fTlens9nlinci.nl Jiiblfeum Theo en Rie Wisse-Heijstek Piet en Sonja de Feijter- van Baal Oysrleilan kijk ook op 20 I Dinsdag 15 december 2009 1959 2009 Onze Ouders, Opa en Oma Zijn 23 December 50 jaar getrouwd Dit willen wij niet onopgemerkt voorbij laten gaan En vieren dit in Hotel De Caisson, Smokkelhoekweg 10 Biezelinge Wilt U hen feliciteren bent U van Harte Welkom op de receptie van 15.30 -17.30 uur Kinderen en kleinkinderen 's-heer-Hendrikskinderen Den - Omloop 19 45 jaar getrouwd Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren samen toegewenst. Van julie kinderen en kleinkinderen 15 december 2009 Grote Kade 27 4511ATBreskens Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe, elke dag een treetje. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze broer en kleinzoon Boyan Boray Boer Boy op de jonge leeftijd van 17 jaar. Joop en Many t Nigel en Melissa Jango en Jacoline. Afy en Bennie Kailey en Beauty m Opa en Oma van der Reest Oma Boer 13 december 2009 Noordstraat 1 4311 EE Bruinisse We willen Boyan in besloten familiekring begraven op donderdag 17 december op de begraafplaats Molenhof te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid van 15.00 uur tot 16.30 uur om cle familie persoonlijk te condoleren in het Ned. Heiv. Verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-leerling Boyan Boer Wij wensen familie en vrienden van Boyan veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Pontes Pieter Zeeman Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van initiatiefnemer en trouw clublid Arsène de Jonge Wij wensen kinderen en kleinkind veel sterkte toe. Biljartvereniging De Pomerans Waterlandkerkje Bedroefd geven wij u kennis dat na een leven van hard werken, maar ook genietend van zijn vrije tijd, is overleden onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Abraham Burgel Bram sinds 2 januari 2004 weduwnaar van Geertruida Wolse in de leeftijd van bijna 89 jaar. 's-Gravenpolder: Adrie Burgel Janny Burgel - Lindenberg Kruiningen: Hanny Anthonisse - Burgel (in herinnering) Rinus Anthonisse Kruiningen: Gonno Burgel Lina Burgel - van Weele Kruiningen: Elly Olte - Burgel Kees Otte Klein- en achterkleinkinderen. Krabbendijke 14 december 2009. Ter Weel Correspondentieadres: Hansweertsestraatweg 2a 4416 ND Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. Geertse, wordt donderdag 17 december om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze speciale dank aan de verzorgers van zorgcentrum Ter Weel afd. B, te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging en aandacht die hij daar kreeg. Ook een woord van dank aan dokter M. de Quay voor de goede begeleiding. Ook alle Krabbendijkenaren bedankt voor de vriendelijk heid en begroeting, waar hij naar uitkeek de laatste jaren. Het betekende veel voor vader. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze lieve opa en overopa Bram Burgel Jacqueline en Hei-man Cynthia, Mario Ronny en Ella Richard. Remco Monica en Ronald Carlijn Sylvia en Arnold Manon, Anouk Bianca en Joris Lars Ronald en Joyce Tot onze schrik is op 74-jarige leeftijd overleden Gilbertus Franciscus De Vet "Gilbert" 7.10.1935 - 13.12.2009 Vader, schoonvader en opa van: Hulst Ronald en Bemadette Florian, Veerle Clinge Yvonne en Roeland Carmen en Didier Clinge Brigitte en Erik Temeuzen Sandra en Anneke Clinge Marina en Jerry Marjolein Clinge Belinda en Wemer Eva, Joost, Daan Clinge Diana en Rudi Chiel, Fleur, Tycho Kapellebrug 13 december 2009 Condoleance alleen schriftelijk. Correspondentieadres: Beatrixstraat 33, 4567 CG Clinge Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdens weg bespaard zijn gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elza Valerina Camilla Verstraeten-Janssens - Els- weduwe van Prudent Joseph Verstraeten Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Hulst: Tilly en Adrie Everaard-Verstraeten Astrid en Hans, Julie, Matisse Gerben en Katia St. Jansteen: Albert en Anita Verstraeten-Vermeulen Nancy en Sergio, Emma, Jens St. Jansteen: Jo Verstraeten Middelburg: Daniëlla en Wijnand Vette-Verstraeten Joost, Marloes Terneuzen, 12 december 2009 Correspondentieadres: Janseniuslaan 514561 NL Hulst U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaart centrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 16 december van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 17 december om 10.30 uur in de parochiekerk H. Johannes de Doper, te St. Jansteen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Met droefheid nemen we afscheid van ons neefje Wilko Albert en Corrie Kees en Evelien Anne en Wim Francois en Annet Leo en Nadine en onze kin deren. Sterke de Heere Marleen, Nico en Gijs in hun verdriet en geve hun kracht. Wat was jij sterk en arbeidzaam. Wat heb je voor ons allen klaargestaan. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Na een tijd van hoop en vrees, is ondanks al haar vechtlust, toch nog vrij onverwacht overleden mijn lieve zus en onze nicht Suzanna Maria Verplanke Suus Biervliet, 25 mei 1939 t Biervliet, 13 december 2009 Uit allernaam: Biervliet: W.P. Verplanke Driewegenweg 22 4521 GT Biervliet Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Suus op woensdag 16 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 17 december om 14.00 uur in de Hervormde kerk te Biervliet. Na de dienst kunt u de familie condoleren in het Dorpshuis in Biervliet. De crematie is in besloten kring. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22