321 Zaalvoetbaltopper gestaakt na 'Elke zondag pijnstillers is niet gezond' Topvolleybalsters naar Sas van Gent Vergouwen en Verhoene blijven Eerste meters Massa in formule 1-bolide Driebanders Pearle vaster op derde plaats Gelijkspel driebanders Oe Geslootene Boom TUMULTUEUZE TOPPER Het zaalvoetbalduel tussen Internetplan/Tempo- team en Amstelhoekje/Bakker haalt het einde niet. punten h het verschil tussen kopl°- Scheidsrechter De Reus staakt de wedstrijd. dat wei één duei minder speelde. woensdag 16 december 2009 SAS VAN GENT Volleybalvereniging Savok is erin geslaagd om twee topploegen naar Sas van Gent te halen. De club te kent 2 januari in het kader van het veertigjarig bestaan voor de organi satie van een duel tussen de vrou wen van het Belgische Amigos Zoersel en Sliedrecht Sport. De Bel gen nemen momenteel in de ere klasse de derde plaats in, Slied recht Sport staat derde in de Dela League. De demonstratiewedstrijd, die in de gemeentelijke sporthal wordt gespeeld, begint om 19.00 uur. De toegang is gratis. TERNEUZEN Het bestuur van voetbalvereniging Zaamslag is met Kenny Verhoene een contractverlenging voor één seizoen overeengekomen. De Bel gische trainer is sinds deze zomer werkzaam bij de zaterdag-tweede klasser, die gedeeld koploper is. Het één klasse hoger spelende Ter- neuzense Boys wordt ook volgend seizoen getraind door Karl Vergou wen. De Walcherse coach is aan zijn eerste maanden bezig in Zeeuws-Vlaanderen en bezet met Terneuzense Boys de achtste plaats in de eerste klasse. MARANELLO Felipe Massa heeft gisteren zijn eer ste meters gemaakt in een formule i-bolide na zijn zware crash in juli bij de Grote Prijs van Hongarije. De 28-jarige Braziliaanse coureur reed dertig ronden in een Ferrari op het circuit van Mugello. Massa hoopt vandaag opnieuw achter het stuur te klimmen. „Ik ben blij dat ik weer in deze auto kon rijden. Al les ging goed", reageerde Massa op zijn kortstondige rentree. Hij baal de wel dat hij door het slechte weer niet langer kon rijden. SAS* VAN GENT De vooruitgespeelde wedstrijd in de tweede divisie tussen Pearle Op ticiens en Business 8c Fun leverde de thuisploeg een zege op: 6-2. Daarmee kwam de thuisploeg wat vaster op de derde plaats van poule twee te staan. Lesley Menheer zege- j vierde opnieuw met meer dan 1.00 gemiddeld. Jens van Dam gaf Serg van Gennip geen kans en Etienne van Damme hield Wim Kroon net van zich af. Dat was voldoende voor de winst. Alleen Eddie van Goethem ging onderuit. SPRUNDEL De driebanders van De Geslootene Boom behaalden een nuttig gelijk spel in de vierde divisie. Het uit- duel met Aartsbouw 3 eindigde in 4-4. Op die eindstand viel weinig af te dingen. Jo Boogaert won in vijftig beurten van Wil Aarts (30-24) en Rien Sandrini was na liefst 67 beurten de meerdere van Pieter Verpalen. Johan van der Dus- sen en Rob Duitemeyer gingen on deruit. Het Sasse team bleef op de vierde plaats, met een iets beter sal do dan Aartsbouw 3. J per Amstelhoekje en Internetplan, Drie spelers in actie die ook van de partij waren tijdens het gestaakte duel van maandagavond. Ali Eryürük (links) van Internetplan/Tempo-team, Bart Rijckaert (midden) en aanvoerder Ralph Zegers van Amstelhoekje/Bakker. archieffoto Camile Schelstraete door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Nu Gérard de Nooijer duidelijk heeft gemaakt dat hij aan het eind van dit seizoen stopt als voetballer en trainer wordt van Goes, rijst de vraag wat zijn twee lingbroer gaat doen. Is Dennis de Nooijer ook volgend seizoen nog spits van RCS of besluit hij er net als zijn evenbeeld een punt achter te zetten? Zijn besluit heeft hij nog niet genomen, maar'de kans is groot dat ook de oudste van de twee broers aan zijn laatste maan den als voetballer bezig is. „Ik ben er nu wel veel over na aan het denken", bekent Dennis de Nooijer. „Niet alleen omdat Gérard stopt. De kans is groot dat ik ook stop, maar ik neem mijn be sluit pas in januari. Ja, ik ben al be naderd door een zondagclub om daar trainer te worden. Daar ligt mijn toekomst ook. Ik wil het liefst na de zomer met de cursus trainer/coach 1 beginnen, dat di ploma wil ik absoluut halen. En ik heb ook de ambitie om daarna de cursus coach betaald voetbal te vol gen." De aanvaller wordt in april 41 en voelt al een tijdje dat het lichaam tegensputtert. „Ik speel ie dere zondag met pijnstillers omdat ik last van mijn rug heb", bekent Dennis de Nooijer. „Dat is niet ge zond. Je wilt niet zien hoe ik op maandagochtend mijn sokken aan trek... Dat doet echt pijn. Als ik op zondag gevoetbald heb, is het op dinsdag ook moeilijk om te trai nen. Ik ben nu nog wel van waar de voor de club. Ik heb negen keer gescoord en als ik dit ritme vast kan houden, eindig ik weer rond de twintig goals. Scoren geeft nog steeds voldoening. Maar ik weet dat het een keer ophoudt." Eén moment wil hij koste wat kost voorkomen. „Dat is het mo ment dat een trainer tegen me moet zeggen dat ik niet goed ge noeg meer ben voor een plek in de basis. Dat zou ik niet op kun nen brengen. Ik ken mezelf Dan word ik geen leuke jongen voor de groep. Bij Gérard heeft ook meege speeld dat een verdediger iets mak kelijker te vervangen is. Er kunnen nu ook andere jongens op zijn plek spelen. Maar bij een spits ligt dat in mijn ogen anders. Een veel- scorende spits is moeilijker te ver vangen. Dat is ook een aspect dat me nu nog tegenhoudt. Ik heb een beetje het idee dat ik iets in de steek laat." Hij wil ooit trainer worden van het eerste elftal van RCS. „Dat zou ik fantastisch vinden. Maar niet op korte termijn. Ik'voetbal nu met die jongens, dan moet je er eerst af stand van nemen." Toen Dennis de Nooijer in 2005 stopte als prof voetballer, was zijn plan om als voetballer bij RCS in de hoofdklas se afscheid te nemen. „Misschien speelt RCS volgend seizoen inder daad op dat niveau. Dan hebben we als club toch wat neergezet. Maar mijn grootste angst is dat ie mand anders tegen mij zegt: zou je niet eens stoppen?" Dennis de Nooijer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36