'Verplicht isoleren panden' tEen [rijzonde re kerst 10,11,38 en 39 O 41 Sinterklaas is gek op kinderen, óók als het regent verder Wie wordt dit jaar de beste leraar van Zeeland? Stem nu mee! of een ongedwongen heerlijk 5-gangen buffet met top live muziek. STEïNHAUS Kies de beste Nederlandse plaat van het decennium www.hetbestevandejarennul.nl ZATERDAG 5 december 2009 - PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT -251e jaargang nr. 287 - los nummer 1,50, zaterdag 2,20 WALCHEREN Wisselvallig 10° VERKIEZING Loting en wedstrijdschema WK 2010 Rabo compenseert hypotheekklanten Mulder schaatst record Van Velde uit de boeken Word ook abonnee! Zie bon op pagina 2 of bel 088-013 99 10 MIDDELBURG, Mortiereboulevard 28 (Mortiereboulevard) telefoon 0118-606690 Kijk voor overige adressen en openingstijden op www.keukenkampioen.nl. 8 711688 555547 Y-ASSMMBSSEmxsssmssmimm R«s&sasss®sm DEN HAAG - Minister Jacqueline Cramer (Milieu) sluit meer ver plichtende maatregelen niet uit die ertoe moeten leiden dat hui zen beter worden geïsoleerd. „We hebben twee jaar lang geprobeerd mensen te verleiden. Dat heeft on voldoende gewerkt. Nu zijn extra maatregelen nodig", zei de be windsvrouw gisteren na de weke lijkse ministerraad. Zeeland: 2 en 3, 21 t/m 33; Binnenland: 4 t/m 7; Buitenland: 8 en 9; Economie: 12 en 13; Meningen: 15 en 17; Weer: 18; Strips: 19; Service: 31; Cultuur: 35; Sport: 37 t/m 43; bijlagen: Spectrum, Reizen, Wonen en Media waarin opgenomen Televisie. Verplicht isoleren van een woning is een goed idee reageer op www.pzc.nl UW reacties: 433 Relatie op het werk moet kunnen eens WB& 69% Zij wil volgend voorjaar een pak ket maatregelen afspreken met bij voorbeeld energiebedrijven. Vol gens Cramer leiden meerdere we gen naar Rome, maar kunnen er ook verplichtende maatregelen aan te pas komen. De PvdA-minis- ter beklemtoonde dat het isoleren van huizen geld oplevert. Een meerderheid in de Tweede Ka mer steunt een voorstel van PvdA' er Diederik Samsom om huiseige naren en bedrijven te verplichten hun energieverspillende panden te isoleren. Voor de minst zuinige panden met energielabel G moet de verplichting ingaan in 2015, in 2020 voor gebouwen met label F. Samsom wil particulieren verbie den een huis met F-label te verkop- enen bedrijven dwingen via de ver gunningverlening. Panden die on der beide categorieën vallen heb ben vaak enkel glas, enkele muren, en geen isolatie of energiezuinige hr-ketel. Er zijn zo'n 200.000 wo ningen met een G-label. pagina 3: commentaar pagina 4 en 5: isoleren is hard nodig VEERE - „Kijk, daar is Veere! Het is elk jaar weer het slechte weer kon de goedheiligman niet de- pagina 2 en 3: een paard kan toch niet over prachtig om hier aan te komen." Sinterklaas toon- ren: „Sinterklaas is al 1289 jaar gek op kinderen, Kjfs het dak lopen? de zich gisterochtend bijna ontroerd toen-ie van- óók als het regent." In Veere kreeg de sint een af het Veerse Meer kwam aanvaren en Veere in warm onthaal van kinderen, ouders, opa's, oma's Op www.pzc.nl is een video te zien van de aan zicht kwam. En dat ondanks de natte tocht. Maar en de burgemeester. foto Léx de Meester komst van Sinterklaas in Veere. MIDDELBURG - Wie wordt dit jaar de beste leraar van Zeeland? Middelbare scholieren konden hun leraar de afgelopen weken no mineren bij de redactie van de krant. Vijf leraren zijn nog in de ra ce: Robin Claerhoudt (De Rede in Terneuzen), Koen Koutstaal (Rey- naert College in Hulst), Paul Shel- ton (Scheldemond College in Vlis- singen), Peter Rhebergen (Goese Lyceum) en Bartjan Zandee (Cal- vijn College in Tholen). Iedereen kan vanaf nu via e-mail of sms stemmen op zijn of haar fa voriet. De winnaar krijgt op 19 de cember de PZC-wisselbokaal. pagina 32 en 33: 'Vijf leraren strijden om de titel' - PratMKj 7-gangèrr diner Kijk voor detail op JV/.amadoreT of bel'. 0118410502 Amadore grenzeloos gastvriju' je winst!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 1