z Kerstkleren Goud Bont „Bij de gedachte aan Kerst krijg ik meteen een warm gevoel. Mijn kerstdagen staan altijd in het teken van familie! Het gezellig samen zijn, met alle mensen om je heen die je lief zijn, genietend van lekker eten en drinken! Dat is Kerst!" Frans Bauer, zanger De jassen en oorwarmers van Hemp Hoodlamb zijn uniek. Ze zien eruit als echt bont, voelen heerlijk zacht en warm aan maar ze zijn ge maakt van gerecycled plastic (259 euro). En dat zie je er echt niet Nog gekker: lingerie, sokken en 'loungewear' (zeg maar: huispakken) van het Franse mode label G=9.8. Dat heeft een proces ontwikkeld waarbij enzy men de houtvezels van naaldbomen omzetten in vezels. Gemengd met Spandex krijg je een elastische stof) die net als zijde verwarmt als het koud is en koel aanvoelt in warmte, bac- teriële groei (en dus geur) beperkt, en bovendien goed was- baar is. Zéér verantwoord kerstcadeau. De koptelefoons van Skullcandy zijn niet te mis sen. Neem nu de Skullcandy Ti, voor de dames uitgevoerd met roze bont dat de oortjes heerlijk warm houdt, voor de heren in goudoptiek. Het oor wil ook wat, dus is de Ti uitgevoerd met 41 mm Titanium drivers, voor een supersnelle respons, zeer hoge signaal/ruisverhouding en diepe, diepe bassen. De Ti heeft draaiende speakers (tot 90 gra den), een met leer afgewerkte hoofdband, een extra 6,3 mm stereo plug en een volumerege laar. Wordt geleverd met extra earpad-set van zacht leer en travelbag (79,95 euro). Eind ja nuari komt Skullcandy trou wens met een nieuw model, dat professionele studio-kwali teit garandeert. Voor een heel persoonlijk geschenk ga je naar de goudsmid. Kost wat, maar dan heb je ook een bij zonder stuk. Bijvoorbeeld deze set van gouden rin gen, bezet met edelstenen op sokkeltjes, die los of in verschillende combinaties tegen elkaar aan te dragen zijn. Goudsmid Nicolette van Hattum gebruikte topaas, amethyst, citrien, peridot, tourmalijn en maansteen in dit ont werp. In zo'n nieuw sieraad kunnen ook goud en stenen ver werkt worden uit ringen, armbanden of kettingen die al jaren lagen te vers- t je. Goud van een lelijke zetting of versleten arm- worden, stenen opnieuw gebruikt om een uniek sieraad te creeëren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93