sport 141
Lewedorpse Boys wint in Ovezande en zit Robur op de hielen
maandag 14 december 2009
t asms
msmmammeam
m nim'iiiiimu
uit 1S3IS35
WBBÊÊÊÊÊtÊÊÊK^ÊÊtÊBÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊBÊM
ZATERDAG
Hoofdklasse B: Hoek-Sparta Nijkerk 1-1Do-
vo-GVW 1-3, SDC Putten-Odin'59 1-1, Volen-
dam - LRC 2-1, Bennekom-Jodan Boys 3-2,
Zwaluwen'30-Spakenburg 0-2, IJsselmeervo-
gels-Kozakken Boys 2-2.
Sparta Nijkerk 12 9 1 2 28 31 - 13
Spakenburg 13 8 3 2 27 28- 14
IJsselmeervogels 13 7 3 3 24 26- 9
Hoek 12 6 4 2 22 18- 12
Kozakken Boys 13 6 4 3 22 25- 21
GVW 13 6 3 4 21 26- 21
Zwaluwen'30 12 5 2 5 17 19- 21
LRC 11 4 3 4 15 17- 17
SDC Putten 12 3 4 5 13 18- 25
JodanBoys 13 3 4 6 13 18- 23
Odin'59 13 3 4 6 13 18- 24
Dovo 13 4 1 8 13 18- 32
Bennekom 13 3 0 10 9 16- 33
Volendam 13 2 2 9 8 16- 29
Eerste klasse C: GPC Vlissingen-Dinteloord
1-1, Terneuzense Boys-Achilles Veen 1-0,
Nieuw Lekkerland-Nivo Sparta 1-1, Schellui-
nen-Kloetinge 0-0, Roda
Boys/Bommelerwaard-Rijsoord 2-2, Heerjans-
dam-WGZ 2-0.
Heerjansdam
11
9
1
1
28
29- 12
Rijsoord
11
8
2
1
26
27-11
Kloetinge
10
8
1
1
25
27- 7
Nieuw Lekkerland
11
5
3
3
18
21 - 14
Nivo Sparta
12
4
4
4
16
21- 18
WGZ
11
4
3
4
15
13- 14
Achilles Veen
11
4
2
5
14
16- 20
Terneuzense Boys
12
4
1
7
13
23- 25
Schelluinen
10
3
2
5
11
16- 21
Roda 8oys
12
2
4
6
10
16-26
GPC Vlissingen
11
1
3
7
6
9- 25
Dinteloord
12
1
2
9
5
10- 35
Tweede klasse E:
Serooskerke-Duiveiand 1-3,
Zwaluwe-WC'68 2-2, SSV'65-Oostkapelle 5-1,
Wieldrecht-Veere
3-2,
Arnemuiden-Dauwen-
daele 1-2, Bruse Boys-Zaamslag 2-1.
Bruse Boys
11
8
0
3
24
28- 13
Zaamslag
11
7
3
1
24
24- 9
Dauwendaele
11
6
4
1
22
21 - 19
Wieldrecht
11
6
3
2
21
28-12
SSV'65
11
7
0
4
21
22-16
Duiveland
12
6
2
4
20
29- 30
Zwaluwe
12
5
2
5
17
25- 20
VVC'68
11
4
2
5
14
20- 24
Serooskerke
11
3
2
6
11
13- 21
Arnemuiden
12
3
2
7
11
14- 22
Veere
11
2
0
9
6
17-36
Oostkapelle
12
1
0 11
3
9- 28
Derde klasse A: Colijnsplaatse Boys-De Noor
mannen 2-0, AZVV-Yerseke 0-0, VCK-Kapelle
1-2, Nieuwdorp-SKNWK 3-0,
Kruiningen-Spui
1-1, De Meeuwen-DFS 3-1.
VCK
11
7
1
3
22
29- 14
Nieuwdorp
12
7
1
4
22
21 - 11
De Noormannen
11
6
3
2
21
31 - 19
AZW
11
6
2
3
20
26- 13
De Meeuwen
12
5
5
2
20
20- 13
Yerseke
12
6
2
4
20
25- 19
Colijnsplaatse Boys
11
6
1
4
19
15- 9
DFS
11
5
2
4
17
26- 23
Kapelle
12
3
2
7
11
17- 30
Spui
10
2
2
6
8
7- 28
Kruiningen
11
1
3
7
6
14- 31
SKNWK
12
2
0 10
6
14- 35
Derde klasse B: Beek Vooruit-Seolto 3-3, Tho-
lense Boys-Internos 4-2, Krabbendijke-Olym-
pia'60 2-1, Klundert-Noad'67
4-1
Rillan-
dia-WHS 1-2, Good Luck-DVO'60 1-0.
Klundert
13
9
0
4
27
31 - 18
Good Luck
12
8
2
2
26
15- 11
WHS
12
6
5
1
23
24- 14
Tholense Boys
12
6
4
2
22
22-18
Olympia'60
13
6
2
5
20
26- 22
Internos
12
6
1
5
19
24- 22
Noad'67 -
12
5
2
5
17
21 - 25
Rillandia
14
4
5
5
17
28- 27
Beek Vooruit
13
3
4
6
13
25- 30
Krabbendijke
12
3
2
7
11
21 - 27
Seolto
11
2
4
5
10
18- 24
DVO'60
14
0
3 11
3
14- 31
Vierde klasse A: MZVC-'s Heer Arendskerke
1-0, Heinkenszand-Cadzand 10-0, Nieuw-
land-Wolfaartsdijk 3-2, ZSC'62-Hoedekensker-
ke 1-3, Domburg-SVD 11-3, Borssele-Wemel-
dinge 0-1, Apollo'69-Bevelanders 2-10.
Hoedekenskerke 13 10 1 2 31 36- 21
Heinkenszand 12 9 0 3 27 42- 15
Wemeldinge 13 8 2 3 26 40- 26
Nieuwland 12 8 1 3 25 31 - 17
Domburg 13 7 3 3 24 38- 17
s-Heer Arendsk. 13 8 0 5 24 32 - 22
Bevelanders 14 7 1 6 22 39- 27
Wolfaartsdijk 10 7 0 321 37-14
MZVC 13 5 3 5 18 21 - 21
Borssele 13 5 2 6 17 25- 25
ZSC'62 11 3 1 7 10 23- 28
Apollo'69 13 1 2 10 5 18- 60
Cadzand 13 10 12 3 16- 51
SVD 13 1 0 12 3 9- 63
Vierde klasse B: SPS-WiK'57 1-0, Vos-
meer-Mevo 2-1, Chrislandia-FSV 2-2, SC Stave-
nisse-Vrederust 1-1, Smerdiek-ZPR'84 5-1, Hal-
steren-Waarde 5-4.
SPS 12 10 1 1 31 34- 6
Smerdiek 12 9 2 1 29 46- 13
Mevo 13 9 '0 4 27 39- 21
FSV 11 7 1 3 22 31 - 15
Halsteren 12 7 1 4 22 30- 19
Vosmeer 12 5 4 3 19 32- 27
Brouwershaven
12
6
1
5
19
25- 22
Waarde
11
5
0
6
15
24- 29
ZPR'84
12
4
1
7
13
31 - 38
Vrederust
12
3
2
7
11
17-39
Chrislandia
11
2
3
6
9
22- 23
SC Stavenisse
11
1
1
9
4
9- 54
WIK'57
13
0
1
12
1
15- 49
ZONDAG
Eerste klasse
Geldrop/AEK-RCS
Unitas-Vlissingen 2-
uit-Unitas'30 2-1.
De Valk
Vlissingen
Dongen
Best Vooruit
Geldrop/AEK
Nuenen
RCS
IFC
Longa
WSC
Unitas
Unitas'30
C: WSC-Nuenen 1-4,
4-2, Dongen-De Valk 3-2,
4, Longa-IFC 3-1, Best Voor-
29 31 - 16
23 22 - 9
18 25- 20
17 19- 19
16 25- 19
16 28- 22
3 15 26- 21
4 14 14- 18
5 13 20- 24
5 12 18- 25
8 10 16- 30
4 8-29
Tweede klasse E: Terneuzen-Haarsteeg 4-1,
Dubbeldam-RKJW/Van Dalsen Inter. B 3-0, SC
't Zand-Oosterhout 2-2, Goes-EBOH 4-2, Inter-
nos-RKDVC afg, Moerse Boys-Jeka 1-3.
Haarsteeg 11 6 3 2 21 23 - 16
Jeka 11 6 2 3 20 22- 14
EBOH 11 6 2 3 20 23- 19
Terneuzen 11 5 4 2 19 20- 13
Goes 11 5 3 3 18 31 - 16
RKJW 11 5 3 3 18 23 - 25
SC 't Zand 12 5 2 5 17 20- 17
RKDVC 11 4 3 4 15 20- 16
Moerse Boys 11 4 1 6 13 19- 25
Dubbeldam 9 3 2 4 11 14- 21
Oosterhout 11 2 2 7 8 15- 29
Internos 10 0 1 9 1 7-26
Derde klasse A: MOC'17-Aardenburg 1-4,
HW24-SC Gastel 2-0, Steenbergen-Dosko
1-2, Alliance-Zierikzee 4-0, Halsteren-FC Ber
gen 3-1, BSC-RIA W 3-0.
Halsteren 12 7 4 1 25 26- 12
Dosko 12 7 3 2 24 23- 18
Aardenburg 11 7 2 2 23 33- 19
BSC 12 7 2 3 23 28- 14
HW'24 12 6 4 2 22 27- 13
Zierikzee 13 7 1 5 22 32- 25
Alliance 11 5 1 5 16 21 - 23
Steenbergen 11 4 1 6 13 16- 17
FC Bergen 11 3 3 5 12 19- 23
MOC'17 13 2 3 8 9 15- 34
SC Gastel 11 1 2 8 5 13- 27
RIAW 11 0 2 9 2 2- 30
Vierde klasse A: Koewacht-Patrijzen 1-4,
tor'88-Axel 2-3, Oostburg-Hontenisse
Walcheren-Clinge 1-1, Corn Boys-Steen
Breskens-Jong Ambon 2-1.
Axel 11 10 0 1 30 37
Walcheren 11 7 2 - 2 23 27
Steen 11 6 3 2 21 26
Hontenisse 11 6 2 3 20 22
Oostburg 12 6 2 4 20 18
Clinge 12 5 4 3 19 23
Patrijzen 12 5 1 6 16 37
Luctor'88 11 4 3 4 15 17
Breskens 11 2 5 4 11 12
Jong Ambon 11 2 3 6 9 17
Koewacht 11 1 2 8 5 8- 22
Corn Boys 12 0 111 1 5-60
Vierde klasse B: De Schutters-NSV afg, Di-
vo-ZPR'84 1-1, SC Kruisland-Meto 0-1, Victo-
ria'03-HSC'28 1-0, Hoeven-SVC 5-1, Odio-Zee-
landia Middelburg 2-6.
SC Kruisland 12 7 3 2 24 29- 18
Hoeven 12 7 2 3 23 36- 16
Meto 13 6 5 2 23 21 - 15
Victoria'03 12 5 5 2 20 18- 15
Zeelandia Mid. 11 5 4 2 19 31 - 15
De Schutters 10 5 2 3 17 19- 22
Odio 12 4 4 4 15 25- 23
ZPR'84 11 4 1 6 13 26- 24
Divo 12 3 4 5 13 23- 35
NSV 11 3 3 5 12 19- 28
HSC'28 11 3 0 8 9 18- 26
SVC 13 1 1 11 4 25- 53
Vijfde klasse A: Graauw-Sluiskil 3-1, Vogel-
waarde-SDO'63 3-2, Terhole-Philippine 0-3,
Sluis-Biervliet 0-0, Zeeland Sport-Hoofdplaat
2-0, Schoondijke-Groede 1-0, IJzendijke-Hul-
sterloo 3-1
Sluiskil 12 8 3 1 27 33- 15
IJzendijke 12 8 3 1 27 31 - 14
Biervliet 11 8 2 1 26 32- 11
Philippine 12 8 1 3 25 39- 26
Hulsterloo 12 7 1 4 22 25- 18
Zeeland Sport 11 6 0 5 18 29- 26
Groede 11 4 4 3 16 21 - 17
Graauw 12 5 1 6 16 28- 27
Schoondijke 12 3 3 6 12 16- 20
Vogelwaarde 13 2 4 7 10 18- 32
Terhole 13 2 3 8 9 14- 36
Hoofdplaat 11 2 2 7 8 13- 23
SDO'63 12 2 2 8 8 18- 36
Sluis 10 1 3 6 6 10- 26
Vijfde klasse B: Volharding-Lewedorpse Boys
0-1, Lepelstraatse Boys-Ouwerkerk 2-2, Kwa-
dendamme-Vosmeer 3-3, Hansweertse
Boys-NVS 2-2, DZC'09-Val Aan 1-3, Renes-
se-Robur 1-1.
Robur 13 10 1 2 31 57- 12
Lewedorpse Boys 11 8 1 2 25 32 - 17
Renesse 11 6 3 2 21 17- 13
Hansweertse Boys 11 6 2 3 20 27- 19
Lepelstraatse Boys 11 5 4 2 19 21 - 10
NVS 11 5 4 2 19 26- 20
Val Aan 11 6 1 4 19 21 - 22
Kwadendamme 12 3 5 4 14 25- 24
Volharding 12 3 1 8 10 17- 34
DZC'09 12 2 0 10 6 17- 45
Ouwerkerk 12 1 2 9 5 26- 51
Vosmeer 11 0 4 7 4 10- 29
Luc-
0-2,
0-4,
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: Pelikaan 2-WGZ
2-Heerjansdam 2 3-1, Zaamslag 2-
2 0-5, Hoek 2-Wilhelmina'26 2
2-Kloetinge 2 2-1, Kozakken Boys
5-6.
ASWH 2
Rijsoord 2
Hoek 2
Kozakken Boys 2
Heerjansdam 2
De Zwerver 2
LRC 2
Pelikaan 2
WGZ2
Kloetinge 2
2 2-2, LRC
•De Zwerver
5-0, ASWH
2-Rijsoord 2
10
9
0
1
27
31 -
11
11
8
1
2
25
32-
20
11
7
0
4
21
26-
8
11
6
0
5
18
42-
27
10
5
1
4
16
24-
16
11
4
3
4
15
22-
12
11
4
3
4
15
20-
19
12
4
3
5
15
17-
24
10
3
5
2
14
19-
21
13
3
2
8
11
24-
39
Zaamslag 2 112 18 7 11 - 38
Wilhelmina'26 2 11 1 1 9 4 5- 38
Eerste klasse 011: Serooskerke 2-AZW 2
4-0, Bruse Boys 2-Arnemuiden 2 0-2, Heerjans
dam 3-Groote Lindt 2 2-0, Rijsoord 3-Wield-
recht 2 afg, GPC Vlissingen 2-Terneuzense
Boys 2 0-2.
GPC Vlissingen 2 12 7 2 3 23 26- 16
Terneuzense Boys 2 10 7 1 2 22 30- 12
Wieldrecht 2 10 7 0 3 21 32 - 18
Groote Lindt 2 10 6 0 4 18 19- 18
Serooskerke 2 10 4 3 3 15 17- 12
Rijsoord 3 10 4 3 3 15 18- 21
Oranje Wit 2 11 4 2 5 14 22- 14
Arnemuiden 2 11 4 2 5 14 18- 21
Heerjansdam 3 10 4 1 5 13 16- 19
Bruse Boys 2 11 1 2 8 5 16- 36
AZW2 9 1 0 8 3 8- 35
Tweede klasse 021: Heinkenszand 2-Arnemui
den 3 1-2, Hoek 3-Dauwendaele 2 3-0, Seroos
kerke 3-De Meeuwen 2 2-1, Veere 2-Oostka-
pelle 2 1-2, Kapelle 2-SSV65 2 0-6, Kloetinge
3-VCK 2 7-1.
Hoek 3 13 8 4 1 28 29- 11
De Meeuwen 2 12 6 4 2 22 17- 9
Serooskerke 3 12 6 2 4 20 24- 16
SSV'65 2 12 5 5 2 20 28 - 23
Arnemuiden 3 12 6 2 4 20 21 - 17
Veere 2 11 5 1 5 16 28- 23
Dauwendaele 2 13 4 3 6 15 27- 30
VCK 2 13 4 3 6 15 29- 36
Oostkapelle 2 11 3 5 3 14 18- 23
Kloetinge 3 13 4 1 8 13 28- 30
Heinkenszand 2 12 3 2 7 11 21 - 29
Kapelle 2 12 1 4 7 7 13- 36
Tweede klasse 022: VVGZ 3-Klundert 2 afg,
Zwaluwe 2-Kogelvangers 2 2-0, Rillandia
2-Noad'67 2 afg, WHS 2-Baronie 2 7-1, Dinte-
loord 2-Oranje Wit 3 1-4, Pelikaan 3-The
Gunners 2 2-1.
Klundert 2 11 10 1 0 31 43- 12
Noad'67 2 9 7 1 1 22 45- 16
Zwaluwe 2 10 7 1 2 22 31 - 17
Oranje Wit 3 12 5 3 4 18 29- 26
The Gunners 2 11 4 4 3 16 24- 19
Baronie 2 10 4 3 3 15 19- 24
Pelikaan 3 12 4 3 5 15 25- 31
Dinteloord 2 10 5 0 5 13 38- 33
WHS 2 12 3 0 -9 9 17- 32
Rillandia 2 10 2 2 6 8 14- 31
WGZ3 10 1 3 6 6 20- 33
Kogelvangers 2 11 1 1 9 2 13- 44
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse 101: EBOH 2-Roosendaal 2 2-1,
HVV'24 2-TSC 2 1-2, Halsteren 2-Terneuzen 2
1-2, Internos 2-RCS 2 0-3, SC 't Zand 2-Jeka 3
2-0, Unitas'30 2-Oosterhout 2 1-1.
RCS2 13 8 4 1 28 34- 16
EBOH 2 12 6 3 3 21 28- 19
TSC 2 11 6 1 4 19 24- 17
Internos 2 11 5 3 3 18 26- 16
Unitas'30 2 12 5 2 5 17 24- 26
Oosterhout 2 12 4 4 4 16 24- 18
HW'24 2 12 3 6 3 15 26- 27
SC 't Zand 2 12 3 5 4 14 26- 25
Terneuzen 2 11 3 4 4 13 18- 31
Halsteren 2 12 2 5 5 11 17- 23
Jeka 3 12 3 2 7 11 11 - 26
Roosendaal 2 12 2 3 7 9 13- 27
OVEZANDE - In een rommelig duel toonde Lewedorpse
Boys zich gisteren slagvaardiger dan Volharding. De
wedstrijd leek lang op een doelpuntroze remise af
te stevenen, totdat de bezoekers twintig minuten voor
Tweede klasse 201: Steenbergen 2-Dosko 2
1-1, Alliance 2-BSC 2 2-1, Moerse Boys 2-Vlis-
singen 2 5-0, MOC'17 2-SC Gastel 2 4-1, Wal
cheren 2-Zeelandia Middelburg 2 0-1, Steen
2-Zierikzee 2 3-1
Zeelandia Mid. 2 11 9 2 0 29 25- 5
Alliance 2 12 9 2 1 29 29- 16
Moerse Boys 2 11 9 1 1 28 40- 15
MOC'17 2 13 8 2 3 26 26- 16
Dosko 2 12 5 2 5 17 26- 19
BSC 2 12 4 3 5 15 18- 21
Steenbergen 2 12 4 2 61415- 22
Zierikzee 2 13 3 1 9 10 22- 28
Steen 2 10 3 2 5 9 13- 28
SC Gastel 2 11 1 4 6 7 16- 27
Walcheren 2 12 2 1 9 7 15- 27
Vlissingen 2 13 1 4 8 7 17- 38
VROUWEN
Eerste klasse A: Stedoco-CSW 0-0, Odysseus
'91-Wartburgia 2 1-1, Ter Leede 2-Smerdiek
1-1, SSS-Jodan Boys 0-1, Pancratius-RCL 2 0-4.
Stedoco 11 8 2 1 26 30- 6
Ter Leede 2 10 7 3 0 24 25- 7
CSW 12 6 4 2 22 28- 19
JodanBoys 11 6 2 3 20 27- 12
Smerdiek 12 5 3 4 18 28- 18
SSS 10 4 4 2 16 23- 13
RCL 2 11 4 2 5 14 24- 18
Oostkapelle 11 4 1 6 13 18- 27
Odysseus '91 11 2 2 7 8 17- 30
Wartburgia 2 10 1 1 8 4 11- 31
Pancratius 9 0 0 9 0 4- 54
Tweede klasse E zondag: Hurwenen-Neme-
laer 3-3, ESV-Eindhoven 1-5, Beerse Boys-Wil-
helmina 1-8, BSC-SC 't Zand 2 2-2, Bavel-Desk
1-6.
Desk 13 12 0 1 36 68- 14
Nemelaer 11 8 2 1 26 30- 10
BSC 12 8 2 2 26 32- 20
Brabantia 12 8 0 4 24 25- 18
Wilhelmina 12 6 4 2 22 37 - 15
Eindhoven 11 5 2 4 17 28- 21
Hurwenen 13 3 4 6 13 21 - 33
Bavel 11 4 0 7 12 19- 32
SC't Zand 2 12 2 4 6 10 24- 29
ESV 12 2 3 7 9 12- 35
Beerse Boys 12 2 0 10 6 16- 55
Terneuzen 11 0 1 10 1 9-39
JEUGD. A-junioren. Derde divisie D: WGZ-ln-
ternos 7-1, RKDVC-Jeka 2-1, Baronie-RKWO
3-0, Madese Boys-De Valk 4-1, Desk-Sarto 2-3.
RKWO
12
7
4
1
25
22-
12
De Valk
11
6
2
3
20
27-
19
Baronie
12
5
5
2
20
26-
18
Sarto
11
5
3
3
18
29-
29
RKDVC
11
5
1
5
16
29-
32
Jeka
12
5
1
6
16
28-
19
WGZ
12
4
3
5
15
23-
21
Madese Boys
11
3
4
4
13
24-
24
Desk
11
4
1
6
13
19-
27
Internos
12
3
2
7
11
20-
30
BW/Caterpillar
11
1
4
6
7
20-
36
B-junioren. Derde divisie D: EBOH-WSC 3-0,
Internos-RCS 4-0, Kloetinge-Haarsteeg 0-0,
RKDVC-UNA 4-0, Noad-ASWH 0-5, Theo-
le-Desk 4-4.
ASWH
13
11
1
1
34
49
21
Haarsteeg
13
6
5
2
23
35
23
Noad
12
6
2
4
20
28
32
UNA
13
6
2
5
20
28
21
EBOH
12
6
2
4
18
28
23
Desk
12
5
3
4
18
22
22
Theole
13
5
3
5
18
33
31
Kloetinge
13
5
2
6
17
19
23
RKDVC
12
3
4
5
13
18
25
WSC
11
3
1
7
10
15
22
RCS
12
0
6
6
6
17
37
Internos
12
1
3
8
4
16
28
C-Junioren. Tweede divisie B: Haaglandia/Sir
Winston Le-Spijkenisse 2-2, Feyenoord, sc
(AV) - Excelsior R. 1-1, FC Den Bosch-Alphen-
se Boys 2-3, Desk-Westlandia 1-3, FC Dord-
recht-Cortgene/JVOZ 2-2.
Excelsior R.
11
8
2
1
26
39-
8
Haaglandia
11
6
4
1
22
30-
16
FC Dordrecht
10
5
4
1
19
35-
20
Cortgene/JVOZ
10
5
3
2
18
31 -
11
Sparta (AV)
11
6
0
5
18
23-
21
Alphense Boys
12
5
3
4
18
27-
26
FC Den Bosch
9
5
2
2
17
35-
15
Spijkenisse
10
3
3
4
12
23-
25
Feyenoord, sc (AV)
9
2
1
6
7
11 -
31
Westlandia
11
2
0
9
6
13-
54
Desk
12
0
0
12
0
12-
52
Derde divisie D: Kloetinge-SC 't Zand 1-3, In-
ternos-Sliedrecht 4-0, Noad-Jeka 1-1, WSC-AS-
WH 2-0, OJC Rosmalen-UNA 5-1, Theole-Oran-
je Wit 4-1.
tijd mochten aanleggen voor een strafschop. Vanaf elf
meter schoot Marcel Rooze de enige treffer van de wed
strijd in de netten. Lebo heeft nu evenveel verliespun-
ten als koploper Robur. foto Willem Mieras
jeka
13
9
2
2
29
37
21
WSC
13
8
3
2
27
49
17
Noad
12
7
2
3
23
36
32
SC 't Zand
13
6
4
3
22
25
15
ASWH
13
5
3
5
18
21
23
OJC Rosmalen
12
4
5
3
17
29
21
Theole
12
5
1
6
16
25
23
UNA
13
5
1
7
16
19
27
Oranje Wit
12
4
2
6
14
33
39
Kloetinge
12
4
J
7
13
21
35
Internos
12
3
2
7
11
23-
39
Sliedrecht
11
1
0 10
3
16-
42
D-pupillen.
Eerste
divisie
B:
Helmond
Sport-Fortuna Sittard 2-1, MW-FC Den Bosch
5-1, Willem ll/RKC-VW 1-2,
Cortgene/JVOZ-RBC Roosendaal 2-0, FC Dord-
recht-PSV 0-2, NAC-Roda JC 4-0.