de emotie... Colofon Wat blijft is nr •Q OP familieberichten Familieberichten (J) IIlensenLinq.nl DihlkbHtUiPjriH -fenpren ïilleherlchters De Uitvaart Informatie Hulplijn familieberichtenontine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 28 I Woensdag 9 december 2009 kijk ook op Abraham Neuféglise BRAM 26-12-1922 8-12-2009 86 gezonde jaren achter de rug, net 87 niet gehaald. Wij denken met trots terug aan echtgenoot, vader, opa, vriend en "ome" Bram. Na afscheid van zijn meest dierbare familie en vrienden heeft Bram zijn echte rust verdiend en gevonden. We kijken met zijn allen terug op een zeer mooie en leuke tijd en zullen zijn energie en vechtlust niet gauw vergeten. Cato JanenTrijnie Adrie, Anneke en Manon Anneke en Aziz Daniëlle en Santana Noa, Rani, Yara Rianda en Mustapha Mekki, llyas, Manar 4385 AN Vlissingen, 8 december 2009 Westerzicht 86 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 december van 11.30 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Weggaan kun je beschrijven als een soort van blijven. Niemand wacht want je bent er nog. Niemand neemt afscheid want je gaat niet weg.' Rutger Kopland Na een periode van intensieve zorg is, omringd met veel liefde, thuis overleden Pieter Provoost Domburg, 27 augustus 1919 Oostkapelle, 6 december 2009 J.W. Provoost-Dekker Els en fos Kuipers-Provoost Saslcia en André Kat ja en fan Marjo en Dick Ïmfeld-Provoost Diederik Anne Correspondentieadres: Veldzigt 56 4356 NJ Oostkapelle We nodigen.u uit om samen met ons afscheid te nemen op donderdag 10 december om 12.00 uur in 'Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om plm. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna bent u opnieuw welkom in 'Schuttershof om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. We bedanken alle medewerkers van S. V.R.Z. en Zorgstroom voor hun liefdevolle begeleiding. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Y.f. Bats. Namens de familie Houkamp en Willeboordse willen wij u allen hartelijk bedanken voor de mondelinge en schriftelijke condoleances bij het afscheid van onze moeder, schoon moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, en betovergroot moeder Tannetje Houkamp-Vader St. Laurens, december 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van Peter Bernhard Verhaar zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en verdere familie Kloetinge, december 2009 Het heeft ons zó goed gedaan: zóveel mensen, zóveel woorden, zóveel kaarten: allemaal hartverwarmend en troostend Want we missen hem zo, mijn lieve man Jo de Feijter Het is fijn om te weten dat zovelen van hem hielden en hem waardeerden. Adrie de Feijter-Goossen Marianne en Erik Thijn Wencke Jan en Manon Vincent Axel, december 2009 ri 7 Voor een jVERZORGING iPeter Butler pe Jd 'jhe begeleiding bij uitvaart Bouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Siuittijden overlijdensadvertenties Per mai! daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.famiiieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-1700 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meerinformatieopwww.pzc.nl Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: onifo@scy.niy Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72