Familieberichten O mensenlinq.nl S Johannis Huige Nellie van Paassen-van Weele Nellie van Paassen van Weele Francois Dekker 26 I Zaterdag 5 december 2009 kijk ook op Heden bereikte ons het droevige bericht dat het lid van onze Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen, de heer Gerard H.E.M. van Waes op 4 december 2009 op 96-jarige leeftijd is overleden. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid. die op 24 maart 1982 als lid van onze club werd geinstalleerd en sedert 27 maart 2008 vanwege zijn verdiensten zelfs erelid was. Wij zullen hem node missen en bewaren aan hem fijne herinneringen. Hij was niet alleen in leeftijd ons oudste lid, maar ook in jaren van zijn lidmaatschap. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, die wij in deze moeilijke en komende tijd. heel veel kracht en sterkte toewensen. Namens het Bestuur van de Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen: J. Berendsen, voorzitter; D. Doeze Jager, le secretaris Verdrietig geven wij u kennis dat in haar slaap is overle den onze moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Stephania Burck-Granpré Molière gehuwd geweest met Willem Marinus Burck 11971 Gouda, 26 mei 1918 'r Zierikzee, 3 december 2009 Den Haag, Thom en Emy Burck-Hillebrand Hugo Laurens Haarlem, Eric Burck Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Crispijnstraat 75 2513 SH Den Haag De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal dinsdag 8 december om 13.00 uur gehouden worden in het crema torium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de zaal van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, opa en overopa Echtgenoot van Christina Jozina van der Maas 10 november 1929 t 3 december 2009 Hierbij willen wij het personeel van zorgcentrum Cleijenborch"hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat: Colijnsplaat: Kamperland: C.J. Huige - van der Maas Rie en Adrie Roland en Carmen Thijs Silvia en Jacco Thomas, Luuk Sarie en Wim Edwin en Marjolein Senne Angela en Edwin Joey Jessica en Cerezo Laquisha Marianne en Rini Danielle en Rob Linda en Frank Erik en Desiree Valerie Isabel Sophie Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat De uitvaart zal op zijn verzoek plaatsvinden in het bijzijn van zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. U kunt de familie persoonlijk condoleren op dinsdag 8 december in het stiltecentrum van "Monuta", dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat van 13.00 tot 14.00 uur. Kamperland: Nandlstadt: Aan het einde van een veelzijdig en gelukkig leven, waarin het haar zwaar viel de beperkingen van de laatste periode te aanvaarden, geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Katharina in de leeftijd van 74 jaar. Dirk van Paassen Hans van Paassen Marjolijn van Paassen-Kouwenhoven Anette Iris, Damien Suzanne Janine van Paassen Goes, 3 december 2009 Kerkstraat la 4339 AK Nieuw en St. Joosland Er is gelegenheid om afscheid van Nellie te nemen op dinsdag 8 december van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Nellie hield van alle bloemen. Wij zouden het fijn vinden als u een bloem voor haar Degenen die geen kennisgeving mochten ontvangen hopen wij toch te bereiken met deze advertentie. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan onze schoonzus en tante Kapelle:. Jan en Corry Goes: Jan en Addie t Leny Goes: Johan en Pim Neven en nichten Goes, 3 december 2009 Met droefheid geven wij u kennis, dat na een langdurig ziekbed is overleden onze lieve broer, zwager en oom Johannis Frans Blok echtgenoot van Cornelia Dirkje Zoeteweij op de leeftijd van 85 jaar. Krabbendijke: C.F. v.d. Berg-Blok J. v.d. Berg in herinnering Fijnaart: J.J. Blokin herinnering N.C. Blok-Huizers Leiderdorp: F. Allaart-Blok A.A. Allaart in herinnering U.S.A.: C. Blok C. Blok-Moerdijk in herinnering Krabbendijke: J.P. de Pagter-Blok A.J. de Pagter Kruiningen: C.C. Kole-Blok M.J. Kole Kruiningen: P.J. van Houte-Blok J.B.P. van Houte Amstelveen: M.J. Broodman-Blok J.G. Broodman Kruiningen: P.'Blok A.E. Blok-v. Reeuwijk Oudelande: B.M. Blok in herinnering C. Blok-Kik Neven en nichten Krabbendijke, 2 december 2009 Want God, de HEERE, is een Zon en Schild; de HEERE zal genade en eer geven; Hij zal het goede niet onthouden dengenen, die in oprechtheid wandelen. HEERE der heirscharen! welgelukzalig is de mens, die op U vertrouwt. Psalm 84: 12 en 13 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, heeft de Heere tot Zich genomen, mijn innig geliefde en zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader ruim 70 jaar echtgenoot van Cornelia Sara Zegers in de gezegende leeftijd van bijna 93 jaar. Zaamslag C.S. Dekker-Zegers Middelburg Teun Dekker Tholen Heieen Dekker Zaamslag Corrie de Putter-Dekker Mees de Putter Zoutelande Kees Dekker Tannie Dekker-Koppejan Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 3 december 2009 Verzorgingshuis "De Molenhof", kamer 218 Correspondentieadres: M. de Putter Gerard van der Nissestraat 53 4543 AH Zaamslag De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. maandag 7 december om 14.00 uur gehouden worden in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Geen bloemen. Graag alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de dokter en het personeel van "De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Erg verdrietig zijn wij dat onze lieve en altijd meelevende Opa is overleden. Zijn kleinkinderen en achterkleinkinderen: Frank Ingrid en Peter - Lydia, Benjamin, Rosina, Jeffrey Ron en Richard Corina en Roald - Tim, Lotte Alexandra en Harm Colinda en Matjo - Tino, Lorena Marga en Mark - Jeffrey, Jeroen, Esther René Fransois Marcel en Jacomien Cees en Chantal - Anne, Eline Connie en Erik - Meike, Rik-Jan, Job, Sander, Willemijn Sonja en Jannis - Stefanie, Matthias Marieke en Geerd - Matthijs, Marilyn, Marnick Connie en Peter - Martin, Andrea Mario en Brenda - Martijn, Joost, Amber Trudy en Arjan - Sanne, Tessa Elly en Luc - Annelies, Ilse, Maaike José en Kornelis - Jannis Betty en Rene - Jarno Erik en Eliene Anita en Peter De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu ------ -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42