televisie j 39
normaal leven te leiden
'Misschien is die vrouw in de Bijenkorf niet aan het winkelen maar aan het
leren hoe ze in het drukke leven moet manoeuvreren' Michiel van Erp
donderdag 10 december 2009
06:45 Little house on 07:00 Blik op ster- 07:00 Tel sell 16:55 The 07:00 Ernst, Bobbie en
the Prairie 07:35 The ren 07:30 Suerte 08:00 naked truth 17:20 The de rest 07:30 Disney
bold and the beautiful RTL Nieuws 08:15 Te- naked truth 17:45 Op- feest 08:00 Tommy Te-
08:00 Tommy Teleshop- leshop 7: Suerte 08:45 rah Winfrey show leshopping 09:00 ER
ping 13:15 Two guys and RTL Nieuws 09:00 RTL 10:00 Tommy Teleshop-
a girl 13:40 Farm of fus- Z Nieuws 09:20 Bedrijf ping 11:00 Astro TV
sy eaters 14:35 De grote in beeld 09:40 RTL Z 13:00 Tommy Teleshop-
verhuizing 15:30 De ver- Nieuws 10:20 Jorritsma ping 14:05 Home and
rassingschef 16:05 The blikt vooruit 10:40 RTL away 14:35 ER 15:40 Dis-
Cosby show 16:35 Ac- Z Nieuws ney feest 16:25 Spin city
cording to Jim 17:00 Lit- 16:55 Will Grace 17:20
tie house on the Prairie Men in trees
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met o.m. In
de droomtuin, Bamboe
club, Yogabba gabba,
Bamboe club, Bob de
Bouwer, Bamboe club,
Finley de brandweer
wagen, Yo gabba gabba,
In de droomtuin, Mus-
ti, Bob de Bouwer, Fin-
ley de brandweerwa
gen, Meteor and the
mighty monster trucks,
Iggy Arbuckle, Phine-
as Ferb, The suite life
ofZackand Cody, Po-
kemon battle dimensi
on, Totally spies, Matt's
monsters, The replace
ments, Kid versus kat,
Dinosaur king, Jackie
Chan, Disney's Ameri
can dragon: Jake Long,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody
o
o
18:00 De grote verhui
18:00
De politie op je
18:40
Dr. Phil, talkshow
18:15 Grey's anatomy,
18:00
Sneak, filmupdate
zing, realitypro-
hielen!, serie re
dramaserie
18:10
Spin city, comedy
gramma
portages
serie
18:55
Law order, ad-
18:40
According to Jim,
vocatenserie
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:50
De Pfaff's, celebri-
19:35
Friday night
19:10 Private practice,
19:05
Will Grace, co
land - Vroege
tydocusoap
lights, dramaserie
dramaserie
medyserie
editie
19:35
Friends, comedy
19:20 Shownieuws -
serie
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:30
16 blocks, actie
20:30
Jerry Maguire,
20:05 Samantha who?,
20:05
Two guys and a
realityprogramma
film
filmdrama
komische dramase
girl, comedyserie
20:30 House, ziekenhuis
rie
20:30
Dumb and dum-
serie
20:30 The princess di
berer: When
aries 2: Royal en
Harry met Lloyd,
gagement, filmko
filmkomedie
medie
21:30 Castle, misdaadse-
22:30 Hart van Neder
22:20 Confidence, thril
22:50 Criminal intent,
22:10 Zoolander, film
land - Late editie
ler
dramaserie
komedie
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie, het
laatste nieuws
23:15 Video justice, rea
23:00 As the world
23:50 Law Order,
23:50 Border security,
lityprogramma
turns, soap
23:50 Oprah Winfrey
show, talkshow
misdaadserie
realityserie
00:10
Into the West
00:15
RTL Poker: Euro
00:40
Teleshop 8
00:40
Medical detecti
00:15
Friends (h)
02:00
Astro TV
pean PokerTour
00:41
Blik op sterren
ves
00:45
Sneak(h)
02:30
Late night
-Kiev
00:55
Sneak preview
01:10
Nachtprogram
01:00
Nachtprogram
01:15
Teleshop 7
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
mering
01:16
Poker babes
05:00
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
03:00
Sneks
05:30
Blik op sterren
land Show
05:00
Car tracks
nieuws (h)
schieten met de vraag of zij haar
vies vinden.
Angst raakt een snaar. De film
trok eerder dit jaar volle zalen in
de filmtheaters. Telkens waren
veel stoelen bezet door therapeu
ten en patiënten. Van Erp: „Óm
dat zij de cases herkennen." De
hoofdpersonen stellen zich opmer
kelijk kwetsbaar op voor de came
ra. De meest hartbrekende scènes
zijn door de patiënten zelf gefilmd
met dagboekcamera's. Van Erp wil
de daarmee graag laten zien wat
de angst echt doet met mensen.
„Nu kom je als kijker toch heel
dichtbij Nienke's paniek als ze
's nachts door het huis loopt met
die camera en even niet weet hoe
het verder moet."
Holland Doe: Angst,
Nederland 2, 22.50 uur
00
O
O
VO
O
O
NI
O
K)
M
M
N>
n
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:17 Weer
18:21 Kunstkeet
18:30 Zeeland nu
18:48 Weer
18:51 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man bijt
hond 14:00 Ontdek de wereld
14:25 Thuis 14:55 Villa politica
16:25 Clips 16:35 Meesterchef
17:05 Vrolijk Vlaanderen 17:35
Buren 18:00 Het journaal
18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:45 Man bijt hond 20:10
Het weer 20:15 Thuis 20:45
Koppen 21:20 Emma 22:15 De
slimste mens ter wereld 23:00
Het journaal laat 23:21 KENO-
uitslagen 23:22 Het weer
23:25 'Allo 'allo 00:00 Man bijt
hond 00:25 De rode loper
België 2
07:05 Pat Stan 07:15
Eliot Kid 07:30 Disney's De
vervangers 07:55 Uncle
Max 08:05 Samson en Gert
08:30 Mama Mirabelle 08:40
Raymond 08:50 Karrewiet
08:59 CANVAS 09:00 Terzake
09:35 Herfstbeelden 12:00
15:29 KETNET 15:30 Hopla
15:35 Nellie Cezar 15:40
Bol en Smik 15:50 Draakje
15:55 Laura's ster 16:05 Kleine
Einsteins 16:30 Samson en
Gert 16:55 Mama Mirabelle
17:05 Raymond 17:151Disney's
De vervangers 17:40 Eliot Kid
17:55 Circus 18:05 Karrewiet
18:15 Amika 18:30 De pretrou-
lette 18:55 W817 19:10 Circus
19:20 Karrewiet 19:30 The
elephant princess 19:55 19:59
CANVAS 20:00 Terzake 20:40
Mountain 21:45 Equator 22:40
The IT-crowd 23:10 Phara
23:50 Bjork: Nattura
RTBF1
08:45 C'estdu Beige 09:1511
fautsauverMississipi 10:50
Sans chichis 11:50 Questions
d'argent 11:55 Table des
terroirs 12:05 Feux de I'amour
12:50 Weerbericht 12:54
Questions d'argent 13:00
Nieuws 13:35 Weerbericht
13:4QTélétourisme quotidien
13:55 Lerenard 14:50 Pas
de ciel au-dessus de I'Afrique
16:35 Stingers: Unité secrète
17:30 P.J. - Police judiciaire
18:29 Ma terre 18:30 Le 6
minutes 18:40 Weerbericht
18:45 Au quotidien 19:21
Weerbericht 19:30 Nieuws
20:14 Weerbericht 20:15
Sauveur Giordano: Rendez-
moi mon bébé 22:05 Du bébé
au baiser 23:40 Questions
d'argent 23:45 Opinions - FGTB
23:55 La clef des champs 00:20
50 degrés nord
RTBF2
08:55 Les niouzz 09:05 C'est
vous qui le dites 11:0Q Matière
grise express 11:10 Scènes
de crime 11:41 Questions
d'argent 11:42 Plus belle la
vie 12:10 Une brique dans le
ventre 12:33 D'art d'art 12:40
Toute une histoire 13:40 Sans
chichis 14:40 Une caravane
sans fin 15:35 C'est pas sorcier
16:00 Tekenfilms 17:40 Les
niouzz 17:55 Air de families
18:00 Un gars, unefille 18:05
Tout le monde veut prendre
sa place 18:55 Plus belle la vie
19:25 Les dessous de Veronica
19:50 Beursberichten 20:00,
21:25 Pandemic virus fatal
22:45 Le 12 minutes 23:05
KENO 23:06 Weerbericht
23:12 Beursberichten 23:15
D6bels 00:15 Opinions - CDH
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Animal
24/7 11:00 Homes under
the hammer 11:57 Nieuws
en weerbericht 12:00 Living
dangerously 12:45 Cash in the
attic 13:12 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Murder, she wrote 16:00
Nieuws en weerbericht 16:05
Show me show me 16:35
Tronji 16:55 ChuckleVision
17:10 Pedro and Frankensheep
17:20,17:25 Shaun the sheep
17:35 The Sarah Jane adven
tures 18:00 Newsround 18:15
The weakest link 19:00 Nieuws
en weerbericht 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30
EastEnders 20:57 BBC News
21:00 DIY SOS the big build
22:00 Gavin and Stacey 22:30
Ol 23:00 BBC News 23:25
Regionaal nieuws en weerbe
richt 23:32 Weerbericht 23:35
Question time
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Big
cook little cook 07:40 Mama
Mirabelle's home movies
07:55 Pingu 08:00,08:15
Mona the vampire 08:25
Newsround 08:30 Ed and
Oucho's excellent inventions
09:00,09:15 The secret show
09:30,09:35 Pingu 09:45 Pinky
Dinky Doo 10:00 Timmy time
10:10 Chuggington 10:25
Numberjacks 10:40 Tweenies
11:00 Ethelbert the tiger 11:05
Clifford the big red dog 11:20
Yoko! Jakamoto! Toto! 11:30 In
the night garden 12:00 Pingu
12:10,12:35 The Flintstones
13:00 The daily politics 13:30
Working lunch 14:00 Open
house 14:30 Snooker 18:15
Escape to the country 19:00
Celebrity eggheads 19:30
Strictly come dancing: It takes
two 20:00 Snooker 21:00 The
restaurant 22:00 Natural world
22:50 Wonderland 23:30
Newsnight 00:15 Weerbericht
00:20 Snooker
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:30 Krauses Kur
12:00 Tagesschau 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 1 5:1 0 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Leopard, Seebar Co.
17:00 Tagesschau urn fünf
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:25 Marienhof 18:50
Das Duell im Ersten 19:20 Das
Quiz mit Jörg Pilawa 19:45
Wissen vor 8 19:50 Das Wet
ter im Ersten 19:55 Börse im
Ersten 20:00 Tagesschau 20:15
Star Quiz mit Jörg Pilawa 22:00
Panorama 22:30 Tagesthemen
22:58 Das Wetter im Ersten
23:00 Harald Schmidt 23:45
Hoffnung für den Frieden
- Nobelpreis für Barack Obama
00:00 Inas Nacht
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Volle
Kanne - Service taglich 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen
11:15 Bianca - Wegezum
Glück 12:00 Tagesschau 12:15
drehscheibe Deutschland
12:50 ZDF spezial: Prasident,
Popstar, Preistrager 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 heute
- Sport 15:15 Tierisch Kölsch
16:00 heute - in Europa 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Stuttgart
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 Notruf Hafenkante
20:15 Die Bergwacht 21:00
ZDF.reporter 21:45 heute-
journal 22:12 Weerbericht
22:15 Maybrit lllner 23:15
aspekte extra: Herta Müllerin
Stockholm 23:30 Markus Lanz
Discovery
07:40 Dirty jobs: Mule logger
08:30 American hotrod: '54
Corvette and '55 Chevy 09:20
Biker build-off: Hart vs Hollin-
ger 10:15 Wreck rescue 10:40
Overhaulin' 11:35 Really big
things: Ski Dubai 12:30 How
it's made: Magnets/Cooked
ham/Silver-plated teapots/
Crash test dummies 13:00 How
it's made: Curling stones/Refri
gerators/Aluminium baseball
bats 13:25 Future weapons:
Smart weapons 14:20 Mega
builders: Moving mountains
15:15 Die Ludolfs 16:10 Ame
rican chopper: Liberty bike
17:05,17:35 Wheeler dealers:
Lancia Delta Integrale 18:05
Storm chasers 19:00 Mythbus-
ters: Viewer's special 2 20:00
American loggers: Stuck in the
muck 21:00 Prototype this:
Virtual sea adventure 22:00
Maclntyre: World's toughest
towns - Dublin 23:00,23:30
Destroyed in seconds 00:00
Ross Kemp on gangs: Kenya
National Geographic
07:00 Let's get inventin: Silent
hairdryer 07:30 Get outta
town: Sydney 08:00 Michaela's
wild challenge 08:30 Monkey
thieves: Return of the rebel
09:00 Mad labs 09:30 Is it
real?: Ghost ship 10:00 Bite
me with Dr Mike Leahy: USA
11:00 Richard Hammond's
engineering connections:
Super rig 12:00 Food lovers
guide to the planet: Taste of
Tasmania 12:301 didn't know
that 13:00 Animal rescue
squad 13:30 Trent's wild cat
adventures: Tshukudu 14:00
Kangaroo kaos 15:00 Generals
at war: Midway 16:00 Animal
SOS: Animal 24/7 - eps 417:00
Danger men: Half million volt
workers 18:00 History's se
crets: Howard Hughes: Bizarre
billionaire - The secret history
19:00 Battlefront: Liberation
of Paris 19:30 Battlefront: El
Alamein 20:00 Earth investi
gated: Killer hurricanes 20:59
Engineering Thursday 21:00
Megastructures: Millau Bridge
22:00 Blowdown: Explosive
engineering - Sellafield Towers
23:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Taipei
tower 00:00 Megastructures:
Millau Bridge
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid
07:40 TMF Toons: Bakugan
08:10 TMF Toons: Skyland
08:40 TMF Toons: Kappa Mikey
09:00 Your chart 10:00 10 X
11:00 De videotheek 12:00
TMF NL 13:00 10X14:00...
serveert 14:3015:00 Wat te
doen voor je poen 15:30 Your
chart 16:30 Kijk dit nou live
17:30 Het leukste dorp van
Nederland 18:00 De video
theek 20:00 Your chart 21:00
...serveert 21:30 22:00 TMF
Dance 23:00 TMF Laat! 00:00
Midnight
MTV
09:00 Rewind 10:00 3 from
1 11:00 Top 11 at 11 12:00
Euro top 20 13:00 Monster
hits 14:00 Brand new 15:00
Diary of.. 15:30 Made 16:30
My super sweet 16 17:00 The
city 17:30 MTV at the movies
18:00 Room raiders 18:30 The
X-Effect 19:00 True life 20:00
Cribs 20:30 Made 21:30 A
double shot at love 22:30 Jac
kass 23:00 Nitro circus 23:30
MTV live: Gnarls Barkley
TV 5
08:00 Canadees nieuws
08:25 Table des terroirs
08:30 Méditerraneo 09:00
Flash 09:05 Lepicerie 09:35
Chroniques d'en haut 10:00
Flash 10:05 Des chiffres et des
lettres 10:30 Plus belle la vie
11:00 Miss Météo 11:20 Rêves
d'hötel 11:30 Jardins et loisirs
12:00 Flash 12:05 A la diStasio
12:30 360°-GEO: Brise-glace
de I'Arctique 13:30 Belgisch
nieuws 14:05 Tropiques amers
- Vivre iibre ou mourir 14:55
Tropiques amers -Trahison
16:00 Nieuws 16:20 Kaamelott
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Le débat TSR
18:00 Nieuws 18:20 L'invité
18:30 Le journal de leco 18:35
Étatde manque 20:00 Brigade
nature 20:25 Portraits/auto-
portraits 20:30 Frans nieuws
21:00 Un soir pour la terre
23:30 Nieuws 23:40 Zwitsers
nieuws 00:05 Afrikaans nieuws
00:20 De la guerre
Eurosport
08:30 Snooker 09:30 Curling
12:00,14:30 Snooker 17:00
Zwemmen 19:00 Eurogoals
flash 19:10,20:00 Snooker
23:00 Vintage collection 00:00
This week on World wrestling
entertainment
CNN
07:00 World report 08:30
World sport 09:00 World
report 09:30 World business
today 10:00 World report
10:30 Eco solutions 10:45 The
screening room extra 11:00
Larry King 12:00 World report
12:30 World sport 13:00
World report 14:00 Amanpour.
14:30 News special 15:00
World business today 16:00
International desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 18:30 News special
19:00 International desk 20:00
Quest means business 21:00
Amanpour. 21:30 World one
22:00 Connect the world with
Becky Anderson 23:00 Back-
Story 23:30 World sport 00:00
The situation room
Sylvia is zo panisch voor het donker dat ze niet naar bed durft. foto GPD