IE*» Fly-drive subtropisch Madeira Win die auto! PZC PZC PZC €40,- korting! 8-/15-daagse vliegreis Portugal vanaf 479,- www.pzc.nl/webwinkel gratis dvd t.w.v. 5,95 I(i Leren met Bert Ernie www.pzc.nl/webwinkel X 44 I Maandag 14 december 2009 Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op uw eigen persoonlijke tegeltje van Uniektegeltje.nl. Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Een initiatief van ABONNEE VOORDEEL Schrijf u nog snei in voor 31 december en doe mee met de eindtrekking van de Abonnee Win Weken www.pzc.nl/winweken of bel 088-0139955* Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma t/m vr 10.00 tot 17.00, za Ï0.00 tot 12.00 uur. WEBWINKEL Madeira is 'de Portugese parel' van de Atlantische Oceaan. U vindt hier intieme baaien, een prachtig landschap met vele bezienswaardigheden en een verrukkelijke keuken. Door het milde klimaat bloeien hier het hele jaar door de prachtigste bloemen en planten. De omgeving is adembe nemend mooi en absoluut de moeite waard om op eigen gelegenheid te ontdekken! Daarom selecteerden wij voor u deze 8-/X5-daagse fly-drive inclusief huurauto en verblijf in het4-sterren Aparthotel Paul do Mar. Bovendien krijgt u als lezer van deze krant met de actiecode WEG40004 40,- korting bij 2 personen... Paul do Mar en omgeving Het dorpje Paul do Mar ligt op een prachtige locatie aan zee in het zuidwesten van Madeira. Het traditionele vissersdorp heeft een panoramisch uitzicht op de omringende bergen en het strand. De zuidwestelijke kust heeft een zonnig en warm klimaat en is ideaal om heerlijk te zonnen en te zwemmen. In het centrum van Paul do Mar vindt u gezellige restau rants, bars en een promenade langs de zee. Ontdek met uw huurauto de prachtige omgeving! Rij naar Calheta om bijvoorbeeld een bootexcursie te maken. Vanuit Rabacal kunt u mooie wandelingen maken langs de Risco waterval of langs de 25 'fontes'; bronnen die als watervallen neerkomen. Het pittoreske dorpje Sao Vicente, met haar schitterende grotten, is ook zeker de moeite van een bezoek waard. Deze 'Grutas de Sao Vincente', zijn de beste ondergrondse lavakanalen die ooit gevonden zijn op het eiland. Beleef het allemaal op Madeira... Aparthotel Paul do Mar**** - Paul do Mar Dit 4-sterren aparthotel heeft een rustige ligging direct aan het zwarte zandstrand en op 400 m van het centrum van Paul do Mar. Het hotel wordt omgeven door bergen en de oceaan en ligt bovendien nabij een natuurpark en de nieuwe golfbaan van Madeira. Van hieruit kunt u ook uitstekend de wandelpaden ontdekken langs de 'Levadas', de oude irrigatiekanalen die al leen op Madeira te vinden zijn. Het hotel beschikt o.a. over een receptie.met lobbybar, liften, restaurant, terras, binnenzwem bad, buitenzwembad met apart kinderbad, pool(snack)bar, zonneterras met ligbedden, handdoekenservice (gratis), Turks stoombad, jacuzzi, diverse massage-en beautybehandelingen, fitnessruimte en mountainbikes (te huur). Vertrekdata LR38.127 op do. van 31/12 t/m 18/2. vertrek jan.-feb. Adviesprijs 8 dagen Lezersprijs 8 dagen v.a. €499,-* v.a. 479,-* vertrek december vertrekjan.-feb. Adviesprijs 15 dagen v.a. €749,-* v.a. 669,-* Lezersprijs 15 dagen v.a. €729,-* v.a. €649,-* prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. inclusief: vlucht Amsterdam-Funchal v.v. mettransavia.com, luchtha venbelasting, brandstoftoeslag, 7/14 nachten verblijf in Aparthotel Paul do Mar en 7/24 uur autohuur (Cat. A bij 2 pers. en cat. D bij 3/4 pers.). Exclusief: niet genoemde maaltijden, lokale belastingen en verplichte afkoop eigen risico, brandstof voor de auto, 2e bestuurder, kinderzitje, borg, entreegelden, reis-en annuleringsverzekering, diefstal verzeke ring, persoonlijke inzittendenverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 38.127. Alleen met de actiecode WEG40004 komt u in aanmerking voor het lezers voordeel. KRAS categorie reizen rondreizen WEBWINKEL Leerzaam kijkplezier Deze leerzame en leuke 3 dvd-box voor uw (klein)kind bevat een speciale samenstelling van de originele TV-series uit Sesamstraat. Alleen hier te koop met gratis dvd Sesamstraat: Kerst Winter. Speelduur ca. 150 minuten, Nederlands gespro ken. Vooralle leeftijden! Leren met Bert Ernie Verjaardagen Speelgoed Spelletjes en Knutselen Cijfers en Letters Adviesprijs 24,95 Lezersprijs 11,95 exclusief 2,95 verzendkosten categorie Dvd's BON SESAMSTRAAT BERT EN ERNIE DVD-BOX Hierbij bestel ik (boxen) x 'Dvd-box Bert en Ernie" a 11,95* exclusief verzendkosten van €2,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. OM OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o .v.v. 'Dvd-box Bert en Ernie', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Tnformhtie die u Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de treft u nadere Informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72