of er weer een ijsbaan komt' zeeland 115 -Cö-OK PZC Grote actie tegen het ontpolderen weer een beetje toe 50% korting op schaatsclinics voor PZC abonnees Gashaarden, radiatoren, HR- ketels en onderhoudscontracten! WARMTE I LOODGIETERSWERKEN Alles op maat: net als uw offerte! BRESKENS - De actiegroepen tegen ontpoldering, het Zeeuws-Vlaams Platform en het actiecomité Water- dunen Nee bundelen de krachten tegen de ontpolderingsplannen in Zeeuws-Vlaanderen. Door de veertig polders is zaterdag 12 december een trekker-estafette om ondanks het kabinetsbesluit een fel protest tegen ontpoldering te laten horen. „We zitten op ram koers", zegt Willy Dobbelaer van Red onze Polders. „We trekken ten strijde. We zijn niet tegen de vergroting van de haven van Ant werpen en de verdieping van de Westerschelde maar wel tegen ont polderen." De protesttocht bestaat uit vier etappes. Het vertrek is om 09.00 uur bij restaurant De Witte Koks muts bij Retranchement. Het eind punt is taverne de Schoof in de Prosperpolder. Het is de bedoeling dat per etappe 25 tot vijftig trek kers door de polder rijden. Onder weg worden vijf kerstbomen ge plant als uiting van hoop en vrede. Op de estafettepunten wordt een spade overgedragen. „Om aan te geven dat die spade schoon moet blijven. Dat die dus niet de grond in mag gaan", zegt Magda de Fey- ter van Red onze Polders. ■c gföggg -K -"--O?- 88 WWW cc Op de ijsbaan in Vlissingen is vrijdagavond al wel geschaatst maar de rest van het weekeinde bleven door de regen de schaatsers weg. maandag 7 december 2009 W Opgeven: tot uiterlijk 10 december a.s. bij voorzitter@sscdepoel.nl met duidelijke vermelding van naam, adres, telefoonnummeren leeftijd. Clinics: 11 december a.s. van 17.00 -18.30 uur op de IJsbaan op de Markt te Middelburg of 12 december a.s. van 08.30 -10.00 uur op de IJsbaan op het Bellamypark te Vlissingen. Info: www.sscdepoel.nl www.ijsbaanmiddelburg.nl www.ijsbaanvlissingen.nl Patrick Gabriëlse had pech met het opbouwen van de ijsbaan in Middelburg, maar vanaf vandaag moet er geschaatst kunnen worden. foto's Ruben Oreel De PZC biedt u in samenwerking met SSC de Poel de gelegenheid om deel te nemen aan schaatsclinics. De ideale gelegenheid om de schaatsen onder te binden. Deze clinics van 1V2 uur worden georga niseerd op de tijdelijke ijsbanen die vanaf 5 december zijn geopend op de Markt in Mid delburg en op het Bellamypark in Vlissingen. Kosten inclusief schaatshuur12,50 voor PZC-abonnees. (normaal 25,00) Ter plaatse contant te betalen, tegen inleve ring van deze advertentie. Op de ijsbanen zijn schaatsen te huur. U ontvangt na afloop van de clinic een gratis toegangskaartje, zodat u nog een keer op de ijsbaan in Middelburg of Vlissingen kunt schaatsen. Ook ontvangt u meer informatie over het schaatsen bij een ijsclub. ABONNEE VOORDEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 61