fflensenjfiff.nl kijk ook op 18 I Maandag 7 december 2009 Tot ons grote verdriet is, na een langdurige maar geduldig gedragen ziekte, omringd door alle liefde en zorg, thuis overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Gerardus Antonius Maria Hopmans 11 's-Gravenhage, 11 oktober 1922 f Goes, 4 december 2009 A.C. Hopmans-Rijk Vic en Anneke Hopmans-van Gaans Victor en Marjan Stefan en Linsy Riet Hopmans Antoinette en Sacco Westdorp-Hopmans Annemieke en Ronald Marloes en Mark Judie en Mike Wilma en Wim Steenbergen-Hopmans Inge Steffi Marlies en Rudy Oostrom-Hopmans Sabine en Joek Nicky en Desirée Tim Onze dank gaat uit naar de medewerkers van thuiszorg 'Ter Weel' en 'Privazorg' Beukenstraat 108, 4462 CB Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 8 december om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat 7 te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in dé koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Johannis Huige N. van Strien-Huige D. Huige-Geerts J. Huige Heden bereikte ons het bericht van overlijden van oud-burgemeester dhr. G.H.E.M. van Waes In de periode 1970 - 1978 was hij burgemeester van de gemeente Borsele. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte,toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders en de gemeenteraad van Borsele "Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest, van geslacht tot geslacht. Met veel verdriet delen wij u mede dat, op Gods tijd, in vrede is ontslapen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa Willem de Jonge Geboren 24 maart 1935 te Zierikzee Overleden 5 december 2009 te Zierikzee Zierikzee: Dien de Jonge-Legemaate Bruinisse: Caroline Vroemen-de Jonge Frans Vroemen Kapelïë: Triest de Jonge lolanda de Jonge-Blankenburgh Ries, Jeroen, Ruben Kapelle: Jody Poortvliet-de Jonge Erwin Poortvliet Marijn, Niels, Isabelle Kokmeeuwslraat 10 4301 WR Zierikzee Wim is thuis opgebaard. Woensdag 9 december is er van 12.30 tot 13.20 uur gelegen- -heid de familie te condoleren in een zaal van de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Zevengetij straat 11 te Zierikzee. Aansluitend, om 13.30 uur, zal voor familie en belangstellen den een dienst van Woord en gebed worden gehouden, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er voor familie en bekenden nog gelegen heid elkaar te ontmoeten. Geen bloemen Onze grote dank gaat uit naar Dr. Speelman en de medewerkers van "Allévovoor de liefdevolle verzorging. Lieve Opa Nu bent u niet ziek meer. We zullen u missen. Ries, Jeroen, Ruben Marijn, Niels en Isabelle Uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Johannis Huige Zierikzee C. Brouwer-v.d. Maas Kerkwerve J.Stouten-v.d.Maas Colijnsplaat W.v.Gilst-v.d.Maas Colijnsplaat J.Kole M.Kole-v.d.Maas Middelburg J.v.d.Maas J.v.d. Maas-Polderman Colijnsplaat Joh.v.d.Maas Neven en nichten Colijnsplaat, 3 december 2009 "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. De HEERE heeft* uit onze familie Thuis gehaald onze geliefde broer, zwager en oom Willem de Jonge Koudekerke: Zierikzee: Zierikzee: Heinkenszand: St. Annaland: Nieuwerkerk: Melissant: Zierikzee: Zierikzee: Zierikzee: Zonnemaire: T. de Jonge (in liefdevolle herinnering) J. de Jonge-Louwerse M.J. Oosse-de Jonge F.C. Oosse (in liefdevolle herinnering) P. 't Jong C. de Jonge (in liefdevolle herinnering) K. Keizer-de Jonge J. Keizer (in liefdevolle herinnering) H. Moes J.J.W. de Jonge S. de Jonge-Kernpeneers C. Dekker-de Jonge R.J. Dekker L. de Jonge J. van Oord-de Jonge A. van Oord P. de Jonge C. de Jonge-Dey Stoutjesdijk-de Jonge W. Stoutjesdijk (in liefdevolle herinnering) G.E. de Jonge A. de Jonge-Lamm Neven en nichten Job 192: "Maar ik weet: mijn Losser Leeft In dit vertrouwen is hij ons voorgegaan en door de Here thuisgehaald, onze onvergetelijke zwager en oom Willem de Jonge Zierikzee: L. de Ruijter C. de Ruijter- Legemaate J. Legemaate P.W. Legemaate-van Burg C. Legemaate J. Legemaate- de Vlieger Numansdorp: T. de Jonge G. de Jonge- Legemaate Oosterland: W. Stouten A.J. Stouten- Legemaate Neven en nichten Zierikzee, 5 december 2009 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-directeur Wim de Jonge Wij wensen Dien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Voormalig medewerkers Aannemingsbedrijf De Jonge B.V. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wim de Jonge Wij hebben zijn vertrouwen steeds gewaardeerd en zijn dankbaar voor hetgeen Wim voor ons betekend heeft. Wij leven mee met Dien, kinderen en kleinkinderen. Heinkenszand: Marco en Marion Bos Grijpskerke: Adrie en Maddie Bos Geertje Korver Onze bruisende, zorgzame Amsterdamse zuster Geertje zingt niet meer. We zullen haar missen. Collega's afdeling Vliedberg, Cornelia Allévo Na een kort ziekbed is voor ons toch nog onverwacht over leden onze collega Geertje Korver Zij is 6 jaar voor onze organisatie werkzaam geweest als verzorgende. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar partner, familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Geertje Korver partner van onze violist Rijn Wij wensen hem en de familie veel sterkte met dit verlies. The Six Beggars Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van de partner van onze violist Geertje Korver Wij wensen Rijn en zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van Shantykoor "Neptunus" Kerkwerve, 2 december 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64