Wat blijft is de emotie... familieberichten Colofon SDens@nl1riq.nl I opzegdienst De Uitvaart Informatie Hulplijn au? serltfitii Igg M familieberiehtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 18 I Maandag 14 december 2009 kijk ook op Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve pa en opa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Arsène Robert de Jonge weduwnaar van Elisabeth Engelina Adriana Theresia de Jonge-Timmerinans Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Waterlandkerkje: Willy en Paula de Jonge-Toumois Tess en Michel Hulst: Thea de Jonge en Frank Huygens 11 december 2009 Noord wal 55,4501JT Oostburg Correspondentieadres: Tersteijnstraat 13.4508 AM Waterlandkerkje U kunt afscheid nemen van hem in het mortuarium van ziekenhuis de Honte locatie Oostburg, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op maandag 14 december van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 15 december om 14.00 uur in de aula van de Brouwzaele, Mr. F.J. Haar- manweg 52-54 te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van de Brouwzaele, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van belangstelling, medeleven en vriendschap, die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, ontvingen na het overlijden van mijn lieve dochter en lieve zus Piep de Lange willen wij u heel hartelijk bedanken. J.F. de Lange-de Kok Wim de Lange Goes, december 2009. Verpleeghuis Ter Valcke, kamer 208, Louise de Colignylaan 2 4461 SP Goes. jg» fllensenuna.nl iUPPPIWPSBMIP IMÉiiiWiSilliwi Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen" van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl q qp www.scu.nu info@scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52