fïlensenünpl J.D. Nieuwelink x s a M.J.C. Smit Oyarladan Frangois Dekker 24 I Zaterdag 5 december 2009 kijk ook op üiiSUM Onze Ouders, Groot- en Overgrootouders zijn 60 jaar getrouwd Ze worden gefeliciteerd doorTonny en Ina Rijckaert Kinderen en Kleinkinderen 8 december 2009 Tulpstraat 7 4537 SM Terneuzen Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle felicitaties op wat voor manier dan ook, op onze 60-jarige huwelijksdag. Het was voor ons een onvergetelijk dag. 9 Toon en Marie v.d.Bosch-Pauwels Onze Overgrootouders zijn 60 jaar getrouwd Opa en Oma Nieuwelink-Smit Phéline en Lenthe de Bruijne wensen jüllie een fijne dag op 8 december 2009 Tulpstraat 7 4537 S.M Terneuzen Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar, maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Met bewondering en respect voor de manier waarop hij zijn strijd heeft gestreden, hebben wij thuis afscheid genomen van Petrus Gustaaf fulia de Burger Peter in liefde verbonden met Maria van de Velde Hij overleed op 2 december 2009 in de leeftijd van 48 jaar. Hulst: Maria Pieter en Claudia, Simone Martin en Sharona Vinkstraat 19, 4561 KG Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 8 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.k. begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Speciale dank gaat uit naar dr. Roks, de Thuiszorg en het A.Z. St. fan in Brugge. Met pijn en verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Peter de Burger Hulst: Ria en Piet Mahu-de Burger Jos van den Manacker in herinnering- Tom en Loes, Jeroen Clinge: Marianne en Arnold Verbist-de Burger Angelique en Philip. Mireille Koen en Rieneke, Doede Marjolein Vogelwaarde: Marleen en Rudi de Loos-de Burger jolanda Esther Wij wensen Maria en de kinderen heel veel sterkte. Peter Rust zacht. Je blijft in onze gedachten. Wij wensen Maria, Pieter en Claudia, Simone, Martin en Sharona veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Joos en Anna van de Velde-van Denderen Robbie en Bernadette Weemaes-van de Velde Gino, Yannick Jos en Eva van de Velde-Knapheide Daniël en Michelle, Samuël Deborah en Roy, Joël, Keyleigh Evelien Want God, de HEERE, is een Zon en Schild; de HEERE zal genade en eer geven; Hij zal het goede niet onthouden dengenen, die in oprechtheid wandelen. HEERE der heirscharen! welgelukzalig is de mens, die op U vertrouwt. Psalm 84: 12 en 13 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, heeft de Heere tot Zich genomen, mijn innig geliefde en zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader ruim 70 jaar echtgenoot van Cornelia Sara Zegers in de gezegende leeftijd van bijna 93 jaar. Zaamslag C.S. Dekker-Zegers Middelburg Teun Dekker Tholen Heieen Dekker Zaamslag Corrie de Putter-Dekker Mees de Putter Zoutelande Kees Dekker Tannie Dekker-Koppejan Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 3 december 2009 Verzorgingshuis "De Molenhof", kamer 218 Correspondentieadres: M. de' Putter Gerard van der Nissestraat 53 4543 AH Zaamslag De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. maandag 7 december om 14.00 uur gehouden worden in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Geen bloemen. Graag alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de dokter en het personeel van "De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Erg verdrietig zijn wij dat onze lieve en altijd meelevende Opa is overleden. Zijn kleinkinderen en achterkleinkinderen: Frank Ingrid en Peter - Lydia, Benjamin, Rosina, Jeffrey Ron en Richard Corina en Roald - Tim, Lotte Alexandra en Harm Cölinda en Matjo - Tino, Lorena Marga en Mark - Jeffrey, Jeroen, Esther René Fransois Marcel en Jacomien Cees en Chantal - Anne, Eline Connie en Erik - Meike, Rik-Jan, Job, Sander, Willemijn Sonja en Jannis - Stefanie, Matthias Marieke en Geerd - Matthijs, Marilyn, Marnick Connie en Peter - Martin, Andrea Mario en Brenda - Martijn, Joost, Amber Trudy en Arjan - Sanne, Tessa Elly en Luc - Annelies, Ilse, Maaike José en Kornelis - Jannis Betty en Rene - Jarno Erik en Eliene Anita en Peter De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Altijd een helpende hand, altijd een woord van troost, altijd een liefdevol gebaar, nooit meer... altijd. Met grote bewondering voor haar wilskracht en levens moed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Albertha Heijboer-Kramer sinds 1985 weduwe van Willem Heijboer Zij is 86 jaar geworden. Kees en Tineke Cees en Marie-Elise Casper, Marieke Daniëlle joke en Simon Melissa en Ronald Max Chantal en Dave Helma Goes, 4 december 2009 Correspondentieadres: Helma Heijboer Leeuwerikenstraat 28 4461 RD Goes De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 9 december om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke OudeHavendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en nog even samen te zijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan... Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma José Marie Maas-Martens weduwe van Jacobus Ludovicus Maas St.Jansteen, 11 juni 1942 t Heikant, 3 december 2009 Heikant: Jean-Paul en Ilona Polenlaan 16,4566 AL Heikant De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 8 december om 1 1.00 uur in de parochiekerk van de H. Theresia van het Kind Jezus te Heikant, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk vanaf 10.45 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een langdurig ziekbed is overleden onze lieve broer, zwager en oom Johannis Frans Blok echtgenoot van Cornelia Dirkje Zoeteweij op de leeftijd van 85 jaar. Krabbendijke: C.F. v.d. Berg-Blok J. v.d. Berg in herinnering Fijnaart: J.J. Blok in herinnering N.C. Blok-Huizers Leiderdorp: F. Allaart-Blok A.A. Allaart in herinnering U.S.A.: C. Blok C. Blok-Moerdijk in herinnering Krabbendijke.: J.P. de Pagter-Blok A.J. de Pagter Kruiningen: C.C. Kole-Blok M.J. Kole Kruiningen: P.J. van Houte-Blok J.B.P. van Houte Amstelveen: M.J. Broodman-Blok J.G. Broodman Kruiningen: P. Blok A.E. Blok-v. Reeuwijk Oudelande: B.M. Blok in herinnering C. Blok-Kik Neven en nichten Krabbendijke, 2 december 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26