lE^zi HEERLIJK ZACHT WATER IN ZEELAND Doe nog mee met de eindtrekking! PZC iBSL.bezorgers.nl Dagbladbezorger m/v Goes SON JA, Woensdag 9 december 2009 1 7 ABONNEE VOORDEEL Schrijf u gratis in voor 31 december en win fantastische prijzen De Abonnee Win Weken zijn in volle gang. De vierde prijswinnaars zijn bekend! Zij won nen een vakantie van Landal Green Parks, een waardecheque voor een foto op canvas, een Tefal personenweegschaal en het Lek- kerPuzzelen Puzzelboek. Doe ook mee! kunt zich nog steeds gratis inschrijven voor die fantastische eindtrekking. U maakt dan o.a. nog kans op een Nespresso apparaat, een digitale camera, een home cinema set, een navigatie systeem en een sauna-arrange ment. Maar dat is nog niet alles. U kunt ook nog eens de superhoofdprijs winnen: een Dodge Journey! Hoe? Schrijf uzelf gratis en eenvoudig in voor 31 de cember via www.pzc.nl/winweken. Hier vindt u ook een volledig overzicht van de prijzen en de actievoorwaarden. www.pzc.nl/winweken of bel 088-0139955* Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma t/m vr 10.00 tot 17.00 uur, za 10.00 tot 12.00 uur. Aanmelden bestaande situaties 4u«unu tijdelijke huisvesting arbeidsmigranten reimerswaai -'w Op 10 november 2009 hebben burgemeester en wethouders de beleidsregel ten behoeve van de tijdelijke huisvesting van arbeidsmigranten in de gemeente Reimerswaai vastgesteld. In de beleidregel is vermeld aan welke criteria deze huisvesting moet voldoen. In de beleidsregel wordt onderscheid gemaakt tussen bestaande situaties en nieuwe situ aties. Dit onderscheid komt onder andere tot uiting in de criteria waaraan de huisvesting moet voldoen en wordt nader uiteengezet in de beleidsregel. Om te kunnen worden aangemerkt als bestaande situatie, dient te worden voldaan aan twee voorwaarden: 1de situatie dient - uitsluitend schriftelijk! - uiterlijk 1 januari 2010 te zijn aangemeld bij bur gemeester en wethouders. Dit dient te gebeuren via een daarvoor vastgesteld aanmel dingsformulier. Dit formulier is te vinden op de website van de gemeente Reimerswaai. Daartoe raadpleegt u www.reimerswaal.nl vervolgens onder Reimerswaal/Wet- en regelgeving/Beleidsnota's/Beleidsregel huisvesting arbeidsmigranten; 2. aangetoond dient te worden dat de huisvesting van arbeidsmigranten al plaatsvond op de datum van inwerkingtreding van de beleidsregel, zijnde 19 november 2009; 3. voldaan dient te worden aan de criteria die gelden voor bestaande situaties, zoals deze in de beleidsregel staan opgesomd. Indien niet aan alle criteria wordt voldaan, dan wordt per situatie een redelijke termijn gesteld waarbinnen de geconstateerde tekortkomingen dienen te zijn hersteld, om alsnog te kunnen worden aangemerkt als bestaande situatie. Indien hieraan niet binnen de gestelde termijn wordt tegemoet gekomen, wordt de situ atie alsnog aangemerkt als nieuwe situatie en dient te worden voldaan aan de criteria die voor nieuwe situaties gelden. Een situatie waarvan niet uiterlijk 1 januari 2010 wordt aangetoond dat deze op 19 november 2009 bestond, wordt aangemerkt als nieuwe situatie in de zin van de vastge stelde beleidsregel en dient te voldoen aan de criteria die daarvoor in de beleidsregel zijn opgenomen. Voor nadere informatie over de wijze van aanmelden en de criteria waaraan dient te wor den voldaan, kan contact worden opgenomen met mevrouw De Rijk van de afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving. Zij is van maandag tot en met donderdag bereikbaar via doorkiesnummer (0113) 395 224. Ook kan via de website van de gemeente kennis worden genomen van de inhoud van de beleidsregel. Daartoe raadpleegt u www.reimerswaal.nl. vervolgens onder Reimerswaal/Wet- en regelgeving/Beleidsnota's/Beleidsregel huisvesting arbeidsmigranten. Kruiningen, 9 december 2009 namens burgemeester en wethouders van Reimerswaai drs. ir. F. Schouten hoofd afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving NieuwsMëdia v;o- DichtbijMedia. Wegener Ni Nederland weer mooi! Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. WAT STAAT ER TEGENOVER? een prima maandelijkse vergoeding gratis dagblad PZC lezen uitstekend te combineren met andere bezigheden vele extra's Ga naar www.üezojgers.nl voor meer informatie. AANMELDEN? Selecteer op www.bezorgers.nl het dagblad datje wilt bezorgen en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op via telefoonnummer 0800-022 2710. Je kunt ook onderstaande bon invullen. Stuur deze (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC-Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246 - 4330 VB Middelburg Naam: ik wil Woonplaats: dagbladen bezorgen Postcode: Geboortedatum (min. 15 jr.) PZC Of bel 0800 - 022 27 10 WGGeNÖR NieuwsMedia zien, voelen en proeven. Na het wassen voe len uw huid en haar lekker zachter en veel minder droog aan. Geen huidirritaties meer na het douchen. Het drinkwater is helderder en smaakt beter. Geen moeizaam poets- en schuurwerk meer in keuken en badkamer. Douchecabine blijft stralend schoon. Ontkalken van (keukenjap- paratuur wordt overbodig. U gebruikt tot 50% minder zepen en waspoeders. Geen strepen en vlekken meer op uw ramen en auto. 2 maanden op proef De Alpine Water Descaler No.1 verwijdert alle oude kalkaanslag en voorkomt nieuwe kalkvorming. De module wordt 2 maanden OP PROEF (niet goed geld terug) geleverd en gratis gemonteerd zonder voorrijkosten indien u ons binnen 1 week belt. "het tandenpoets- nachtkastjeglas" FUEL SAVE EUROPE BV Tel.: 0475 - 527 516 info: www.kalkaanslag.nl Kalkrijkwater in Zeeland? Kalkaanslag veroorzaakt heel wat schade en extra kosten in Zeeland. De energie- en waternota neemt toe. De levensduur van boiler, geiser, (stoom)douchecabine, stoom- oven, vaatwasser, wasmachine, (thermo- staatjkraan, combiketel wordt drastisch verkort. Reparaties en vervanging zijn duur. U bent het wekelijkse poetsen en schuren in badkamer en keuken met aggresieve poets middelen, kalkoplossers, zouten spuugzat. Door de 1-malige aanschaf van de ISO 9002 en ISO 9001 -2000 en QA gecertificeerde onderhoudsvrije Alpine Water Descaler No.1 bent u van al deze wekelijkse kalk-"ellende" af. Direct na montage zijn de voordelen te "de wekelijkse poetsellende" Vóór iTïcrjfage e

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 17