Familieberichten fj| mensenllnq.nl Öysrlailaij ft Tholen, f Wolphaartsdijk, 24 I Woensdag 16 december 2009 kijk ook op Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. je hoopt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud vind je dat God haar halen mag, omdat je van haar houdt. Na een periode waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is op 84-jarige leeftijd rustig van ons heengegaan mijn moeder, schoonmoeder en zus Laura Amelia Baert-Hamerlinck Laura weduwe van René Alphonse Leontine Baert ft Koewacht, t Temeuzen, 6 maart 1925 13 december 2009 Temeuzen: Tonny en Corrie Baert-van Parijs David Koewacht: M. de Dauw-Hamerlinck Fam. Baert Fam. Hamerlinck Correspondentieadres: Robijnboog 12 4533 BA Temeuzen U kunt afscheid nemen van Laura in het rouwcentrum te Temeuzen, Rooseveltlaan 6, op woensdag 16 december van 19.45 tot 20.15 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 17 december om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Phi lippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats van voornoemde kerk. Voorafgaand aan de plechtige uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: "Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaring 215a (trouwtekst 14 mei 1965) Intens verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is na een periode waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en schoonvader Andries Bogert André 19 juni 1941 14 december 2009 A.M. Bogert-Kloosterman Carla en Joël Marco en Shalini 9? Fam. Bogert Burg. C. Koertstraat 10 4471 BW Wolphaartsdijk Zaterdag 19 december is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man en onze vader in gemeenschapshuis 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend is er om 11.00 uur in de 'Nicolauskerk' te Wolphaartsdijk een dankdienst voor zijn leven, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gemeenschaps huis gelegenheid tot condoleren. Onze hartelijke dank aan dokter Binnekamp voor zijn persoonlijke aandacht en zorgzame begeleiding dank ook aan de medewerksters van 'Allévo voor hun steun en deskundige zorg. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager en oom André Bogert We zullen zijn hartelijkheid en gastvrijheid missen. Wij wensen Adrie en de kinderen heel veel sterkte. Oosterhout: Matty en Frans t Dekker Wolphaartsdijk: Chiel en Corrie Kloosterman Drunen: Tiny en Jan Katsman 's-Gravenpolder: Willy en Klaas Vriend Etten-Leur: Dies en Joselien Kloosterman Neven en nichten Wolphaartsdijk, 14 december 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na alle fijne jaren die wé samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze medebewoner Ludovicus Jacobus de Cauwer Louis Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Medewerkers en bewoners van 't Verlaet 14 december 2009 Bernhardstraat 22,4554 BE Westdorpe U kunt afscheid nemen van Louis in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 18 december van 10.30 tot 10.55 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 18 december om 11.00 uur in de aula van genoemd uitvaart centrum. Wegens het overlijden van Wilko zal onze winkel op donderdag 17 december a.s. de hele dag gesloten zijn. Fieret's Vishandel Kaai 18-20 te Sluis ...veel te jong, veel te vroeg... Verdrietig en stil zijn wij na het overlijden van Wilko Onze gedachten gaan uit naar Nico, Marleen, Gijsje en hun familie. Veel sterkte toegewenst namens, Personeel Medewerkers Fieret's Vishandel Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van Wilko Dekker Broertje van Gijs Onze gedachten gaan uit naar de ouders van Wilco, Gijs en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Pedagogisch medewerkers, kinderen en ouders van Kinderdagverblijf Kiddo's Biervliet Medewerkers, Directie en Raad van Toezicht van de Stichting Kinderopvang Zeeuwsch-Vlaanderen Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de HERE: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw. Psalm 91 vers 1 en 2 Onverwacht heeft God tot Zich geroepen mijn lieve man en broer, onze zwager en oom Anthonie Laurinus de Doelder - Tonny- echtgenoot van Gonnie Meijns 12-12-1943 t 14-12-2009 Gonnie de Doelder-Meijns Cor en Lia de Doelder-de Loos Elian en Samantha Annemarie en Robin Albert en Ellen Meijns-Boodt Wim Meijns Oostelijk Bolwerk 107 4531 GP Temeuzen Vrijdag 18 december is er vanaf 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Tonny te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Tot het laatst wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Groot is de leegte die je achter laat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve vader Heiko Lodewijk Johannes Wijnandus Henderikus Glansbeek ft Zoutelande, 13 oktober 1953 t Breezand, 13 december 2009 Breezand: Rita Glansbeek-Huwae Tatiana Melchior Correspondentieadres: Haringvlietstraat 1 4335 XH Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 december en donderdag 17 december van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 december om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Pas als je geleefd hebt kun je sterven ik heb geleefd. Het maakt ons stil en verdrietig zo plots afscheid te moeten nemen van mijn lieve vader en schoonvader, onze opa en 'Opa Flat' Maarten Johannes van Kerkvoort ft 31 augustus 1930 t 14 december 2009 Jacqueline en Freddy Astrid en Hayo Stanley, Xency Correspondentieadres: Guido Gezellestraat 5 4532 EA Temeuzen De crematieplechtighèid wordt gehouden op vrijdag 18 december om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de heer G.F. de Vet Vader van onze collega Marina We wensen Marina en haar familie veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit verdriet. Medewerkers Tandartsenpraktijk De Steense Brug Sint Jansteen Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven we u kennis van het overlijden van onze dappere (schoon)moeder en Oma Anneke Nijssen Suzanna Catharina Jacoba ft Goes, 19 oktober 1950 f Lewedorp, 14 december 2009 Kathy van Oosten en Marcel Schouwenaar Nanda en Jacco Goense-van Oosten Roan en Lieke Correspondentieadres: Kraaijertsedijk 1 4441 TR Ovezande De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 18 december om 13.00 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b- 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Gemeen telijke Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er vanaf 14.30 uur in Restaurant Karei V, Turfkade 11, 4461 AP te Goes gelegenheid tot condoleren. Ma hield van rozen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30