(D (Tlensenlinq.nl Familieberichten Pieternella Visser-Dekker 24 I Woensdag 16 december 2009 kijk ook op Oi/arledsfj Mens durf te leven Vol vertrouwen is overleden, in de leeftijd van 43 jaar, mijn lieve vrouw, onze allerliefste mama Charlotte Adriënne Mens-van Donge Charlotte De spil van ons gezin Herman Mens Irene Jolijne Stijn Max £4 14 december 2009 Reigerstraat 11 4302 XA Zierikzee Vrijdag 18 december nemen we afscheid van Charlotte tijdens een dienst in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 11.00 uur. Aansluitend gaan we haar begraven op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 12.30 uur. Na de begrafenis is er, op een informele manier, gelegen heid elkaar te ontmoeten in het M.F.C., de Huybertstraat 35 te Zierikzee. Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Waar mijn hart is, daar voel ik me thuis. Verdrietig, maar ook intens dankbaar voor alles wat ze heeft gezaaid in haar leven, hebben wij op 14 december afscheid genomen van onze dochter, zus, schoonzus en tante Charlotte Mens-van Donge op de leeftijd van 43 jaar. Zierikzee: Piet van Donge Annemarie van Donge-Surink Bruinisse: Wim van Kooten Marleen van Kooten-van Donge Willemijne en Tom Emmelie Utrecht: Jeanine van Donge Zierikzee, 14 december 2009 Verdrietig zijn wij om het verlies van ons nichtje Charlotte Mens-van Donge Wij bewonderen haar kracht en vechtlust en leven mee met Herman en de kinderen. A. van Donge M.N. van Donge-Zachariasse Heieen en Daan Annemarie en Henk H.C. Dees A.J. Dees-van Donge J.K. van Donge A.Justussen Koudekerke, 14 december 2009 Lot Onze vriendin door dik en dun. Bedankt voor alles! Connie en Jet Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze collega Charlotte Mens-van Donge We hebben Charlotte leren kennen als een uitermate betrokken en bevlogen collega. We denken met waar dering aan alles wat ze voor cliënten en medewerkers van SVRZ heeft betekend. Wij wensen Herman en de kinderen alle mogelijke sterkte toe. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Joost Zielstra, locatiemanager SVRZ locaties Tholen Rien Heijboer, directie SVRZ Stil zijn wij van het verdrietige bericht dat Charlotte echtgenote van onze collega Herman Mens is overleden. Wij leven mee met Heiman en zijn kinderen Irene, Jolijne en Stijn. Wij wensen hen veel kracht toe. Mede namens de Raad van Commissarissen, Bestuur/directie en managementteam Zeeuwland Antoine, Jeffrey en Alex Verdrietig zijn wij om het verlies van Charlotte een bijzonder mens en de echtgenote van onze fijne collega Herman Wij wensen Heiman, Irene, Jolijne en Stijn veel kracht en liefde toe. Abco, Ad, Adin, Adrie, Albert, Alex, Annegien, Antoine, Annemieke, Anne-Catrien, Barry, Carlijn, Chris, Daan, Diane, Ellen, Erik, Ernst, Geerd, Gérard, Gert Jan, Hanneke, Hans, Heidi, Ino, Irma, Jan B., Jan H., Jan van O., Jeanette, Jeffrey, Johan, John, Jolanda, Jorg, Jos, Kees P.. Kees S., Krieno, Kyra, Lipo, Marcel, Marianne, Marion, Marja, Marjolein, Michiel, Mike, Nico, Pierre, René, Riek, Rien, Rob H., Rob de V., Robert, Sabina, Suzan, Tanya en Yvonne Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van mevrouw C.A. Mens moeder van onze leerlinge Irene Mens. Wij wensen Irene en haar familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie, personeel en leerlingen Pontes Pieter Zeeman Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Hubrecht Jannes Visser in de leeftijd van 99 jaar. Vlissingen: Rinie Visser en Huub Giezen Huub en Tilly MaartjePleunie Koen en Sandra Sebastiaan, Marius Remko (in herinnering) Formosa (Canada): Elorie Visser en Bob Cooney Aart en Carolyn Christopher, Jonathan, Eric Michiel (in herinnering) Ewoud en Hilda Dylan, Griffin Marjolein Zoutelande: Thea Versluis-Visser en Henk Versluis Einar Vlissingen: Lies Visser Annemieke en Thomas Arthur, Felix, Olivier (in herinnering), Ruben Robbert Arnout Vlissingen, 13 december 2009 Correspondentieadres: Verdilaan 45, 4384 LC Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 18 december van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal om 12.00 uur worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wij willen het personeel van Woonzorgcentrum Ter Reede bedanken voor hun inzet en goede zorg. Tot het laatst wilde je leven, door een sterke wil gedreven, fe geest was nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Groot is de leegte clie je achter laat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve vader Heiko Lodewijk Johannes Wijnandus Henderikus Glansbeek Zoutelande, 13 oktober 1953 f Breezand, 13 december 2009 Breezand: Rita Glansbeek-Huwae Tatiana Melchior Corresponden tieadres: Haringvlietstraat 1 4335 XH Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 december en donderdag 17 december van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op Vrijdag 18 december om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Alleen cle herinneringen zijn onsterfelijk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van [o Grimminck Wij wensen Magda, de kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. De vriendenclub van voormalig: MOTOR RACING TEAM ZEELAND Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vriend, onze vader, opa en overopa Johannes Frederik van Anrooij (Jo) sinds 9 november 1990 weduwnaar van Cornelia Rosalie Trimpe Goes, 18 november 1916 Vlissingen: Goes: Goes: Vlissingen, 14 december 2009 Hilda Meijer John en Hetty van Anrooij- Kousemaker Raymon en Jeanine Edward, Hendrik Mariëlle en Michiel Thomas Fred van Anrooij Marja van Anrooij- van 'tWestende (in herinneringl Maurice en Magtelien Zosja Nicole en Maurice Esmee Correspondentieadres: Kamperfoeliestraat 43,4461 NK Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 december van 16:00 tot 16:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 18 december om 14:30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde aula. Wij bedanken de medewerksters van Allévo voor de goede zorgen. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26