fllensenlind.nl QysrteiJöfj Maandag 7 december 2009 kijk ook op Met verdriet nemen wij afscheid van Aarnout de Bruijne Onze broer, zwager, oom en oudoom. Ko en Joke de Bruijne-Dekker Marijke de Bruijne Jan Willem Boode Marleen de Bruijne Rinus de Bruijn Nino Het bestuur en de medewerkers van de Stichting voor Kunst en Cultuur in Vlissingen "De Cultuurwerfzijn diep geraakt door het overlijden van onze oud-voorzitter AARNOUT DE BRUIJNE De afgelopen vier jaar heeft hij leiding gegeven aan de opzet en het bestuur van onze Stichting. Hij heeft zich met hart en ziel ingezet voor kunst en cultuur in de gemeente Vlissingen. Wij gedenken Aarnout met dankbaarheid en respect en wensen zijn dierbaren sterkte en troost bij het verwerken van dit grote verlies. Wij zullen hem missen. Bestuur en medewerkers van de Stichting "De Cultuurwerf" Vlissingen. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze oud-collega Aarnout de Bruijne Aarnout was van 1969 tot 1999 aan het Scheldemond College verbonden als docent Nederlands en conrector van de afdeling VWO/HAVO. Zijn passie voor zijn vak en voor zijn school zullen we nooit vergeten. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Betty, Marieke, Mare en de kleinkinderen Sterre en Livia. Wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens medewerkers, directie, bestuur en Raad van Toezicht van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, rector - bestuurder Het bestuur en de medewerkers van de Stichting voor Kunst en Cultuur in Vlissingen "De Cultuurwerf" zijn diep geraakt door het overlijden van onze oud-voorzitter Aarnout de Bruijne De afgelopen vier jaar heeft hij leiding gegeven aan de opzet en het bestuur van onze Stichting. Hij heeft zich met hart en ziel ingezet voor kunst en cultuur in de gemeente Vlissingen. Wij gedenken Aarnout met dankbaarheid en respect en wensen zijn echtgenote en- kinderen sterkte en troost bij het verwerken van dit grote verlies. Wij zullen hem missen. Bestuur en medewerkers van de Stichting "De Cultuurwerf" Vlissingen. Amor librorum Wij betreuren het zeer afscheid te moeten nemen van onze gewaardeerde hoofdredacteur en vriend Aarnout de Bruijne Zijn kennis van en de vele gesprekken over literatuur waren altijd inspirerend. Onze gedachten gaan uit naar Betty, Marieke, Mare, Sterre en Livia. Redactie Slibreeks Ronald Rijkse, Wim Hofman, F. van Dixhoorn en Mark van der Graaff Met een gevoel van groot verlies hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Aarnout de Bruijne Tot op het laatste moment was hij zeer betrokken bij CBK Zeeland. Eerst als bestuurslid van de Stichting Kunst uitleen Zeeland en nadien als lid van de Raad van Toezicht van CBK Zeeland. Wij zijn hem zeer dankbaar voor al zijn raadgevingen en stimulerende initiatieven. Vooral voor de vele jaren als hoofdredacteur van de Slibreeks, die hij ruim 30 jaar geleden mede heeft opgericht. Wij wensen Betty, Marieke en allen die hem dierbaar waren veel sterkte bij het dragen van dit verdriet. CBK Zeeland (centrum voor beeldende kunsten, vormgeving architectuur) Namens de Raad van Toezicht te Veldhuis (voorzitter) Namens bestuur en medewerkers Kathrin Ginsberg (directeur) "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb Ik je gedragen." Na een moedige strijd vol wilskracht is overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Janna Eversdijk - Nieuwenhuijse Ina - Borssele, 13 november 1945 Kapelle, 5 december 2009 Jan Eversdijk Marco en Anne-Will Vico Postweg 29a, 4424 NA Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 december van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 10 december om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 4 te Kapelle, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Indien wij li vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. - Geen bezoek aan huis - We zijn bedroefd door het overlijden van onze schoonzus en tante Ina Eversdijk-Nieuwenhuijse Herinneringen blijven bestaan. Kapelle: Nico en Sanni Eversdijk Marcel en Andrea Sandro en Astrid Coletta en Eddy Rinaldo Achternichtjes en neefjes Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze stiefdochter, zus, schoonzus en tante Jacomina Janna Eversdijk-Nieuwenhuijse Fam. Nieuwenhuijse Dag lieve oma weltrusten. Vico Vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte gedragen heeft, hebben we met droefheid kennis genomen van het overlijden van Ina Eversdijk - Nieuwenhuijse Floor en Annet Eversdijk - Hoogstrate Jan-Willem en Judith Julie Ilse Janine en Pieter Kees Florus Kapelle, 5 december 2009 Niet alles is voorbij Je blijft bij ons Door wie je was en wat je zei En wat je voor ons hebt betekend Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ina Eversdijk - Nieuwenhuijse Kees en Trees van der Veer Chantal Patrick en Marja Wemeldinge, 5 deceber 2009 Lieve Ina Wanneer leven lijden is, komt de dood als verlossing Voor altijd in ons hart Ans en Jan Rooze Liset en Peter Meerhof Nooit meer; Hé Buur! Bedankt voor alles lieve Ina Lilian, Vincent en Alex Ze legt haar handen te rusten op hel witte laken. En breekt de laatste banden die de aarde raken. Het is goed zo. Na moeizame jaren is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jozina Catholina Hooglander-Laven Sien - sinds 7-11-1999 weduwe vanLevien Hooglander Wemeldinge Krabbendijke 12-6-1923 4-12-2009 Oosterhout: Jan en Ria Nelleke f Hansweert: Anja en Gerard Kleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de verzorging van afdeling A en dokter de Quay van Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Waalstraat 21 4417 AP Hansweert We willen het leven van ma gedenken op woensdag 9 december om 13.30 uur in dorpshuis "Kaj Munk", School straat 5 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er in "Kaj Munk" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24