t r IJ) (Tlensenlinq.nl Familieberichten Gerard Honoré Eugène Marie van Waes r UüiküHrutèirtè Johannes Lambertus Broeders Stien Hollebek-Herrebout Jan de Kraker Rein Scheele Helena Wille - Janssens 26 I Zaterdag 5 december 2009 kijk ook op Diep bedroefd, maar erg dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een vruchtbaar leven van ons is heengegaan, Officier in de orde van Oranje Nassau Ereburger van de gemeente Borsele weduwnaar van Germaine van Acker 15-03-1913 Westdorpe t 4 - 12-2009 Philippine Wachtebeke (B): Egbert en Lydia van Waes- Cammaert Tanja en Benny, Lieke Robbert en Wendy, Jochem, Romy, Noah Jeroen en Babette Kortenhoef: Marlies en Gerard Mulders- van Waes Michiel en Elvire, Bruno, Fee Daan en Isabel Evelien Philippine: Joris en Alice van Waes- Smits Virginie en Peter, Julius Domien en Nina Charlotte Stéphanie Philippine, 4 december 2009 Spuikompark 15, 4553 BC. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden in de kerk van O.L.Vrouw Visitatie te Westdorpe op dinsdag 8 december om 10.30 uur. Condoleance na de dienst in de kerk. Liever geen bloemen of kransen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat het lid van onze Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen, de heer Gerard H.E.M. van Waes op 4 december 2009 op 96-jarige leeftijd is overleden. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid, die op 24 maart 1982 als lid van onze club werd geinstalleerd en sedert 27 maart 2008 vanwege zijn verdiensten zelfs erelid was. Wij zullen hem node missen en bewaren aatï hem fijne herinneringen. Hij was niet alleen in leeftijd ons oudste lid, maar ook in jaren van zijn lidmaatschap. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, die wij in deze moeilijke en komende tijd heel veel kracht en sterkte toewensen. Namens het Bestuur van de Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen: J. Berendsen, voorzitter; D. Doeze Jager, le secretaris Mede uit naam van de kinderen en kleinkinderen wil ik u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa - Jan - Het was voor ons een grote steun en troost. Mw. I. Broeders-Kaijser Axel, december 2009 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Chris Hollebek Jan en Conny Fleur Jules Nanne en Jari Thieu Axel, december 2009 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten en telefoontjes tijdens de ziekte en na het overlijden van Rens Jagt heeft een diepe indruk op ons gemaakt en is voor ons een grote steun en troost. Jolanda v.d. Eijk Mark en Jamie Lee Karin Kevin Vlissingen, 5 december 2009 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Marian en Frans Adrie en Nellie Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, december 2009 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, super-opa en bonpa Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Rein in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Janneke Scheele-Riemens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, december 2009 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze vader,opa en overopa Leunis Tissink Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, november 2009 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame ma en oma Maria Vergauwen-Blommaert Broer Vergauwen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor het getoonde medeleven na het overlijden van onze tante Cathalijntje Tellier - Deunink Schoondijke, december 2009 Joop Tellier Ria Tellier - van Leerdam Het heeft mij goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw Dina Wilderom - Karreman Ik heb dit zeer gewaardeerd en betuig u daarvoor mijn oprechte dank. H.M. Wilderom Kamperland, december 2009 Dankbetuiging Langs deze weg willen we onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Uw aanwezigheid bij de uitvaart, bloemen, kaarten of andere blijken van medeleven zijn een enorme steun voor ons bij het verwerken van dit verlies. Het is een troost te ervaren dat zij zo werd gewaardeerd. Wij willen u allen hier voor hartelijk danken. Westdorpe, 30 november 2009. Familie Wille - Janssens Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken voor zijn belangstelling tijdens mijn verblijf in het AZ St. Jan te Brugge. Uw kaartje, telefoontje of bezoekje was voor mij een grote steun in een moeilijke tijd. Bedankt hiervoor. S.M. Pladdet-de Ligny, Groede bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Dillenburglaan 63, Goes. 0113-216815 www.uitvgart.ygr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28