J t •joiieunj Henk de Kok& Jo de Kok-Welleman Joos en Lein Sinke-Vader Ovsrisilsf) fHenseni1fiq.nl 20 I Vrijdag 11 december 2009 kijk ook op - ■SB 40 JAAR GETROUWD Prinses Irenestraat 12,4455 AT Nieuwdorp 11 december 2009 Dankbaar hopen wij op 16 dec. a.s. 50 jaar getrouwd te zijn. Wie ons hiermee wil feliciteren is welkom op de receptie die we willen houden zaterdag 19 dec. van 15.00 tot 17.30 uur in het dorpshuis De Zaete, Korringaweg, Yerseke. Molendijk 2,4401 NL Yerseke Heden is rustig en kalm van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze bijzondere vader en schoonvader Jacobus Adriaanse ~Ko~ 4 augustus 1917 Domburg Vlissingen: Kapelle: Vlissingen: 9 december 2009 Middelburg A.Adriaanse-de Pagter Janneke Willekes-Adriaanse Pim Adriaanse Renée Adriaanse-Ter Smitte Vondellaan 18, 4382 BX Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 14 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot mijn verdriet heb ik kennis moeten nemen van het nog onverwachte overlijden van mijn beste zwager Jacobus Adriaanse Ik wens mijn schoonzus, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Domburg: K.B. de Pagter-Pape Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerde clublid Pierre Levrier Wij zullen Pierre niet alleen herinneren als clublid, team-maat en computer genie maar vooral als een goed mens. Wij wensen José, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Biljartvereniging Reynaert Hulst 14-12-1947 6-12-2009 Eddy de Kort Wij hebben een trouw lid/donateur verloren. Bestuur en leden BV VEGABV Oost-Souburg Voor ons onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Suzanna Dingemanse-Brouwer weduwe van Abraham Dingemanse eerder gehuwd geweest met Lein de Voogd in de leeftijd van 87 jaar. Wij zijn clank baar voor cle liefde en zorg die zij ons heeft gegeven. Oostkapelle F.L. de Voogd Vlissingen C. Walhout-Dingemanse K. Walhout Marco en Matty Marjolijn, Laura, Annelotre, Céline, Davey Carola en Johan Thirza, Eugène Angeli en Erivin Ralph, Micha Esther en Rob Cristel, Ezra en Loïs Timo en Mariëlle Klaas-Erik en Marianne Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle zorg Middelburg, 9 december 2009 Verzorgingshuis Eben-Haëzer Correspondentieadres: F.L. de Voogd E.D. van den Broeckestraat 6 4356 AW Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 11 december van 19.30 tot 20.00 uur in Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 14 december om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 11.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde tante Suus Dingemanse-Brouwer weduwe van oom Bram Dingemanse We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen in dit verlies de troost van cle Heere toe. Neven en nichten Dingemanse en Maljaars Middelburg, 9 december 2009 Enige en algemene kennisgeving. Helpen was je leven Voor iedereen stond je klaar Dank voor alles wat je hebt gegeven Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Sien Jozina Johanna van 't Westeinde in de leeftijd van 88 jaar Lewedorp: P.H. van 't Westeinde (in herinnering) M.P. van 't Westeinde - Roegiest (in herinnering) M.J. van 't Westeinde (in herinnering) M. Hazen - van 't Westeinde A. A. Hazen Neven en nichten Goes, 9 december 2009 Correspondentieadres: fam. A.A. Hazen, Keetenstraat 9, 4456 BH Lewedorp De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 14 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in verenigingsgebouw "De Zandlööper, Zand kreekstraat 33 te Lewedorp. Als je ouder wordt en niet meer weet waar'je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer berkend, als je toch blijft strijden, om bij ons te leven, dan hopen wij datje nu de rust is gegeven. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden en dat een langer lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maatje Huberdina Gehrmann-van der Have Emma sinds 7 februari 1986 weduwe van Anthonius Josephus Gehrmann Yerseke, 22 maart 1922 Vlissingen, 9 december 2009 Onze speciale dank gaat uit naar de artsen en al het verzorgend personeel van verpleeghuis Ter Reede, woning 8, voor de liefdevolle verzorging tijdens het verblijf van ma. Nieuw- en Sint Joosland: Haarlem: Middelburg: Middelburg: Rotterdam: Koudekerke: Vlissingen: Middelburg: Vlissingen: Ria de Nooijer-Gehrmann Louis de Nooijer Cynthia en Mare Eline, Joep, Abel Guido en Patricia Naomi, Dylan Kees Gehrmann Rodica Gehrmann-Suciu Colin James Tonny Gehrmann Jenny Gehrmann-Alewijnse Caroline en Harmen Melanie en Robbert Correspondentieadres: Hoge Stelle 51 4339 AP Nieuw- en Sint Joosland Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 14 december van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal om 15.00 uur worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het geloof was de draagkracht van haar leven... Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat. voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengaan onze lieve tante Emelia Stephania Blommaert Emelie Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Neven en nichtjes 9 december 2009 Nobelplein 38, Nieuw Namen Correspondentieadres: Jacob Jordaensstraat 214567 DC Clinge U kunt afscheid nemen van Emelie in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 11 december van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 12 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Jozef te Nieuw Namen, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22