Familieberichten SsLiorsn lllensenlinq.nl Julian Sophie 24 I Woensdag 9 december 2009 kijk ook op zoon en dochter van Albert Silvia v Beek-Murre 26 november 2009 Kerseplein 6 4413 EW Krabbendijke OTdfrdÜBU Het Comité H.M. van Randwijklezing verliest in AARNOUT DE BRUIJNE een briljante secretaris. Door zijn toedoen is het fenomeen Van Randwijklezing sinds enige jaren de openingsactiviteit van De Maand van de Vrijheid op 5 mei in Vlissingen Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Betty, hun dochter, schoonzoon en kleinkinderen. Comité H.M. Van Randwijklezing. Marinus Goettsch Rotterdam 50 augustus 1916 loppa en Ruud Aan het einde van een veelzijdig en goed leven waarin het hem zwaar viel de beperkingen van de laatste periode te aanvaarden is overleden Middelburg 7 december 2009 Correspondentieadres: Ceresstraat 20,4386 AX Vlissingen De crematie vindt plaats op zaterdag 12 december om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. In plaats van kaarten Na een lange periode van afnemende geestelijke en lichamelijke gezondheid is overleden onze moeder, oma en overoma Maatje Pieternella de Kok sinds 16 november 2005 weduwe van Jo van der Meule A 25 januari 1920 t 3 december 2009 We hebben haar in besloten kling begraven. 's-Heer Hendrikskinderen: Marjan Radojewski- van der Meule Hans Radojewski Bodegraven: Irena de Visser-Radojewski Joakim de Visser Pim, Tess Kloetinge: Micha Radojewski Samantha Radojewski-Saija Correspondentieadres: Sinoutskerkseweg 3 4472 AJ 's-Heer Hendrikskinderen Hierbij wil ik, namens de familie, een woord van dank uitspreken. Een woord van dank aan-iedereen die de afgelopen jaren belangstelling heeft getoond en op zijn of haar wijze heeft gezorgd voor oma Ma. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van afdeling A van zorgcentrum Ter Weel te Krabbendijke, die haar met veel liefde en zorg hebben omringd. Irena de Visser-Radojewski Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn geliefde broer, zwager en oom Harman Willem Roskam (Harrie) Kerkwerve, 10 april 1934 Breda, 6 december 2009 W. Roskam (in herinnering) M.P. Roskam-Bij de Vaate M. den Boer (in herinnering) M.W. den Boer-Roskam neven en nichten Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, op het' alleronverwachts, van ons is weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoon-, groot- en overgrootvader (acob Jansen echtgenoot van H.M. Jansen-Nelisse in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere ons in dit zo smartelijke verlies. Kruiningen: Kruiningen: Waarde: Kruiningen: Meliskerke: Kruiningen: Waarde: Yerseke: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: H.M. Jansen-Nelisse H. Jansen P. Jansen-van der Hart M.M. Slootweg-Jansen (in liefdevolle herinnering) N. Slootweg E. Geluk-Schipper P.M. Jansen I.J. Jansen-van Noorden A.H.Boogaard-Jansen C. Boogaard M. Jansen C. Jansen-van Koeveringe J.A. Jansen A.J.J. Jansen J.J. Jansen J.J. Jansen L.G. Jansen Klein- en achterkleinkinderen 7 december 2009 Zandweg 35 4416 NC Kruiningen Gelegenheid tot condoleren alleen D.V. donderdag 10 december van 19.30 tot 20.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 11 december om 13.00 uur gehouden in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen: Geen bloemen - Geen toespraken - Geen bezoek aan huis. Zij die geen kaart ontvaMgen hebben, dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere, onverwachts van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Jansen echtgenoot van Helena Maria Nelisse in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere onze schoonzuster en tante met hun (klein)kinderen in dit smartelijk verlies. Kruiningen: H.I. Ambacht: 's-Gra venpolder: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Oud-Vossemeer: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: J.C. Jansen-Walraven M. Nelisse-Jansen P.M. Nelisse J.A. de Koster-Jansen A.J. Jansen J. Jansen-Sinke L. Jansen C. Jansen-Paauwe G. Jansen M. Jansen-Steenpoorte M. van der Hart-Jansen L. van der Hart M. Oostdijk-Jansen A.J. Oostdijk J. Steenpoorte Neven en nichten Kruiningen, 7 december 2009 Voor hem een verlossing Voor anderen groot verdriet Erg hard heeft hij gevochten meer kracht was er niet Bedroefd zijn wij na het overlijden van Georges Lempereur Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Sven, Eddy, Veronique, Miep, Kevin, Gino, Olsi, Richard, Ingrid, Tamara, Alban, Kimberley, Sohrab, Raffat, Nicole, Jeanette, Jean-marie en Sandra en ambulante medewerkers van: Frituurke het Zwin De Friterie 't Lempereurke Nu mocht je bij hem komen, je levenskaars is stil gedoofd. Zo werd je van ons weggenomen zonder veel pijn, God zij geloofd. Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, is na een lang en actief leven overleden onze lieve zorgzame vader en opa Gommert Willem Kole weduwnaar van Johanna Cornelia van der Peijl Goes, 29-03-1920 - Goes, 07-12-2009 Kalmthout: Wim Kole Annelien Kole-Mol Daniëlle en Tom Robert Serooskerke (W): Janine Schot-Kole Rob Schot Wouter en Sushma Culemborg: Agatha Oosting-Kole Simon Oosting (in liefdevolle herinnering) Rolf en Linda Jeroen en Chantal Correspondentieadres: De Meijstraat 8 4353 CA Serooskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 10 december van 19.30 - 20.30 uur in rouw- centrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 11 december om 13.30 uur in de Grote- of Magdalenakerk, aan de Singelstraat te Goes en wordt geleid door ds. A.A.R. Kamermans. Aansluitend aan de dienst zal om 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Als u door omstandigheden geen rouwkaart mocht ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Met verdriet geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze pa, opa en zoon Eduardus Joseph de Kort Eddy weduwnaar van Henny Eversdijk 14 december 1947 Oostburg: Zuidzande: Sluis: t 6 december 2009 Diana en Marchal Yanina Edwin en Mariam Manon t Sekander P.J. de Kort J.M. de Kort - Souvain t Correspondentieadres: Q. van Uffordweg 31 4501 KM Oostburg Eddy is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op donderdag 10 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 11 december om 11.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68