Vissorteerders .ASK ROMEIN Werkplaatschef ;1 Groepsleerkracht VCO 3 middelburg Stichting Vislos Sorteerregeling te Vlissingen 0118-602544 Verpleegkundige (voor 20 uur per week) Kijk ook op QJobTrack.nl Zaterdag 5 december 20091 41 VCO Middelburg is een vereniging met zes scholen voor christelijk basisonderwijs in Middelburg, St. Laurens en Arnemuiden met in totaal 1750 leerlingen. Voor twee scholen zoeken wij groeps leerkrachten. Cypressenhof heeft 550 leerlingen in een brede school in de Magistraatwijk en werkt aan Inclusief onderwijs. Cederhof heeft 25? leerlingen en is op weg naar adaptief onderwijs. Het bestuur van bovengenoemde vereniging roept sollicitanten op voor de functie van Voor vervanging zwangerschapsverlof per januari 2010 in wtf. 1 en een extra groep per februari 2010 in wtf. 1, beide bij kleuters op Cypressenhof. Voor vervanging van ziekte op drie dagen in middenbouw per januari 2010 op Cederhof. Profiel Wij denken aan collega's die II hart en oog hebben voor kinderen; II kennis hebben van moderne onderwijskundige inzichten; hechten aan een nauwe en open samenwerking met collega's en ouders. Functie-eisen De vereiste onderwijsbevoegdheid en het diploma christelijk onderwijs. Inzet voor het christelijk onderwijs uit persoonlijke overtuiging. Kerkelijke meelevendheid. Inlichtingen en procedure Informatie kan worden ingewonnen bij de directeuren, de heer J.C.Barth van Cypressenhof (tel. 0118-650305/privé 0118-59236?) en de heer M.P.W. van de Velde van Cederhof (tel. 0118-650251/privé 0118- 615013). Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk 10 december 2009 in het bezit te zijn van het bestuur van VCO Middelburg, Lange Noordstraat 4?, 4331 CB Middelburg. Selectiegesprekken vinden plaats in week 51. De sollicitatiecode volgens de CAO PO is van toepassing. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. VCO Middelburg Lange Noordstraat 4? 4331 CB Middelburg info@vco-middelburg.nl www.vco-middelburg.rll mf--' J ASK Romein is één van de grotere staal- en industriebouwers in de Benelux. Onze productievestigingen bevinden zich in Roosendaal, Vlissingen en Malie (België). Onze vestiging te Vlissingen is actief in de zware staalbouw en offshore. De werkplaatsen zijn direct gelegen aan het water, waardoor ASK Romein de mogelijkheid heeft om constructieonderdelen hierover af te voeren. Voor deze vestiging tw ,r*% zoeken wij op korte termijn een Functie Binnen deze functie stuurt u een groep van ongeveer 15 vaste productiemedewerkers en 15 ingeleende krachten aan. De werktijden van de productiemedewerkers zijn van 07.00u tot 15.45u. Van de werkplaatschef wordt verwacht minimaal op deze arbeidstijden aanwezig te zijn. Aangezien er ook productiewerkzaamheden in het weekend plaatsvinden zal het met enige regelmaat voorkomen dat de werkplaatschef (in onderlinge afstemming met de voorman productie) enige uren in het weekend aanwezig dient te zijn. Uw profiel U heeft inmiddels zo'n 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie in de metaalindustrie. U bent in het bezit van een technische opleiding op MTS-niveau. Daarnaast bent u initiatiefrijk, kritisch, beschikt u oyer een hands-on mentaliteit en kunt u goed zelfstandig functioneren. Werken in een gevarieerde en uitdagende functie binnen een uniek bedrijf ASK Romein biedt u aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Contact Sylvia Springer, Personeel Organisatie, Postbus 1013, 4700 BA te Roosendaal. E-mailen heeft onze voorkeur: s.springer@ask-romein.com. Voor inhoudelijke vragen omtrent de functie kunt u desgewenst bellen met Hans Schoonen (Vestigingsmanager Vlissingen, telefoon 06-20619558). Voor algemene vragen kunt u terecht bij Sylvia Springer, telefoon 0165 750 300. U kunt ook onze website raadplegen www.ask-romein.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Zorgcentrum Geldershof is een modern en goed - toegèrust zorgcentrum en bestaat uit verzorgings huis- en verplëeghuisappartementën. Verder heeft Geldershof'appartèmënten in de aangrenzende woonzorgcomplexen en werkt zij nauw samen met Sjaloomzorg. Geldershof biedt ook thuiszorg en aanvullende servicediensten, zoals alarmering, tafeitje dekje en 'een' seniorenrestaurant voor nog zelfstandig wonende ouderen.Geldershof is het keurmerk in de Zorg toegekend. 3^5 CELDERSHOF Wij zoeken een nieuwe TEAMLEIDER, komt u ons team versterken? Om in aanmerking te komen heeft u een verpleegkundige opleiding MBO niveau of HBO-V afgerond. Het betreft een dienstverband voor 28 uur per week. Wij zoeken Een enthousiaste teamleider met enige jaren ervaring in het organiseren van zorg en leidinggeven. Onder uw leiding kan de zorg professional zijn vak uitoefenen binnen de kaders van verantwoorde zorg en budget taire mogelijkheden. U inspireert medewerkers en stimuleert uw team in hun verdere ontwikkeling. Ook het welzijn van bewoners behoort tot uw aandachtsgebied. Goede communica tieve vaardigheden, doorzettingsvermogen en accuratesse zijn voor deze functie dan ook onmisbaar. Ons team Wij bieden u een hoge mate van zelfstandig heid. Samen met een collega teamleider heeft u de dagelijkse leiding over de zorg en verpleegafdelingen. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met mevrouw N.E. de Waal-Wilstra, locatiemanager. Telefoon 0187-602055 Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 19 december a.s. richten onder vermelding van: vacature ZVG00907 aan de dienst P.O&O van CuraMare, Postbus 153, 3240 AD Middelharnis of per email po&o@curamare.nl Meer informatie: www.curamare.nl of www.geldershof.nl Oefenen roet taal in de krant Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Benieuwd naar de opbrengst? zoekt op oproepbasis Werktijden zijn van donderdagavond tot vrijdagochtend. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Nooijer Bellen na 17.00 uur. T-care is een zorgverleningsbureau werkzaam in de gehele provincie Zeeland Kijk voor meer info op: www.t-care.nl Ter uitbreiding van ons team zijn wij per direct op zoek naar: Inhoud van de functie: Individuele begeleiding en ondersteuning van volwassenen en kinderen Intensieve gezinsbegeleiding Groepsbegeleiding Wat verwachten we van jou: Een afgeronde B-verpleegkundige of HBO-V opleiding, BIG geregistreerd Ervaring in de volwassenen- en/of kinder en jeugd- psychiatrie Je kunt zelfstandig en flexibel werken Geen probleem met onregelmatige diensten Beschikking over rijbewijs B en een auto De werktijden zijn met name op buitenschoolse tijden en in het weekend De functie van verpleegkundige is ingeschaald in FWG 45 Arbeidsvoorwaarden conform CAO thuiszorg Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met T-care Telefoonnummer: 0113 639070 of via de e-mail: info@t-care.nl Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan: T-care, t.a.v. Frank van Beek, zorgcoördinator 's Gravenpolderseweg 35 A, 4462 RA Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 95