Controller Q) JobTrack.nl Teamleider Crisisbeheersing Teamleider m/v Informatiemanagement Helpt u ons de brand voorkomen? Veiligheids Medewerker pro-actie, preventie en preparatie (m/v) 38 Zaterdag 5 december 2009 Kijk ook op De veiligheidsregio is het centrale orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Tot onze taken behoren rampenbestrijding en crisisbeheersing, brandweerzorg, geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen en de Gezamenlijke Meldkamer Zeeland.-Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen, in het bijzonder de dertien Zeeuwse gemeenten. De cluster Coördinatie Crisisbeheersing en Rampenbestrijding (CCR) is de verbindende schakel tussen de partners en hulpverleningsdiensten op het gebied van fysieke veiligheid. Zij bevordert en ondersteunt de samenwerking binnen en vanuit de veiligheidsregio. De focus richt zich op de volgende deelprocessen: crisisbeheersing (en rampenbestrijding), informatiemanagement, opleiden, trainen, oefenen en incidentonderzoek. De cluster is opgebouwd uit de teams: Crisisbeheersing, Opleiden, Trainen en Oefenen en Informatiemanagement. Ter uitbreiding van de cluster zijn wij op zoek naar: 36 UUR PER WEEK (STANDPLAATS MIDDELBURG) WO werk- en denkniveau Salaris minimaal 3.309,- en maximaal 4.980,- 36 UUR PER WEEK (STANDPLAATS MIDDELBURG) HBO werk- en denkniveau Salaris minimaal 2.758,- en maximaal 4.378,- Wij zijn op zoek naar een: 36 uur per week De functie U adviseert en controleert zelfstandig, vanuit brandveiligheidsoverwegingen, over preventie- en preparatie aangelegenheden bij diverse vergunningaanvragen zoals bouwvergunningen, gebruiks vergunningen, milieuvergunningen en evenementen. U informeert uitrukpersoneel over preventie- en preparatieaangelegenheden o.a. door middel van bereikbaarheidskaarten en aanvalsplannen. In het kader van de komende reorganisatie vindt intensief overleg en samenwerking plaats met de gemeenten op Walcheren en Noord-Beveland en met de collega's in de regio Zeeland. Ten slotte voert u overige werkzaamheden uit passend binnen de doelstelling van de Stadsgewestelijke brandweer. Wij zoeken U heeft een MBO werk- en denkniveau, blijkend uit een voor de functie relevant diploma (bijvoor beeld MBO bouwkunde, werktuigbouw of elektronica). U beschikt over het diploma brandmeester aangevuld met de opleiding medewerker brandpreventie (of gelijkwaardige opleiding) of bent bereid deze te gaan volgen. Ga voor de volledige vacature naar www.brandweerzeeland.nl Informatie over de functie kunt u krijgen bij het hoofd van de afdeling PPP, de heer E. Broerse, tel. 0118-494541 of bij de commandant, de heer R.A. Maljaars, tel. 0118-494520. Sollicitaties Belangstellenden kunnen hun sollicitaties vóór 12 december 2009 richten aan het Dagelijks Bestuur van de Stadsgewestelijke brandweer Vlissingen-Middelburg, t.a.v. de Commandant, de heer ing. R.A. Maljaars, postbus 7173, 4330 GD Middelburg. Of per e-mail solliciteren@brandweerstadsgewest.nl De eerste gespreksronde is gepland op maandag 21 december en woensdag 23 december. Kwaliteit van leven bieden vanuit een cliëntgerichte en vraaggerichte cultuur. Op deze wijze geeft De Riethorst Stromenland invulling aan de ondersteuning op het gebied van wonen, zorg en welzijn. Dit kan in elke woonomgeving, bij de cliënt thuis of in één van onze woonvormen. Daarbij gaan we uit van de autonomie en het unieke van ieder mens. Een nieuwe start maken in 2010?! Kom dan werken bij De Riethorst Stromenland! Wij zijn op zoek naar: Verzorgenden en Verpleegkundigen Bijvoorbeeld voor onze locatie De Kloosterhoeve (gespecialiseerd in Huntingtoncliënten) of voor verpleegunit Aernswaert (gericht op kleinschalig wonen). Maar ook op één van onze andere locaties of afdelingen hebben wij diverse mogelijkheden. Op dit moment hebben we o.a. de volgende vacatures: - Verpleegkundigen mobiel team (voor onze verpleeghuizen) - Helpende Aernswaert (kleinschalig wonen) - Verpleegkundige/verzorgende afdeling de Beuk en Guldenroede (somatiek) - Verzorgenden Mauritstaete (woonzorgcentrum) Voor meer informatie over onze vacatures, locaties en afdelingen, kijk op www.deriethorststromenland.nl. De Riethorst Stromenland wonen - zorg - weizijn Adri Zoon B.V. uit Yerseke is een Zeeuwse handelsonderneming die uitsluitend topkwaliteit verse visproducten aan visspecialisten en horecagroothandel levert in heel Nederland en het noordelijk deel bij onze zuiderburen. De onderneming is daarnaast leverancier van consumentenmerken als Hollands Glorie en Adri Zoon, plus diverse voorverpakte visproducten. Per jaar wordt meer dan 4000 ton aan visproducten uitgeleverd. De laatste jaren heeft Adri Zoon B.V. een grote groei doorgemaakt en deze trend gaat zich de komende jaren voort zetten. Onze medewerkers zijn zeer betrokken, flexibel en slagvaardig en worden van begin af aan intensief begeleid om zo hun werk zo goed mogelijk te verrichten. De interne communicatielijnen zijn kort en het bedrijf kenmerkt zich als een no nonsens omgeving met een familieachtige cultuur waarin medewerkers zich gewaardeerd voelen. De ontwikkeling van medewerkers staat hoog op de agenda van de directie. Vanwege de groei van onze onderneming zoeken wij per direct kandidaten voor de functie: doortastend én met gevoel voor cijfers Hoofdtaken als rechterhand van de directie zijn: het opstellen van de jaarlijkse begroting en het maandelijks analyseren en rapporteren van de financiële resultaten versus be groting; het voorbereiden van de jaarrekening en het houden van toezicht op een juiste toepassing van de financiële processen en de wettelijke fiscale en administratieve procedures; het samen met de collega's zorgen voor een correcte financiële administratie; het zijn van voortrekker in kostenbe sparingen en het aanspreekpunt voor instantieszijn. Adri Zoon B.v. biedt: een vitale toekomstgerichte organisatie die volop in beweging is; zelfstandige, uitdagende en afwisselende functie in een informele werksfeer; marktconforme primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het profiel: HBO-opleiding en/of werk- en denkniveau, bij voorbeeld HEAO-BE/AC of SPD, aangevuld metfinanciële en fiscale cursussen; minimaal 3 jaar relevante werkervaring in soortgelijke werkomgeving; kennis en ervaring met computerprogramma's. Kwaliteiten: accuraat, deadlinegevoelig, integer, energiek én cijfermatig ingesteld zijn. T Intactl^MRnJmet CorrWërh'oélfen Adviseur Personeels rhahag'ëment bij Wërkgevërsföcüsv Haar telefoonnummer is: 06 -51367591Of zend je spiiièitatiebrief én CVhaar WerkgëvêrsföcuSi t.av; Corfy Verhoevenï(Corry verhoevén@wc «gevcrsfccus, 'Aestbroek M Al 4622 ZX BREDA spiliéifëtiebrief én CV naar WerkgëvèrsföpuSi t.av; Corfy Vefhoèven;(Ëórry.verhoeven@wgf,nl)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 92