kok ook op 0 fnensenliriq.nl In fJümoiiüffi 22 I Dinsdag 15 december 2009 Heden is van ons weggenomen mijn geliefd en dapper kleinzoontje en ons neefje Wilko Wij wensen Nico, Marleen en Gijsje heel veel sterkte toe. Oma Dekker Ooms, tantes neefjes en nichtjes Oostburg, 12 december 2009 ïn zijn ondoorgrondelijke wijsheid is door de HEERE uit onze familiekring weggenomen ons innig geliefd kleinkind Wilko Dekker in de jeugdige leeftijd van bijna 4 jaar. Schoondijke: G. Fieret D. Fieret-Nieuwenhuis 12 december 2009 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd en wijze, na een geduldig gedragen ziekte, uit dit leven heeft weggenomen ons zorgenkindje en mijn lieve broertje Wilko Dekker in de leeftijd van bijna 4 jaar. Nico en Marleen Dekker-Fieret Gijs 12 december 2009 Driesprongweg 8 4522 PS Biervliet Donderdag 17 december is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid van Wilko te nemen in de Gereformeerde Kerk, Molenberg 3 te Oostburg, waarna D.V. om 13.00 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de eerder genoemde kerk. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de artsen en het personeel van de afdeling 3K6, de dialyseafdeling en het koesterteam van UZ Gent, het kinderwijkteam Zeeland en huisarts J.K. Slingerland voor de liefdevolle verzorging en aandacht voor Wilko. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als je het niet meer weet En de wereld om je heen wordt steeds kleiner Vragen we ons steeds vaker af Of het leven nog wel zin heeft Het wctren moeilijke jaren Ma, rust nu maar zacht Het is goed geweest We zijn verdrietig om het heengaan van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Maria Suzanna de Blaaij weduwe van Jan Adriaan van Es A Sluiskil f Oostburg 14 februari 1924 11 december 2009 Terneuzen: Marion van Es en Mare Burm Ivo en Melanie Rens Correspondentieadres: Haringvliet 7.4535 jE Terneuzen We hebben in kleine kring afscheid genomen van mijn moeder en onze oma. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'De Stelle' afdeling Korenbloem, voor de liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. En niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is En dat van dit geheimenis God het begin en einde is Marie van Es-de Blaaij Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man, onze'pa en opa Johannes Willibrordus Grimminck Joop 's-Heerenhoek, Goes, 7 november 1937 13 december 2009 Goes: Magda Grimminck - Ars Wemeldinge: Anita en Jan Rerni Esther Kloetinge: Rens en Mylène Yannick Kai Kastanjestraat 84, 4462 VH Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 december van 18.30 tot 19.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De Eucharistieviering vindt plaats op vrijdag 18 december om 11.00 uur in de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat 9 te Goes, waarna de crematieplechtigheid plaatsvindt om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. In plaats van bloemen liever uw gift aan de Nederlandse Hartstichting. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Joop Grimminck jan Grimminck en Kitty t en Mia Jeanne Priem-Grimminck Jenny en Nico Spelier-Grimminck Ferdie Grimminck en Agnes t Beppie en Sjaak Priem-Grimminck Neven en nichten We zullen hem in onze familiekring gaan missen. We wensen Magda en haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam, die voor altijd van ons afscheid nam. f Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft I betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde zorgzame moeder en oma Maria Petronella A driana Koole-Foesenek -Riet- gehuwd geweest met Albertus Koole in de leeftijd van 76 jaar. Gerrit Stobbink (in herinnering Ovezande: Adrie en Corina Jeroen, Denise Ovezande: Sjaak en Jolanda Dominic W.kapelle: Samantha en Marcel Kwadendamme: Toon en Linda Bas, Pim Nisse: Ruud en Monique Michelle, Emerance Wij willen het verzorgend-personeel van Zorgcentrum 'De Kraayertdank zeggen voor de goede verzorging. 14 december 2009 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Vernovenhoekstraat 1 4443 AR Nisse Donderdag 17 december is er van 11.30 tot 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Als u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Plotseling overleden op 59-jarige leeftijd onze zus en tante T.C. Pierik- van der Klooster weduwe van W.C. Pierik C.J. van der Klooster J.L. van der Maas-van der Klooster en J. van der Maas L.M. Kooman-van der Klooster neven en nichten Burgh-Haamstede Met droefheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze zwager Joop Grimminck 07-11-1937 13-12-2009 echtgenoot van Magda Ars Fam.Ars, neven en nichten Lieve Pa, Dankbaar voor elke dag die je me gaf Voor alle vreugde die je in mijn leven bracht Voor elke droom die je liet uitkomen Dévin Wisselen "klonk het over de banen. Maar dat gold toch niet voor onze Joop! We zullen voorgoed afscheid moeten nemen van onze tennisvriend, Joop Grimminck Goes, 13 decern bei- Na een hartaanval jaren geleden, een leven gekregen zonder tennis. Maar het kontakt met zijn geliefde sport bleef en hij bediende ons op zijn eigen bescheiden wijze, bij elke 50+Donderdagmorgentennis. Joop bedankt. Wij wensen Magda, Rens, Anita, de kleinkinderen en de familie heel veel medeleven en sterkte toe in deze droevige tijd. De „50+Donderdagmorgentennis van TVG In memoriam Dies de Bruine 15 december 2004 15 december 2009 Het voelt nog steeds als de dag van gisteren... Marcel 8c Monique 15-12-2007 Sjon van der Maas 15-12-2009 Lieve Sjon, Liefde houdt niet op Waar het leven eindigt. Erna Mayuri Dévin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52