Affaires doen afbreuk aan Woods HWP tegen Utrecht op achterstand Bernice van de Veide naar volgende ronde Wielercomité houdt grote veldtoertocht Zegers na één jaar weg bij Aardenburg II5EE2SSE3BI «fe 'Pp MEEST GELEZEN Feel the difference Goes: Oostburg: Terneuzen: Vlissingen: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. donderdag 10 december 2009 SAS VAN CENT De schakers van Het Witte Paard uit Sas van Gent beginnen zaterdag met een 0,5-1,5-achterstand aan het vierde competitiewedstrijd in de ereklasse. De Zeeuws-Vlamingen speelden in het treffen met Utrecht twee partijen vooruit. Gunter Dele- ijn kwam remise overeen met Jel- mer Jens, Ivo Timmermans verloor van grootmeester Robin Swinkels. HWP is na drie wedstrijden nog puntloos. Utrecht heeft drie pun ten. Het duel wordt gespeeld in 't Meulengat in Sluiskil en begint om 13.00 uur. BATHMEN Tennisster Bernice van de Velde heeft op het driesterren-ranglijst- toernooi in Bathmen de laatste zes tien bereikt. De speelster uit 's-Gra- venpolder versloeg gisteren in de eerste ronde Rosalie van der Hoek met 7-5 en 6-1. In de achtste finale stuit Van der Velde morgen op Reneé Reinhard. Zij versloeg in de eerste ronde Jaimy-Gayle van de Walle met 6-2 en 6-1. Mocht de Zeeuwse die partij winnen, dan komt ze vermoedelijk uit tegen de als eerste geplaatste Sa bine van der Sar. PHILIPPINE Het Wielercomité Philippine houdt naast de Omloop van Braak man en de Ronde van Philippine ook een veldtoertocht voor wieler toeristen. Het evenement is op don derdag 24 december. Er zijn routes van 25,35 en 45 kilometer. Het parkoers is grotendeels onver hard en voert onder meer door de bossen rond Philippine en de Braakman. Ook de kasseistroken van de Omloop van de Braakman zijn erin opgenomen. De start is tussen 8.30 en 12.00 uur vanaf de kantine van W Philippine. MIDDELBURG Zondag-derdeklasser Aardenburg en trainer Rinus Zegers nemen na dit seizoen afscheid van elkaar. De oefenmeester uit Zaamslag is bezig aan zijn eerste jaar bij de West Zeeuws-Vlaamse voetbalclub. In de competitie staat Aardenburg op de vierde plaats. Zegers trainde vele clubs in Zeeland. Vorig seizoen stond hij aan het roer bij Zaamslag. Daarmee degradeerde hij uit de eer ste klasse van het zaterdagvoetbal. aSiWUBMaBHgiSffiSiBBig Van Gaal laat kritiek verstommen Pieter de Munnik buitenshuis als een vis in het water STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto door Frank Hendrickx WASHINGTON - Speelgoedwinkels hebben Tiger Woods Actiefiguren in de aanbieding gedaan. Voor heen was de prijs 15.99 dollar, nu 9.98 dollar. Reclamespotjes voor onder anderen Pepsi en Gillette zijn volledig verdwenen van de Amerikaanse televisie. Sportdrank fabrikant Gatorade kondigde dins dag ook nog eens aan dat het drankje Tiger Focus van de markt verdwijnt, al was dat besluit vol gens de fabrikant al voor 'hét schandaal' genomen. Het is in Amerika inmiddels on mogelijk om niet te weten wat hét schandaal is. Tiger Woods, de man die op de golfbaan naam maakte met zijn onwrikbare concentratie en bijna robotachtige speelstijl, is buiten de golfbaan waarschijnlijk minder de ideale familieman dan hij leek te zijn. Een auto-ongeluk in het midden van de nacht ruim een week geleden, vermoedelijk na een hoogoplopende ruzie met zijn echtgenote, bracht een lawine van sensationele berichten op Tiger Woods gang. Inmiddels beweren ongeveer een dozijn vrouwen een relatie te hebben gehad met Woods. De meedogenloze roddelpers in Amerika blijft elke dag met nieu we, oncontroleerbare informatie naar buiten komen. Er zouden naaktfoto's van Woods bestaan en de golfer zou alcohol en zelfs hard drugs hebben gebruikt. De golfer zelf houdt zich verscholen op zijn landgoed in Florida. De vraag is hoe lang het zakelijk imperium van Woods, de eerste sportmiljar- dair ter wereld, het spervuur van geruchten kan weerstaan. Alleen met zijn sponsorcontracten int hij per jaar al 110 miljoen dollar, me de dankzij zijn onkreukbare ima go. Woods stond tot voor kort dan ook op de zesde plek in de Davie Brown-index, een grafiek die de in vloed van beroemdheden op con sumenten aangeeft. Sinds het be gin van de affaire is hij gezakt naar de 24ste plek. De sponsors staan officieel nog steeds achter Woods, maar achter de schermen zou grote ontevre denheid bestaan over de escapades van de duurbetaalde topgolfer. De druk op Woods neemt toe om met een publieke boetedoening te komen. Dat zou een knieval zijn voor de golfer die in het verleden bijna nooit interviews gaf en al he lemaal niet over zijn privéleven. Het zeejacht van Woods heet niet voor niets 'Privacy'. Andere crisismanagers menen bo vendien dat Woods er verstandig aan doet om voorlopig in de luwte te blijven. Niet iedereen is er van overtuigd dat Woods blijvende schade oploopt door zijn privépro- blemen. Basketballer Kobe Bryant raakte een paar jaar geleden in op spraak door een vermeende aan randing, maar hij wist de relatie met zijn echtgenote te herstellen. Dit jaar loodste hij zijn team LA Lakers naar het NBA-kampioen- schap. Bijna niemand praat nog over het seksschandaal. Woods kan alle aandacht voor zijn privéle ven weer naar de achtergrond ver drijven door toernooien te win nen. „Ik ben er overtuigd dat we in 2010 het beste golf zullen zien dat Woods ooit gespeeld heeft", al dus golfjournalist Farrell Evans. Op de korte termijn zou de belang stelling voor de sport wel eens enorm kunnen toenemen, zo con stateert de website golf.com die het aantal lezers de afgelopen da gen zag verviervoudigen. „Als Woods straks terugkeert op de baan zal dat het grootste circus ver oorzaken dat de golfsport ooit heeft gezien." - r: ,u 'c Pvrèrlrijïi SW'Vni 'i c",1'-r<- irrr/Sr-jr; ".r~ Atyitflfe'TnirVrr :fvl;Wn VI- Doorslaand succes. De nieuwe Ford Fiesta is een grandioos succes. Sexy design en standaard voorzien van de nieuwste technieken, zoals het Ford Easy Fuel tanksysteem. Elk handgeschakeld model heeft een groen Energielabel A of B. Niet voor niets werd de Ford Fiesta door ING Car Lease uitgeroepen tot 'Lease Car of the Year.' U rijdt de nieuwe Fiesta al vanaf 12.500,-. Kijk op www.ford.nl, ga naar de Ford dealer en sluit een superdeal! Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 15,4-27,0; liter/100 km: 3,7-6,5; C0? gr/km: 98-154. X-Pack* voor rtog moer luxes Automatische airconditioning Automatisch dimmende binnenspiegel Bluetooth Voice control Cruise control Elektrisch inklapbare buitenspiegels Parkeersensoren achter Groot multifunctioneel scherm Regensensor Voorruitverwarming voor 1.100,- 'X-Pack leverbaar op Fiesta Ghia en Titanium Cool Sound Pack'* Airconditioning Radio/CD-speler met AUX-aanSluiting Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Elektrisch bedienbare ramen voor Elektrisch verstelbare en verwarmbare spiegels in carrosseriekleur In hoogte verstelbare bestuurdersstoel 15 inch stalen velgen "Geldig i.c.m. limited bitvoering. voor 1.100,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 81