fTienseniinq.nl OvsrisdsfJ Theo Liplijn 24 I Donderdag 10 december 2009 kijk ook op Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent. Als je blijft strijden om bij ons te leven. Dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. In de leeftijd van 95 jaar ging zacht en kalm van ons heen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Janna Pleijte weduwe van G J. Bode Jan en Jenny Nel in herinnering en Han Leny en Jan Gerard en Marijke Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van groepswoning Thibautstraat voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 9 december 2009 Thibautstraat 31-33 Correspondentieadres Moerland 1 4337 CD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 14 december van 14.00 tot 14.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidssamenkomst gehouden worden. Na afloop van de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Als zij 's avonds verlangt naar de nacht, als zij moe is van het vragen om kracht, als haar lichaam op is en haar geest niet meer wil, dan zie ik de wens in haar ogen en even word ik stil... Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve ma en oma Kaatje Magdalena de Groot-Bos Lena weduwe van Josephus Cornelis de Groot Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Een woord van dank aan het personeel van 'Curamus die haar met zorg en liefde hebben omringd. Geersdijk: An en Peter van der Velden-de Groot Temeuzen: Thea de Groot Koewacht: Jef en Francine de Groot- Bleyweert Sokolovo (Bulgarije): Harrie en Angela de Groot-Ferket Eede: Jacky de Groot t Koewacht: Els en Etienne van Waes-de Groot Boekei: Rob de Groot en Helmi Donkers Koewacht: Jacqueline en Henk t van Tuil-de Groot Koewacht: Karin en Hilaire de Vliegher-de Groot klein- en achterkleinkinderen 8 december 2009 Correspondentieadres: Wouterij 5 a, 4576 AC Koewacht U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 11 december van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 12 december om 11.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk vanaf 10.45 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze mede oprichtster en eerste voorzitster mevrouw Lena de Groot-Bos Wij wensen haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Zwemclub Koewacht &at blijft... Ik heb je niet verloren daarvoor gaf je mij teveel. Wat jij me zei, dat blijf ik horen. Van wat ik ben, ben jij een deel. Ik kan je overal nog horen, in wat ik doe, in wat ik laat. Jij was en blijft voor mij een zegen, waarvan het spoor steeds verdergaat. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, vriendschap en liefde is heden van ons heen gegaan onze lieve pa, opa en opa Hulst Hendricus Johannes Jansen Henry weduwnaar van Coralia de Windt Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Axel: Raymonda en Ronny in herinnering Rombaut-Jansen Jörgen en Patricia Vanessa Hulst: Anita en Loek de Kerf-Jansen Jeroen en Milou Saskia en Patrick Marjolein en Timo Hulst: Monique en Alex Burm-Jansen Martijn en Francien Achterkleinkinderen Hulst, 9 december 2009 Correspondentieadres: Galgenveld 1 4561 SL Hulst De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 12 december om 11.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoon lijk te condoleren achter in de kapel. Zijn hele leven stond in het teken van werken en nuttig zijn. Een slopende ziekte heeft hier abrupt een einde aan gemaakt. Hij heeft noodgedwongen zijn gereedschap aan de kant moeten leggen, want zelfs hij kon dit karwei niet klaren Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn levensgezel, onze vader, schoon vader en opa Pierre Levrier echtgenoot van José Levrier-de Mol Hij overleed in de leeftijd van 65 jaar. José Levrier-de Mol Sabine en Goof Vogel-Levrier Olaf, Niels Pascal Levrier Antwerpen, 9 december 2009 Correspondentieadres: Zoutestraat 136 4561 XD Hulst U kunt afscheid nemen van Pierre in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 11 december van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 12 december om 15.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c teTerneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. U heeft gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren na de crematieplechtigheid in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij wensen Ilona, kinderen en familie heel veel sterkte en kracht toe. Bestuur en vrijwilligers Jeugdsoos Achter de Stenge te Heinkenszand Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat op onverwachte wijze de man van onze beheerster Ilona is overleden. Tot ons grote verdriet is onverwacht overleden onze ex-medewerker en fijne collega Willem Dirk Martinus Passchier Met een enorme positieve wilskracht en levenslust ging hij, ondanks de vele tegenslagen, door het leven. Willem heeft ruim 24 jaar bij Dethon gewerkt. In deze jaren hebben we hem gekend als een zeer enthousiaste en betrokken man. Hij genoot volop van het leven en zette zich daarnaast, zelfs na zijn officiële afscheid, vol energie in voor Dethon en zijn collega's. Wij zijn hem erg dank baar voor zijn grote rol en inzet in het opleiden van medewerkers van Dethon Groen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze gewaardeerde oud-voorzitter Rinus Raas Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden biljartvereniging SDO Middelburg Gedreven en passie voor het bakkersvak Rinus Raas Als oud-bakker en voorzitter van de Zeeuwse Bakkers Vereniging NBOV nemen wij afscheid en zijn dankbaar voor zijn inzet. Ons medeleven gaat uit naar de kinderen en familie. NBOV Regio Zeeland Moeder Zij heeft ons laten zien wat 'leven'is wat echte liefde is dat verdriet nabijheid is. Zij heeft ons geleerd zonder woorden dichtbij te zijn juist in 'lijdenbij elkaar te zijn. Zo blijft zij bij ons. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Jacoba van den Hout echtgenote van Christiaan Vergouwe eerder weduwe van Pieter Donze in de leeftijd van 92 jaar. Terneuzen: Lelystad: Middelburg: Terneuzen: Middelburg: Terneuzen: Zaamslag: Zuidzande: Winkel: Chr. Vergouwe Janny en Albert Kees en Tiny Willy f en Margriet Paul en Cocky Piet f en Willy Ko en Bep Jan en Annie Christiaan en Loes Klein- en achterkleinkinderen 8 december 2009 Kerkepad 40 4532 ZA Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 14 december van 11.00 tot 12.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14 december om i4.00 uur in Zorgcentrum Bachten Dieke, Koninginnelaan 2, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, ingang Kamerlingh Onnesstraat. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Bachten Dieke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 40