zeeland 115 of er weer een ijsbaan komt' PÜ -Celok Hoop voor Nomen Nescio PZC weer een beetje toe 50% korting op schaatsclinics voor PZC abonnees maandag 7 december 2009 Gashaarden, radiatoren, HR- ketels en onderhoudscontracten! WARMTE LOODGIETERSWERKEN Alles op maat: net als uw offerte! Patrick Gabriëlse had pech met het opbouwen van de ijsbaan in Middelburg, maar vanaf vandaag moet er geschaatst kunnen worden. foto's Ruben Oreel Op de ijsbaan in Vlissingen is vrijdagavond al wel geschaatst maar de rest van het weekeinde bleven door de regen de schaatsers weg. ZIERIKZEE - Ziekenomroep Nomen Nescio op Schouwen-Duiveland kan ook in de toekomst subsidie aanvragen. De ziekenomroep moet dan wel aan de nieuwe subsi dieregels voldoen, zoals samenwer ken met Omroep Schouwen-Dui veland. Nomen Nescio vreesde dat het doek zou vallen omdat de om roep niet genoemd is in de nieuwe subsidienota. De ziekenomroep is één van de clubs die niet langer automatisch subsidie ontvangen van de ge meente. De subsidie verordening is op de helling gegaan. Alle clubs moeten nu een 'prestatie-afspraak' maken met de gemeente en de ac tiviteiten moeten een toegevoegde waarde hebben voor de samenle ving. Pure gezelligheidsbijeenkom sten krijgen daarom in de toe komst geen subsidie meer. De gemeenteraad is in meerder heid blij met de nieuwe regels, al zijn er wel wat twijfels hier en daar. Vooral de WD maakt zich zorgen over de rechtszekerheid van subsidie-aanvragers nu een deel van de subsidies via de dorps raden gaat lopen. Volgens wethouder Gilles Houteka mer moeten daarover nog nadere afspraken gemaakt worden. oonpjfK m au oonpark Deze clinics van 1V2 uur worden georga niseerd op de tijdelijke ijsbanen die vanaf 5 december zijn geopend op de Markt in Mid delburg en op het Be-llamypark in Vlissingen. Op de ijsbanen zijn schaatsen te huur. U ontvangt na afloop van de clinic een gratis toegangskaartje, zodat u nog een keer op de ijsbaan in Middelburg of Vlissingen kunt schaatsen. Ook ontvangt u meer informatie over het schaatsen bij een ijsclub. Kosten inclusief schaatshuur12,50 voor PZC-abonnees. (normaal 25,00) Ter plaatse contant te betalen, tegen inleve ring van deze advertentie. Opgeven: tot uiterlijk 10 december a.s. bij voorzitter@sscdepoel.nl met duidelijke vermelding van naam, adres, telefoonnummer en leeftijd. Clinics: 11 december a.s. van 17.00 -18.30 uur op de Ijsbaan op de Markt te Middelburg of 12 december a.s. van 08.30 -10.00 uur op de IJsbaan op het Bellamypark te Vlissingen. Info: www.sscdepoel.nl www.ijsbaanmiddelburg.nl www.ijsbaanvlissingen.nl De PZC biedt u in samenwerking met SSC de Poel de gelegenheid om deel te nemen aan schaatsclinics. De ideale gelegenheid om de schaatsen onder te binden. ABONNEE L VOORDEEL S

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45