zwager Leen Minderhoud A. de Kam P. de Kam B.H. de Reu-de Kam J. de Kam C.L. de Kam-Vos L. van Sluijs-de Kam W. de Kam-van Sluijs P.Kluijfhout-de Kam J. Kluijfhout L. Huiszoon-de Kam L. Huiszoon Naast elkaar, een beetje samen en toch ieder apart Zo verdiende onze buurman een plaatsje in ons hart Buurman Leen Adrie en Joyce Chiel Gijs Stijn Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Leen Minderhoud Wij verliezen in Leen een betrokken bestuurslid en waarderen zijn inzet voor de Protestants Christelijke Ouderen Bond. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe en Gods nabijheid voor de komende tijd. Namens het bestuur van de PCOB gewest Zeeland, C.J. J. de Mol-Marcusse, voorzitter I. Balkenende-Naumann, secretaris En Hij, die op de troon gezeten is, "Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaring 21:5a :eide: (trouwtekst 14 mei 1965) Intens verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is na een periode waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en schoonvader Andries Bogert André 4- Tholen, f Wolphaartsdijk, 19 juni 1941 14 december 2009 A.M. Bogert-Kloosterman Carla en Joël Marco en Shalini V Fam. Bogert Burg. C. Koertstraat 10 4471 -BW Wolphaartsdijk Zaterdag 19 december is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man en onze vader in gemeenschapshuis 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend is er om 11.00 uur'in de 'Nicolauskerk' te Wolphaartsdijk een dankdienst voor zijn leven, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gemeenschaps huis gelegenheid tot condoleren. Onze hartelijke dank aan dokter Binnekamp voor zijn persoonlijke aandacht en zorgzame begeleiding; dank ook aan de medewerksters van 'Allévo voor hun steun en deskundige zorg. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager en oom André Bogert We zullen zijn hartelijkheid en gastvrijheid missen. Wij wensen Adrie en de kinderen heel veel sterkte. Oosterhout: Matty en Frans t Dekker Wolphaartsdijk: Chiel en Corrie Kloosterman Drunen: Tiny en Jan Katsman 's-Gravenpolder: Willy en Klaas Vriend Etten-Leur: Dies en Joselien Kloosterman Neven en nichten Wolphaartsdijk, 14 december 2009 Boyan, Rust zacht maatje, Al die mooie momenten met jou, om nooit te vergeten. Dit is niet te bevatten, we zullen je missen.. Sterkte aan Familie en vrienden. Je maatjes uit4GT: Arne, Bob, Djamil, John, Jeremy, Kevin, Michiel, Mike, Pirn, Rick K. Stefan, Tom, Xander, Rick T. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Boyan Boer deelnemer van onze opleidingen Elektrotechniek en Horeca Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens College van Bestuur, personeel en deelnemers van ROC Zeeland Ferenc Weisz, directeur cluster HTV Kees Nieuwenhuyzen, directeur cluster ICT en Elektro Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven we u kennis van het overlijden van onze dappere (schoon)moeder en Oma Anneke Nijssen Suzanna Catharina Jacoba 4- Goes, 19 oktober 1950 f Lewedorp, 14 december 2009 Ka thy van Oosten en Marcel Schouwenaar Nanda en Jacco Goense-van Oosten Roan en Lieke Correspondentieadres: Kraaijertsedijk 1 4441 TR Ovezande De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 18 december om 13.00 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Gemeen telijke Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er vanaf 14.30 uur in Restaurant Karei V, Turfkade 11, 4461 AP te Goes gelegenheid tot condoleren. Ma hield van rozen Onze lieve zus, schoonzus en tante is overleden Anneke Nijssen Wij gaan haar heel erg missen. Lineke en Ko de Schipper-Nijssen Monique en Alfio, Natalie en Tom Mark en Esther, Sil en Senne Carla en Marius van Lagen-Dekker Chris Nijssen in herinnering Alco en Joyce, Mik en Olaf Wendy en Sylvester 14 december 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anneke Nijssen Anneke was vanaf mei 1992 een zeer gewaardeerd mede werkster van Zorgstroom. Wij wensen allen die Anneke lief hadden veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van Bestuur, leidinggevenden en medewerkers Zorgstroom Anneke Te vroeg hebben wij van jou afscheid moeten nemen. Als collega zullen wij jouw betrokkenheid en inzet voor het werk missen. Wij wensen iedereen die Anneke liefheeft veel sterkte toe. Namens alle collega's zorgcentrum Nieuw Sandenburgh Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk hel leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet. Bedroefd, maar heel dankbaar dat haar nog meer lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Alida Jacoba van der Vliet-Brunt Echtgenote van Meynard Gornelis van der Vliet 4k Utrecht, 20 juli 1931 t Nieuw-Haamstede, 15 december 2009 Breda: Jacqueline, Frans Felix, Joyce Zierikzee: Marianne, Guusje Oosterhout: Alda, Eric Floris, Lars Correspondentieadres: Zeesterweegje 4 4328 KD Nieuw-Haamstede Alda wordt, overeenkomstig haar wens, in besloten kring gecremeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44