t Familieberichten fj) (Tlensenlinq.nl &düü(&\ Cédric Jubikuff KeesenSuus Lievense-Minderhoud Bram en Lena Roose Over leden Gerard Honoré Eueène Marie van Waes Gerrit van Raaij Gerrit van Raaij Gerrit van Raaij Gerrit van Raaij V Kas Dybala weduwnaar van Lien Paauwe s 24 I Zaterdag 5 december 2009 kijk ook op Geboren woensdag 2 december 2009 in Purmerend zoon van Anne-Marieke Henneman en Dounérou Dolo Na Michèle, Kevin, Lev, Sven en Olan, 6e kleinkind van Ineke en Sidney Henneman, Goes «p. Elfm SMËssê Met trots delen wij U mee dat onze ouders en grootouders op vrijdag 1 1 december 2009, 50 jaar zijn getrouwd. Wilt U hen feliciteren dan bent U van harte welkom op de receptie op vrijdag 1 1 december a.s. van 17.00 tot 18.00 uur in Restaurant Bommelje. Herenstraat 24. 4357 AL Domburg. Kinderen en kleinkinderen Kadotip: Gift voor het Kon. Wilhelminafonds Op 17 dec 2009 is het 40 jaar geleden dat onze ouders in het huwelijk zijn getreden. Er is een receptie op 19 dec van 20.00 - 21.30 uur in Grand CaféAnno-Nu Dorpstraat 39/41 Oostkapelle Kadotip: [Ml Ronnie Freddy - Saskia BBHK Diep bedroefd, maar erg dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een vruchtbaar leven van ons is reengegaan, Officier in de orde van Oranje Nassau Ereburger van de gemeente Borsele weduwnaar van Germaine van Acker 15-03-1913 t 4 - 12-2009 Westdorpe Philippine Wachtebeke (B): Egbert en Lydia van Waes- Cammaert Tanja en Benny, Lieke Robbert en Wendy, Jochem, Romy, Noah Jeroen en Babette Kortenhoef: Marlies en Gerard Mulders- van Waes Michiel en Elvire, Bruno, Fee Daan en Isabel Evelien Philippine: Joris en Alice van Waes- Smits Virginie en Peter, Julius Domien en Nina Charlotte Stephanie Philippine, 4 december 2009 Spuikompark 15, 4553 BC. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden in de kerk van O.L.Vrouw Visitatie te Westdorpe op dinsdag 8 december om 10.30 uur. Condoleance na de dienst in de kerk. Liever geen bloemen of kransen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad, en samen weer goed, samen verdriet, en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. Intens verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor alles wat hij voor mij heeft betekend, is na een periode waarin ik het onvermijdelijke afscheid zag naderen van mij heengegaan mijn lieve, zorgzame man Vuren 17 april 1945 Vlissingen 2 december 2009 Lenie van Raaij-Maas Jacob Marislaan 11 4382 SZ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Gerrit te nemen op maandag 7 december van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. De laatste schakel is verbroken Heel verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare enige broer, onze zwager, oom, oudoom en neef, echtgenoot van Lenie van Raaij-Maas Middelburg: Willy Ovaa-van Raaij Gerrit Ovaa hun kinderen en kleinkinderen Gorinchem: N.W. Smit-van Raaij We wensen Lenie veel sterkte toe in dit grote verdriet. Middelburg, 2 december 2009 Wij zijn verdrietig dat onze lieve zwager en oom uit ons midden is weggenomen. Wij zullen hem missen Ab en Janny Anneke en Dick Els en Finus Ineke Neven en nichten Vlissingen, 2 december 2009 Wij betreuren het dat we nu echt afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde werknemer en collega Wij zullen zijn warme persoonlijkheid niet vergeten en wensen Lenie en verdere familie veel sterkte toe. Burgh-Haamstede Vroegop Chaletbouw Caravancentrum Oranjezon Fam. Vroegop en medewerkers Geheel onverwacht is overleden onze lieve vader, opa en mijn vriend Welnin (Polen) 15 november 1923 Oostkapelle: Ritthem: Vlissingen: t Vlissingen 3 december 2009 Lydia Goedegebure-Dybala Huib Goedegebure Coen Martijn en Liesbet Alex Dybala Lydia Dybala-Jobse Tim en Stephanie Luuk en Lory Joke Cijsouw-Pierens Correspondentieadres: Rozenlaan 10, 4356 JL Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 december van 09:30 tot 10:00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 11:00 uur op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat in Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Daarna is er nog de mogelijkheid elkaar te ontmoeten in het Atrium van Woonzorgcentrum "Ter Reede" aan de Vredehoflaan 370 in Vlissingen. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van onze oud-voorzitter Frans Rikumahu We bewaren hele goede herinneringen aan hem. We wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden van Schaakvereniging Middelburg Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Apolonia Vermue-dejonge Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit verlies. Familie Verinue Altijd een helpende hand, altijd een woord van troost, altijd een liefdevol gebaar, nooit meer.altijd. Met grote bewondering voor haar wilskracht en levens moed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Albertha Heijboer-Kramer sinds 1985 weduwe van Willem Heijboer Zij is 86 jaar geworden. Kees en Tineke Cees en Marie-Elise Casper, Marieke Daniëlle Joke en Simon Melissa en Ronald Max Chantal en Dave Helma Goes, 4 december 2009 Correspondentieadres: Helma Heijboer Leeuwerikenstraat 28 4461 RD Goes De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 9 december om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk .3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en nog even samen te zijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij clie geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54