Pas jij in ons team? A Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl ISTIMEWA Maak contact! Q) JobTrack.nl Banen Coördinator Uitvoering (m/v) ^marsaki Die Welt vort Schütz Herhaalde oproep ShiftSeader Filling ELEKTRO WA MEDEWERKER VEILIGHEID KWALITEIT/ARBO/MILIEU Kijk ook op Zaterdag 5 december 20091 23 Ontwikkel je toekomst! ROM Marsakï bv is de regionale ontwikkelingsmaatschappij van en voor woningcorporaties die in Zeeland en West-Brabant niet alleen huur- en koop woningen ontwikkelt, maar ook brede scholen, dorpshuizen, zorgcentra enz. Wij werken met een team van zo'n 35 medewerkers aan ruim 120 bouwprojecten. Wij breiden ons -team uit en zijn op zoek naar een Taak De coördinator uitvoering geeft leiding aan en coördineert het werk van de projectleiders en opzichters en fungeert als klankbord. Hij bewaakt de uniforme Marsaki-kwaliteit en levert een bij drage aan de projectplanning en aan procedures op uitvoeringsniveau. De coördinator uitvoering ondersteunt de projectleider(s) bij het intern en extern coördineren, begeleiden, plannen en voorbereiden van bouwprojecten in uitvoering. Hij is de verbindende schakel tussen project management en projectleiding. Hij rapporteert frequent aan de manager projectontwikkeling. Daarnaast leidt hij zelf bouwprojecten. Profiel Een opleiding en een werk- en denkniveau op minimaal Hbo-niveau (HTS-bouwkunde) is noodzakelijk. Kandidaten beschikken over goede contactuele, leidinggevende en coachende capaciteiten en een klantgerichte instelling. Hij werkt graag in een team en kan goed onder handelen. Ook kan hij zich schriftelijk goed uitdrukken en de administratieve afwikkeling van werkzaamheden ziet hij als een logisch gevolg op praktische zaken. Ruime ervaring opgedaan in vergelijkbare werkzaamheden is noodzakelijk. Inbreng en creativiteit om vorm en inhoud te geven aan deze uitdagende, nieuwe functie is vanzelfsprekend. Plaats in de organisatie De coördinator uitvoering ressorteert rechtstreeks onder de manager projectontwikkeling. Wij bieden kandidaten die voldoen aan de opleidings- en ervaringseisen, een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Marsaki volgt de CAO voor Woondiensten. Solliciteren Je kunt tot en met 15 december a.s. per email solliciteren. Sollicitaties richt je aan: De heer R.C.J. de Baar, directeur personeel@marsaki.nl inlichtingen: Bij de heer W. Koens, manager projectontwikkeling, 0113 - 273 055. Regionale ontwikkelingsmaatschappij Marsaki is een onderneming van: RWS partner in wonen te Goes. I'escaut woonservice te Vlïssingen, Castria Wonen te Halsteren/Tholen, Woonburg te Koudekerke, Clavis te Terneuzen en Zeeowiand te Zierikzee. Postbus 139, 4460 AC GOES, info@marsaki.nl, www.marsaki.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld projectontwikkeling Schütz staat voor innovatieve en kwali tatieve hoogwaardige producten binnen de internationale kunststof en metaal industrie. Met meer dan 2600 medewerkers ontwikkelen en produceren wij vanuit meer dan 20 verschillende landen en vestigingen aan onze klanten. Ons hoofd kantoor is gevestigd in Setters, Duitsland Steeds meer bedrijven maken gebruik van onze vooruitstrevende technologieën in combinatie met betrouwbare service en innovatieve producten. SCHÜTZ Benelux B.V. Westelijke Randweg 23 4791 RT Klundert Dennis.Blok@ schuetz.net Elektrotechniek en procesautomatisering, dat is onze wereld. Istimewa* Elektro biedt deel- en totaaloplossingen voor be sturingen van o.a. sluizen, bruggen, machines en productiepro cessen. Ook de instandhouding van de installaties behoort tot ons werkgebied. Ons serviceteam staat dag en nacht klaar voor onze opdrachtgevers. Met ruim 140 vaste medewerkers en 36 jaar ervaring is Istimewa Elektro een betrouwbare en solide partner met wie het prettig werken is. Istimewa Elek tro maakt deel uit van Stork Technical Services. Voor onze locatie in Moerdijk/Klundert zoeken wij op korte ter mijn een enthousiaste leidinggevende voor één van de ploegen (twee-ploegendienst) van de afdeling Full Service Packaging. Als shiftleader ben je tijdens het ompakken van diverse chemi caliën binnen de afdeling Full Service Packaging verantwoorde lijk voor de coördinatie en aansturing van je team, dit volgens de geldende regels en procedures. Op een geheel zelfstandige en pro actieve wijze waarborg je samen met een team van 6 operators de continuïteit op het gebied van veiligheid, kwa liteit, kwantiteit en kosten. Samen met je collega shiftleader start je diverse optimalisatie projecten op binnen je afdeling. Je bepaalt samen met je Manager Filling Logistics de dagelijkse prioriteit en je zorgt ervoor dat de administratie van je afdeling gelijk loopt met de logistieke bewegingen van de goederen op je afdeling. Veilig werken voor jezelf en alle betrokkenen op jouw afdeling komen altijd op de eerste plaats. Je hebt ervaring in het aansturen en motiveren van mensen en je weet goed om te gaan met het stellen van deadlines en prio riteiten voor jou en je collega's. Je hebt een correcte en heldere communicatie stijl en een gezonde dosis assertiviteit. Van de shiftleader Filling vragen wij een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, spreken van Duits en/of Engels heeft de voorkeur. Je hebt een opleiding in het omgaan met chemicaliën bijvb. ADR). Ervaring met afvulma- chines is een pre. Verder ben je in het bezit van VAPRO B en VCA-VOL. Je hebt meerdere jaren leiding gegeven in een soort gelijke functie. Naast een prettige werkomgeving bieden we je een afwisse lende en veelzijdige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bonusregeling en diverse collec tieve verzekeringen. Je komt te werken in een organisatie die zich kenmerkt door een "hands on" EN can do mentaliteit met korte communicatielijnen. We zijn resultaat- en oplossings gericht en waarderen initiatief en inventiviteit. Wanneer je de opbouw van onze productie site wilt ondersteunen zien wij graag je schriftelijke reactie tegemoet voorzien van een heldere motivatie met CV t.a.v. de heer Blok, Manager Tollfilling. Wij zoeken een collega voor de volgende functie: Functie-inhoud: De functie omvat het handhaven van beleid, voorschriften en regels op het gebied van veiligheid, kwaliteit, arbo en milieu. Het bevorderen van de vei ligheidscultuur en arbozorg voor het personeel. Het beheer en onderhoud van materieel en gereedschap. Wij zoeken: De collega die wij zoeken beschikt over een opleiding MBO/MVK, dan wel gelijke werkervaring en de bereidheid een MVK-opleiding te volgen. Spe cifieke vakgerichte opleidingen (veiligheid, milieu). Praktische werkervaring 5-10 jaar in het werkterrein van de onderneming. VCA-VOL en een rijbewijs B. Goede kennis van de Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk. Voor een uitgebreide omschrijving van vereiste kennis en ervaring, surf naar: www.istimewa.nl Je reactie, graag vóór 18 december aanstaande en met vermelding van de functie, sturen naar: Istimewa Elektro, ter attentie van de afd. Personeelszaken, Frankrijkweg 3,4389 PBVIissingen-Oost. JobTrack.nl 't Betere werk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 115