O JobTrack.nl O *lf. Teamleider publieksbalie (36 uur per week) (i?ee!.ajiu prove ritus MANAGEMENT ASSISTENT (fulltime) Medewerker Bouwhandhaving (36 uur per week) Verleidelijke Italiaanse wijnen www.pzc.nl/wijnwinkel X Greenpeace beweegt tot het beschermen van zeeën en oceanen. Beweeg mee Word donateur. 42 I Zaterdag 5 december 2009 Kijk ook op Professioneel en Betrouwbaar, dat is waarde Gemeente Reimerswaal voor gaat! De uitgangspunten integriteit, klant-, mens- en resultaat gerichtheid in combinatie met kosten- en kwaliteitsbewustzijn staan daarbij op de voorgrond. Bij de gemeente Reimerswaal zijn circa 170 medewerkers werkzaam. Voor de afdeling Sociale- en Burgerzaken zoeken wij per direct een max. 3.418,- bruto per maand (maximum schaal 9) Je bent een vakspecialist op het gebied van de burgerlijke stand met actuele kennis van naturalisatie, (complexe) mutaties en correcties in de GBA (GBA specialist). Je draagt zorg voor advisering en inbedding van diverse beleidsmatige aspecten van de Publieksbalie en je fungeert als vraagbaak en eerste aanspreekpunt voor medewerkers van de Publieksbalie en als plaatsvervangend applicatiebeheerder. Wie zoeken wij? Wij zoeken een enthousiaste college die beschikt over een hbo werk- en denkniveau met een BABZ opleiding/cursus GBAspecialist en ruime ervaring met relevante kennis op het gebied van de Publieksbalie. Je hebt een sterk analytisch vermogen en kunt helder en open communiceren. investments beheer b.v.-^ Zeeland Investments Beheer BV (ZIB) is gevestigd te Middelburg en behoort tot de grootste aanbieders van vastgoedfondsen in Nederland. ZIB is initiatiefnemer en beheerder van eenentwintig fondsen, hoofdzakelijk in de recreatieve sector. Er wordt in een klein team nauw samengewerkt met Proventus BV, die de gehele administratieve organisatie van ZIB verzorgt. Zeeland Investments Beheer BV beschikt over een vergunning als Beheerder conform Artikel 2:65 van de Wet op het financieel toezicht (Wft). Proventus BV heeft een vergunning als Beleggingsonderneming onder de Wft. Als houder van een vergunning staan onze vennootschappen onder doorlopend toezicht van de Autoriteit Financiële Markten en De Nederlandsche Bank. Wij zijn op zoek naar een collega die ons assisteert in alle voorkomende werkzaamheden en de interne organisatie naar een hoger niveau brengt. De werkzaamheden zijn: - Assisteren directie - Organiseren en notuleren vergaderingen en follow-up acties - Fungeren als eerste aanspreekpunt van de organisatie - Coördineren plaatsing vastgoedfondsen - Up-to-date houden van de beschrijving van de administratieve organisatie en interne controle. Wij vragen: - HBO-niveau met relevante werkervaring - Perfecte beheersing Nederlandse taal - Duits en Engels zijn een pré - Uitgebreide kennis van MS Office - Rijbewijs B - Een collega die integer; secuur; initiatiefrijk en communicatief sterk is, met een flexibele instelling; die gevraagd en ongevraagd advies geeft. Interesse in deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV (incl. referenties laatste vijf jaar) naar: Proventus BV, t.a.v. N. Oosterlinck-IJsebaert, Postbus 160,4330 AD Middelburg Reactie vóór 21 december 2009. Voor meer informatie over Zeeland Investments Beheer BV en Proventus BV: www.zibcv.nl,www.proventus.nl. Acquisitie voor deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Voor de afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving zoeken wij per direct een max. 3.027,00 bruto per maand (schaal 8) Je bent verantwoordelijk voorde controle van afgegeven bouw-, sloop- en gebruiksvergunningen. Daarnaast behandel je klachten en meldingen op naleving van voorschriften. Wie zoeken wij? Je beschikt over een bouwkundige opleiding op mbo-niveau, aangevuld met vakgerichte cursussen. Je hebt daarnaast aantoonbare, ruime ervaring met de genoemde werkzaamheden. Een diploma Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht I is een pré. Geïnteresseerd? Kijk dan op www.reimerswaal.nl of www.zeelandwerkt.nl voor de uitgebreide vacatureomschrijvingen. Voor informatie over de functie Teamleider publieksbalie kun je bellen met Jan de Pooter, hoofd afdeling Sociale- en Burgerzaken. (0113) 395 276 of Alet van Kommer, senior beleidsmedewerker/coördinator van de Publieksbalie, (0113) 395 331Voor informatie over de functie Medewerker Bouwhandhaving kun je bellen met Freek Schouten, hoofd afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving, (0113) 395 237. Sollicitatie Stuur je sollicitatie uiterlijk 15 december 2009 naar de burgemeester en wethouders van Reimerswaal, t.a.v. het afdelings hoofd, Postbus 70, 4416 ZH Kruïningen of per e-mail naar gemeente@reimerswaal.nl Indaco - Chianti D0CG 2008 Uitbundige en zachte Chianti die opvalt door zijn fruitigheid. Rood van kleur met iets paars in de rand. Aangename geur van bramen en bosbessen en lichte houttonen. Vol van smaak met hinten van rood fruit en kruiden. Zachte afdronk met veel fruit die goed in balans is. WIJNWINKEL Juweeltje uit de Toscane Normaal 6,95 Lezersprijs €4,95 Maraia - Orvieto Classico DOC 2008 De wijn stuift uit het glas en hij geurt rijk naar tropisch fruit en rijpe peer. In de mond is hij strakdroog met een miniem tinteltje en veel aroma's van citrusfruit en een hint van peer. De afdronk is lang, sappig en pittig. Een heer lijke wijn voor bij lichte voorgerechten of vis. Normaal €6,95 Lezersprijs €4,95 W JNWINKEL BON ITALIAANSE WIJNEN Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Indaco - Chianti D0CG a 4,95* per fles (aantal) x 6 flessen Maraia - Orvieto Classico DOC a 4,95* per fles Exclusief verzendkosten. Bij vragen belt u met de klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. In uitzonderlijke gevallen kan gevraagd worden om een aanbetaling. Betalen en bezorging; Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wi|n heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis Om Ov Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 1,0822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) www,greenpeaee.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48