Colofon de emotie. lïlensenlinq.nl Ö-QCP familieberichten Familieberichten Wat blijft is DitnliüViuigin'J familieberichten 26 I Donderdag 10 december2009 kijk ook op Shiandro A 8 december 20091 Slaap maar en weet dat je welkom was we leefden naar het moment dat je hier bij ons zou zijn. Voor ons had je al een naam al negen maanden voor ons een bestaan helaas mocht jouw leven niet verder gaan. zoontje vanRemyck en Daniëlle broertje vanDesney Shenaro Shanisa Chiara Jaydian Denzei Blikkenburg 6 4385 HH Vlissingen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Psalm 39:8b 'Mijn hoop, die is op U' Tot onze diepe droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere schoondochter, schoonzus en tante Magdade Visser-van Damme in de leeftijd van 48 jaar Sterke de Heere los, de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. J. de Visser W. de Visser-Verhage Ko en Ina Leo en Conny Inge en René Peter en Lies Sjaak en Ineke Neven en nichten 's-Gravenpolder, 8 december 2009 Door middel van deze advertentie willen we als vrienden van Jan-Joost en Caroline ons medeleven tonen bij het overlijden van de moeder van Jan-Joost, Me vrouw de Visser- van Damme We wensen de nagelaten betrekkingen veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Namens de vriendengroep van Jan-Joost en Caroline Voor ons onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Suzanna Dingemanse-Brouwer weduwe van Abraham Dingemanse eerder gehuwd geweest met Lein de Voogd in de leeftijd van 87 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefde en zorg die zij om heeft gegeven. Oostkapelle F.L. de Voogd Vlissingen C. Walhout-Dingemanse K. Walhout Marco en Matty Marjolijn, Laura, Annelotte, Céline, Davey Carola en Johan Thirza, Eugène Angeli en Erwin Ralph, Micha Esther en Rob Cristel, Ezra en Loïs Timo en Mariëlle Klaas-Erik en Marianne Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzervoor de liefdevolle zorg Middelburg, 9 december 2009 Verzorgingshuis Eben-Haëzer Correspondentieadres: F.L. de Voogd E.D. van den Broeckestraat 6 4356 AW Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 11 december van 19.30 tot 20.00 uur in Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 14 december om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, "Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 11.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent Als je mensen ziet en ze niet meer herkent Als je toch blijft strijden om bij ons te leven Dan hopen wij datje nu de rust is gegeven Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Sara Snijdelaar-Buize weduwe van ds. Engelbert Andries Alexander Snijdelaar in de leeftijd van 94 jaar. Met dank aan allen die mama zo liefdevol verzorgd hebben in verpleeghuis 'de Brouwerij" en "de Vliedberg" Vlissingen: Astrid Borg-Snijdelaar Jan Borg Koudekerke: Ingrid Platje-Snijdelaar Adriaan Platje JKoudekërke: Olga Roose-Snijdelaar Charles Roose Koudekerke: Paulina Teclegiorgis-Snijdelaar Abraham Teclegiorgis Klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, 8 december 2009 Correspondentieadres: Breitnèrlaan 12 4382 VT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 14 december van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal aansluitend om 13.30 uur plaats vinden in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Couburg, Duinstraat 4 A te Koudekerke. SS d Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet Steketee betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. - Familie Steketee Yerseke, december 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl -- fa m i lie be richtenonline. n l Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42