fHensenlifiq.nl Familieberichten Magdalena Cornelia de Visser - van Damme Magda de moeder van onze vriend Tonnie Theo Liplijn 26 I Woensdag 9 december 2009 kijk ook op Als Als ik de dingen niet meer weet Als ik de dingen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, herinner mij, stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem is bespaard, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze lieve (schoon)vader en opa Marinus Lucas Jan Raas Rinus *24 april 1938 t 7 december 2009 Middelburg: Sjaan Raas-van Zunderen -in herinnering Gerda Raas-Knuit Kloetinge: Rian Duininck-Raas Willem Jan Duininck Iris Jorrit Middelburg: Nicole Dieleman-Raas Rien Dieleman Doreen Annelies Lein Middelburg: Ine Israël-Raas Marcel Israël Anne Lotte Fleur Wij zijn de verzorgsters van Ter Reede (afd. Vondellaan, woning 16) dankbaar vooralle goede zorgen. Gerbrandylaan 6b 4333 BJ Middelburg Rinus is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gelegenheid afscheid te nemen op donderdag 10 december a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. Op vrijdag 11 december wordt de uitvaartdienst gehouden om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg waarvoor u wordt uitgenodigd. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Vol verdriet, maar met veel goede herinneringen, nemen wij afscheid van onze broer en zwager Rinus Raas Weduwnaar van Sjaan van Zunderen Partner van Gerda Raas-Knuit Maastricht: Annelies de Jonge-Raas Piet de Jonge 's-Heerenhoek: Jan Raas Annie Raas-van der Wee Cees Raas Corrie Raas-Raas Paul Raas in herinnering Gerda Raas-Knuit Wim Raas in herinnering Marian Raas-Willems Jan Westbroek Middelburg: Margriet Matthijsse-Raas Vinus Matthijsse Ineke Raas Ad Tierie in herinnering Zoetermeer: Gerda Raas Trees Raas Neven en nichten Middelburg, 7 december 2009 Blij dat we je hebben gekend, bedroefd dat je er niet meer bent Verdrietig, maar dankbaar dat hij jaren deel uit maakte van ons gezin, nemen wij afscheid van de partner van ma en onze'opa Rinus' Rinus Raas Edith en Edwin Maureen, Firn en Megan Petra en Geert Achter het firmament bestaat een licht dat alles kent Rinus Raas Blijvend in ons hart Familie R. van Zunderen Familie J. van Zunderen-Koole Familie M. van den Dries-Oostdijk 'De Heer is mijn Herder' Met droefheid geven wij u kennis, dat na een geduldig gedragen lijden door de HEERE van ons is weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Magdalena Cornelia de Visser-van Damme echtgenote van Joost de Visser in de leeftijd van 48 jaar. J. de Visser Willeke en André van Ginkel-de Visser Laura, Fleur Tonnie en Gertrude Anko Jan-Joost en Caroline Tonia Robin 8 december 2009 Ambachtsstraat 53 4431 BD 's-Gravenpolder De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 12 december om 10.00 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in voornoemd kerkgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Als u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden door de Heere van onze zijde is weg genomen onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Magdalena Corneliade Visser-van Damme - Magda - in de leeftijd van 48 jaar. Sterke de Heere Jos en de kinderen. Heinkenszand: Borssele: Heinkenszand: Yerseke: Borssele: Rilland: Heinkenszand: 8 december 2009 A. van Damme T. van Damme-Luleijn Corina Murre-van Damme Jan Murre Bas van Damme Anita van Damme-Kopmels Sjaco van Damme Lia van Damme-van der Jagt Martin van Damme Mattanja van Damme-van den Berge Anthonie van Damme Sylvia Hiltjes Jorine Neele-van Damme Kees Neele Neven en nichten Na een langdurige ziekte bereikte ons het droeve bericht, dat door de Heere is weggenomen, onze geliefde nicht en achternicht Sterke de Heere Jos, kinderen, kleinkinderen en de verdere familie in dit zo smartelijke verlies. Kees en Magda Minderhoud Hans en Marinda Corné Dinette en Jacco Bart Wouter Nisse, 8 december 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Magda de Visser-van Damme Wij wensen Jos en de (klein)kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Fam. Bosman Fam. Nijsse Mw. van den Bos Fam. Lambregtse Fam.deGoffau Fam. Don Fam. Elenbaas 's-Gravenpolder Bedroefd hebben wij kennis genomen aan het overlijden van Wij wensen Tonnie, Gertrude en famiie veel sterkte toe. Arno Renate Come Adriene Patrick Leuni Antwin Carola Hans, Marije kinderen William Andrea Hans Marinda John Corne Arie Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Theo Liplijn Partner van onze medewerkster Ilona Senf Ons medeleven gaat uit naar Ilona, kinderen en familie. Directie en medewerkers. Sportfondsen Borsele B.V. 'De Stenge' Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Theophilus Liplijn partner van onze collega Ilona Wij wensen haar en de kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Alle collega's van de GGD Zeeland Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, naaste familie en collega's bij McCain. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Proflex Ingeborg Hofman, Sofia Bakx, Linda van Giezen, Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van onze gewaarde collega, fysiotherapeute Joke Starrenburg dit bericht heeft ons diepgeraakt. Binnen ons I.O.F was zij een warme persoonlijkheid en actief betrokken. We wensen haar familie veel sterkte toe. Michel de Backere, Jacquline de Blaay, Walter van den Branden, Magda Dorssens-Vanhee, Monique Fleurquin, Suzanne Ferket, Johan Haak, Kees Kommers, Lut Martens- Vyvey, Ella Severens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56